Оформлення декретної відпустки

  1. Як оформити декретну відпустку
  2. Які документи потрібні для оформлення декретної відпустки 2018
  3. Заява про виплату декретної допомоги 2018
  4. Довідка з попередніх місць роботи
  5. Заява на допомогу за постановку на облік до 12 тижнів
  6. Як жінка може подати документи для догляду в декретну відпустку
  7. Порядок оформлення декретної відпустки на роботі

Щоб піти у відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами жінка, яка перебуває в цікавому положенні, повинна представити свого роботодавця певний комплект документів. Ми розповімо - які саме папери потрібні для оформлення декретної відпустки в 2018 році, де їх взяти і як правильно скласти.

Як оформити декретну відпустку

Документ, без якого неможливо надання декрету, - це лікарняний лист. Бюлетень виписується по загальній формі лікуючим лікарем і видається вагітній жінці саме для цілей оформлення тривалої відпустки в зв'язку зі своїм цікавим положенням. І для отримання декретної допомоги.

Крім листа, майбутній матусі необхідно подати заяву. Про нього - в окремому розділі нашої статті.

Стаття по темі: Декретна відпустка в 2019 році: новий закон, виплати

Які документи потрібні для оформлення декретної відпустки 2018

Перш за все ця заява. Документ складається в довільній формі. Типового шаблону немає. Можете скласти один раз свій і пропонувати його для заповнення всім співробітницям за зразок при виході у декретну відпустку. Так ви спростите свій документообіг. І робітницям не потрібно ламати голову і придумувати щось від себе. Ми навели приклад, який можете взяти за основу при розробці власного зразка.

Майте на увазі: в заяві жінка повинна вказати дату, з якої хоче піти в декрет. Це може бути дата, точно збігається з початком відпочинку, зазначеним в лікарняному листі. А може бути більш пізній число - в разі, коли жінка має бажання і сили попрацювати довше і відповідно отримати більше. Адже заробітна плата вище, ніж оплата за відповідний період за лікарняним листком. Справа в тому, що такий, нагадаємо, оплачується виходячи із середнього заробітку. У будь-якому випадку піти у відпустку з дати більш ранньої, ніж вказана в лікарняному, - не можна.

Читайте по темі: Розрахунок декретної відпустки в 2019

Зрозуміло, в заяві також повинні бути вказані розпізнавальні ознаки лікарняного. Це номер і дата листка непрацездатності, на підставі якого надається декретна відпустка. Інакше розібратися в ситуації бухгалтеру / кадровику буде непросто. Більш того, оригінал бюлетеня разом із заявою здається роботодавцю. Тобто є додатком.

Заява про надання відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами Заява про надання відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами. приклад 2018

Заява про виплату декретної допомоги 2018

Просити про виплату допомоги при оформленні декретної відпустки на роботі можна в заяві, яку складається для цілей оформлення декрету. Тобто паралельно в одному документі буде два прохання. А можна на оплату скласти окрему папір.

Вважаємо, доцільно все-таки розділяти ці дві підстави. І просити від жінки два окремих заяви. Перше - безпосередньо для оформлення декретної відпустки (зразок 2018 ми привели). Друге - для виплати допомоги.

Вище описаний варіант правильний ще й тому, що звернутися за допомогою у зв'язку з вагітністю та пологами працівниця має право не відразу. Це право за нею залишається навіть після відпустки протягом шести місяців. Причому термін може бути продовжений Фондом соцстраху, якщо співробітниця пропустила його з поважної причини. Що відноситься до таких дізнаєтеся, відкривши наказ Міністерства охорони здоров'я від 31.01.2007 № 74 (ст. 12 Федерального закону від 29.12.2006 № 255-ФЗ, п. 80 Порядку, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я від 23.12.2009 № 1012н).

Довідка з попередніх місць роботи

За загальним правилом допомога по вагітності та пологах вважається виходячи із заробітку за два календарні роки, що передують тому, в якому жінка йде в декрет. Для подібних подій 2018 року ця буде 2016 і 2017 роки. Якщо в цей час співробітниця працювала в іншій фірмі, то доходи за такий період вона повинна підтвердити документально. Щоб вам було, по-перше, що вважати. А по-друге - для впевненості, що дані коректні. Для підтвердження заробітків існує спеціальна форма, затверджена наказом Мінпраці від 30.04.2013 № 182н. У побуті просто - довідка 182н (п. 5 ст. 13 Федерального закону від 29.12.2006 № 255-ФЗ).

Довідку про суму нарахованого заробітку кожен роботодавець повинен видавати який звільняється в його останній робочий день. Якщо організація (ІП) цей свій обов'язок не виконала, співробітниці потрібно звернутися до колишнього роботодавця за довідкою в міру необхідності. Роботодавець повинен видати довідку протягом трьох робочих днів з моменту звернення за документом (п. 2-4 Порядку з додатка 2 до наказу Мінпраці від 30.04.2013 № 182н).

Заява на допомогу за постановку на облік до 12 тижнів

Одночасно з оформленням декретної відпустки і призначенням декретній виплати зазвичай призначається і посібник за постановку вагітної на облік в ранні терміни. Це означає до 12 тижнів.

Справа в тому, що зазвичай лікар виписує лікарняний лист на декрет і за замовчуванням - відповідну довідку про ранньому зверненні до медустанови. Якщо, звичайно, таке мало місце. Тому і надає жінка роботодавцю відразу обидва документи разом. Довідка є підставою для зазначеної допвиплати. Складається вона в довільній формі. Але обов'язковий підпис лікаря та печатка лікарського установи.

Майте на увазі, що за зазначеним посібником жінка може звернутися і окремо. Приклад заяви на допомогу за постановку на медобліку до 12 тижнів ми привели. До заяви потрібно додати саму довідку з медустанови, яка підтверджує постановку на облік в ранні терміни вагітності.

Заява на допомогу за ранній облік по вагітності Заява на допомогу за ранній облік по вагітності. приклад 2018

Як жінка може подати документи для догляду в декретну відпустку

Подати документи на декрет і допомога, що виплачується у зв'язку з таким відпочинком, співробітниця може особисто або через представника. Також доступний спосіб відправки поштою. Або у вигляді електронних документів, обов'язково завірених електронним підписом - на електронному носії або через Інтернет (Федеральний закон від 06.04.2011 № 63-ФЗ, ст. 21.1 і 21.2 Федерального закону від 27.07.2010 № 210-ФЗ). При цьому в 2018 році доступні наступні канали надання електронних паперів:

  • особисто або через довірену особу безпосередньо роботодавцю;
  • багатофункціональні центри надання державних і муніципальних послуг;
  • єдиний портал державних і муніципальних послуг.

Порядок оформлення декретної відпустки на роботі

На підставі документів, отриманих від майбутньої декретниці, бухгалтер видає наказ по організації про надання співробітниці декретної відпустки. Типова форма наказу - № Т-6 (п. 1 вказівок, затверджених наказом Мінстату України від 05.01.2004 № 1). Можна для оформлення використовувати самостійно розроблену форму, затверджену керівником (зразок 2018 дивіться в нашій статті).

Наказ на конкретного працівника стверджує керівник компанії. Співробітницю необхідно ознайомити з документом під підпис (абз. 10 ч. 2 ст. 22 ТК РФ).

Наказ про надання декретної відпустки у вільній формі Наказ про надання декретної відпустки у вільній формі. приклад 2018

Декретна допомога потрібно призначити протягом 10 днів після коректного поводження жінки за ним. А саме - надання лікарняного листка. Призначення допомоги оформляйте довідкою-розрахунком в довільній формі (зазвичай в компанії прийнято стверджувати бланк для постійного користування). Дата довідки і буде датою призначення допомоги.

Оформлений розрахунок допомоги потрібно буде докласти до листка непрацездатності з метою відшкодування суми з ФСС (п. 67 Порядку видачі листків непрацездатності, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 29.06.2011 № 624н).

Після дати розрахунку (призначення допомоги) виберіть найближчий зарплатний день. До цього числа ви повинні зробити декретну виплату (п. 1 ст. 15 Федерального закону від 29.12.2006 № 255-ФЗ).

Наприклад, 20 квітня співробітниця подала заяву на декрет і виплату допомоги. 26 квітня видано наказ про надання їй відпустки і призначення лікарняного допомоги (складена відповідна довідка-розрахунок). Виплата зарплати за квітень - 5 травня - через вихідні проводиться напередодні (4 травня). У цей день і має бути виплачена допомога.