3 способи дарувати задоволення в ліжку, не забуваючи про себе

Ти і він / Секс

12 лютого 2016

12 лютого 2016

Коваленко Андрій

Фото: ATLAS

Ти і він / Секс   12 лютого 2016   12 лютого 2016   Коваленко Андрій   Фото: ATLAS   Твій клітор - твоя турбота   Якщо ти все ще чекаєш, що твій коханий, в кінці кінців, сам зрозуміє важливість безперервного впливу на твій клітор - ти втрачаєш час і недоотримує відчуття

Твій клітор - твоя турбота

Якщо ти все ще чекаєш, що твій коханий, в кінці кінців, сам зрозуміє важливість безперервного впливу на твій клітор - ти втрачаєш час і недоотримує відчуття. Сміливо бери ініціативу в свої руки, прояви фантазію і винахідливість. Якщо ти хочеш, щоб він пестив тебе під час сексу - м'яко направ його руку, допоможи вибрати правильний темп і оптимальний тиск. Ти можеш стимулювати себе своїми пальчиками - це, до речі, не тільки збільшує твої шанси на яскравий оргазм, але і заводить багатьох чоловіків. Вибирай такі позиції, в яких проникнення максимально глибоке, а клітор буде стикатися з його лобком або пахом. Заміни швидкі рухи у вертикальній щодо партнера площині на горизонтальні, плавні і ковзаючі. Тоді твій клітор буде безперервно тертися об чоловіче тіло, а бурхливий оргазм не змусить себе чекати!

Отримуй оргазм під час минета

Ти вважаєш, що під час оральних ласк або стимуляції руками найяскравіші моменти переживає твій партнер, а ти в цей час старанно працюєш? Ось і немає! Щоб отримати одночасний оргазм під час минета, тобі на допомогу прийдуть hands-free пристрої. Знамениті пульсатори Stronic німецької компанії Fun Factory здійснюють поступальні рухи, що імітують чуттєвий секс, і їх не потрібно тримати руками. Все, що тобі потрібно - налаштувати приємний тобі ритм і додати трохи лубриканта. Таким чином, оральні ласки скоро стануть улюбленим сексуальним дійством для вас обох!

продовження банкету

Якщо все ж сталося так, що його оргазм стався, коли ти тільки почала наближатися до піку задоволення - не впадайте у відчай! Немає нічого поганого в тому, щоб попросити свого чоловіка довести тебе до оргазму. Дай йому кілька хвилин прийти в себе після феєричних переживань і запропонуй допомогти і тобі випробувати сексуальний вибух. Щоб спростити йому завдання, запропонуй спосіб, який тобі до душі найбільше: його пустотливі пальчики, оральні ласки або твій улюблений вібратор. Чи не сумнівайся, чоловікові буде приємно виконати твоє прохання і побачити, як ти стогнеш від насолоди. «Я кінчаю!», - це ті самі заповітні слова, які мріє почути кожен чоловік!

Текст: Маша Зайцева