кушетки косметологічні

  1. косметологічні кушетки Кушетка косметологічна важливий атрибут в кабінеті косметолога і не тільки....
  2. Як вибрати хорошу косметологічну кушетку?
  3. Від чого залежить ціна?
  4. Купити косметологічну кушетку недорого!

косметологічні кушетки

Кушетка косметологічна важливий атрибут в кабінеті косметолога і не тільки. Від неї залежить не тільки комфорт відвідувача, але і якість в роботі майстра. Тому дуже важливо не загубитися серед величезного розмаїття Кушетка косметологічна важливий атрибут в кабінеті косметолога і не тільки косметологічних кушеток на сучасному ринку. Всі косметологічні кушетки можна поділити на три різних види: стаціонарні, гідравлічні, електричні.

Види кушеток косметологічних

Стаціонарні кушетки. Такі кушетки зазвичай не дорогі. В основному в механічних кушетках дерев'яна або металева основа.Часто різноманітні кушетки, майстри вибирають під дизайн свого кабінету. Є кушетки з 2-ма секціями а є кушетки з 3-ма секціями, де можна регулювати висоту спинки і ножну частину крісла. Крім того в цю групу механічних крісел ми можемо віднести пропорційний масажні столи.

Досить часто такі столи можна побачити в косметологічних кабінетах, в яких не так вже й багато місця. Такі кушетки, як масажні столи - не громіздкий і займають дуже мало простору, легко складаються. На сьогоднішній день такі столи стали володіти ще більшим функціоналом: виробники додали нову функцію, таку як підйом спинки столу, що значно покращує роботу косметолога, а також надає комфорт клієнта.

Гідравлічні кушетки - цей вид новіших кушеток. Дані кушетки випускаються - тільки на металевій основі. Кушетки на гідравліці також можуть мати дві або три секції, можливий підйом вручну, але велика зручність приносить підйом кушетки косметологічної за допомогою гідромеханічних підйомника. Єдине, що потрібно фахівцю для того, щоб підняти кушетку - натиснути на педаль.

Електричні кушетки. Ці кушетки найдорожчі, але на це є причина. У кушетках є спеціальний електропривод за допомогою якого можна піднімати крісло у всіх напрямках. Але найголовніше що міняти положення крісла ви можете без найменших незручностей для клієнта. Електричні кушетки мають різну кількість моторів.

Як вибрати хорошу косметологічну кушетку?

Перед покупкою кушетки, Ви повинні відповісти на деякі питання, які Вам допоможуть:
  1. Яка кушетка для вас буде зручніше, складна, яку можна перенести або ж стаціонарна.
  2. Які косметологічні послуги ви будете пропонувати клієнтам, від цього і відштовхуйтеся. Так як кушетки можуть відрізнятися кількістю секцій, наявністю підголівника, матеріалом покриття. Якщо ви практикуєте активні види масажу, потрібно вибрати кушетку з урахуванням динамічних навантажень.
  3. Оцініть рівень вашого косметологічного салону і очікуваний рівень комфорту, який ви хочете отримати. Від даних факторів залежить і ціна покупки. Кушетки косметологічні які по вище за ціною, мають приємний шкіряним покриттям, великою кількістю секцій і різних підставок. Більш бюджетним варіантом вважається односекційна косметологічна кушетка, розкладається вручну.

Кушетка косметологічна важливий атрибут в кабінеті косметолога і не тільки. Від неї залежить не тільки комфорт відвідувача, але і якість в роботі майстра. Тому дуже важливо не загубитися серед величезного розмаїття кушеток, адже вони є як кушетки складні, кушетка розкладна. Всі косметологічні кушетки можна поділити на три різних види: стаціонарні, гідравлічні, електричні.

Від чого залежить ціна?

Перший фактор який впливає на вартість обладнання для салонів краси є марка виробника. У нас в магазині можна купити косметологічні кушетки абсолютно різних виробників.

Також на ціну виробу впливає матеріал з якого зроблено обладнання. Більшість крісел виготовляються зі шкіри або замінника. Зрозуміло, що кушетка обтягнута натуральним покриттям, буде дорожче ніж вироби з шкір замінника. Хоча шкір замінник - це ідеальне рішення для оббивки меблів. Так як в цьому матеріалі поєднується краса і міцність і при цьому дуже гарне дешевше. Не залежно від того, яке покриття, натуральне або штучне воно повинно бути Також на ціну виробу впливає матеріал з якого зроблено обладнання міцним, легким в очищенні.

Що можна сказати про каркасі кушетки, він повинен бути розроблений з нержавіючої сталі, яка буде витримувати навантаження не менше 200 кг. Колір самої кушетки, як і матеріалу для каркаса, може бувальщина різним, за рахунок чого можна підібрати ідеальний варіант для свого кабінету. Конструктивні особливості косметологічної кушетки також впливають на вартість. Складні масажні столи буде дешевше, ніж стаціонарні.

Найголовніші функції кушеток для косметолога, незалежно від кольору, матеріалу і вартості: робити роботу майстра зручною і комфортною, а також викликати почуття комфорту і розслаблення клієнта. Купити кушетку косметологічну недорого можна в нашому магазині.

Купити косметологічну кушетку недорого!

Багато хто думає, що чим дешевше кушетка тим гірше буде її якість. Це зовсім не так в нашому інтернет магазині TUFISHOP Ви завжди зможете купити кушетку косметологічну хорошої якості і за доступною ціною. Також в нас в наявності є все що потрібно для косметологів: баночки і пляшечки , губки , косметологічні дзеркала , косметологічні пов'язки і багато іншого. Доставка товару здійснюється по всій території України такими транспортними компаніями як Нова Пошта і Укрпошта. Також по Києву обраний товар може доставити наш кур'єр. Звертайтеся.

Як вибрати хорошу косметологічну кушетку?
Від чого залежить ціна?
Як вибрати хорошу косметологічну кушетку?
Від чого залежить ціна?