Елітна дорогі меблі Глазов

  1. Чому слід купити італійські меблі в ІМЦ?

Італійський Меблевий Центр - найкраще рішення в створенні власного, витонченого стилю, одночасно унікального і виразного. Меблі Італії відрізняється якістю продукції, що виготовляється, ергономічністю, а головне - нетривіальністю і шиком. Преміум салон меблів з Італії. Ви відвідали унікальний інтернет-салон, створений задовольнити будь-яке бажання клієнта. Італійський Меблевий Центр - найкраще рішення в створенні власного, витонченого стилю, одночасно унікального і виразного

Елітні італійські меблі, продемонстрована в каталозі нашого салону, покликана задовольнити найвибагливіші смаки покупця. Багатогранний асортимент продукції представлений в різних стилях; Вас чекає химерний арт-деко і помпезний бароко, лаконічний прованс і витриманий мінімалізм. Традиційно різноманітний вибір італійських меблів в стилі класика і модерн, а при необхідності, наші дизайнери виконають саме для Вас меблі за індивідуальним замовленням.
Елітні меблі з Італії знаменита своєю екологічною нешкідливістю, вона виготовляється з натуральних компонентів. Основним матеріалом у виробництві виступає благородне дерево: тільки масив і багатошаровий шпон. В якості орнаменту фабрики воліють ручне різьблення, позолоту і інкрустації. Дорога обробка філігранно прикрашає узголів'я ліжок, фасади і ногах. Елітна дорогі меблі Глазов. А для оббивки м'яких меблів з Італії використовується високоякісний текстиль і першокласна шкіра.

Чому слід купити італійські меблі в ІМЦ?

  • Ми співпрацюємо виключно з офіційно перевіреними брендами;
  • Надаємо самий великий діапазон італійських меблів в Москві;
  • Забезпечуємо мінімальні періоди виконання замовлення і доставки;
  • Гарантуємо 100% якість і оригінальність продукції;
  • Величезний асортимент меблів на складі в наявності в Москві;
  • Кваліфікований персонал: менеджери, дизайнери, заміряють, збирачі і реставратори з великим стажем;

Елітна дорогі меблі Глазов

Не секрет, що ціни на італійські меблі зовсім не низькі, але коли цінителі ексклюзивних меблевих шедеврів звертаються в наш салон, ціни відповідають очікуванням клієнтів через свою актуальність. Безпосередньо співпрацюючи з відомими виробниками, ми завжди беремо до уваги пропозиції та рекомендації фабрик; саме тому наші меблі з Італії навіть із самої останньої колекції варто максимально доступно в порівнянні з іншими магазинами. Елітна дорогі меблі Глазов.
Коли у Вашому домі з'являється така красива меблі, Ви розумієте, що витрачені на неї гроші того варті, адже її престижність і ексклюзивність виправдовують сам факт покупки. італійські меблі

Чому слід купити італійські меблі в ІМЦ?
Чому слід купити італійські меблі в ІМЦ?