Серіал «Глухар» - Коли дивитися? О 19:00 (17 квітня 2018), Владивосток

  1. 3-тя серія - "Крадіжка століття", 4-я серія - "Три товариші" 3-тя серія - "Крадіжка століття" Антошин...
  2. тривалість
  3. режисери
  4. У ролях
  5. виробництво

3-тя серія - "Крадіжка століття", 4-я серія - "Три товариші"

3-тя серія - "Крадіжка століття" Антошин з Глухарьовим розслідують крадіжку з будівництва гідравлічного бура вагою 700 кг. Вони змушують одного з будівельників розповісти правду: виконроб сховав інструмент, щоб отримати страховку. Зрозумівши, що на цій справі можна заробити, Глухарев пропонує представнику страхової компанії заплатити йому "премію" за повернення бура. 4-я серія - "Три товариші" Глухар затримує трьох підлітків, які врізалися на викраденій машині в його автомобіль. Зрозумівши, що хлопці по-справжньому каються, Глухарев вирішує звести їх покарання на умовний термін, але господар машини налаштований рішуче і хоче посадити підлітків за всяку ціну. Глухарьову і Антошину доводиться вдатися до незаконних методів, щоб врятувати хлопців від в'язниці.

Глухарьову і Антошину доводиться вдатися до незаконних методів, щоб врятувати хлопців від в'язниці

+16

Домашній

Помилка в розкладі

3-тя серія - "Крадіжка століття"

Антошин з Глухарьовим розслідують крадіжку з будівництва гідравлічного бура вагою 700 кг. Вони змушують одного з будівельників розповісти правду: виконроб сховав інструмент, щоб отримати страховку. Зрозумівши, що на цій справі можна заробити, Глухарев пропонує представнику страхової компанії заплатити йому "премію" за повернення бура.

4-я серія - "Три товариші"

Глухарев затримує трьох підлітків, які врізалися на викраденій машині в його автомобіль.

Зрозумівши, що хлопці по-справжньому каються, Глухарев вирішує звести їх покарання на умовний термін, але господар машини налаштований рішуче і хоче посадити підлітків за всяку ціну. Глухарьову і Антошину доводиться вдатися до незаконних методів, щоб врятувати хлопців від в'язниці.

тривалість

2 години (120 хвилин)

режисери

Гузель Кірєєва, Рустам Уразаев, В'ячеслав Камінський

У ролях

Денис Рожков, Володимир Фекленко, Вікторія Тарасова, Марія Болтнева, Борис Покровський, Олександр Бобров, Олександр Баринов, Роман Хеідзе, Євген Самарін, Юлія Самойленко, Олена Бочкарьова, Марина Штода, Максим Мальцев, Юрій Макєєв, Максим Аверін

виробництво

Dixi-ТВ

Росія

2008