Як зробити гніздо для курей несучок щоб не клювали яйця

  1. Де поставити гніздо з яйцесборніком
  2. Кури клюють яйця що робити

Привіт, в цій статті ми розповімо, як зробити гніздо для курей несучок щоб не клювали яйця і що для цього потрібно. Кури іноді можуть клювати яйця після того, як знесли. Це може відбуватися через нестачу кальцію в раціоні, цікавості птахів або з іншої причини. Якщо ви спіймали курку за знищенням яєць, то не обов'язково відразу відправляти її в суп. Існує ряд конструкцій гнізд, які дозволяють автоматично збирати яйця відразу ж після того, як їх знесли. Кури несучки не встигнуть їх склювати, і яйця залишаться цілими.

Кури несучки

Зробити таке гніздо буде не складніше, ніж будь-який інший варіант конструкції. Для роботи знадобиться звичайний ящик або інший матеріал, з якого робляться гнізда.

Посередині зробіть отвір не більше 10 сантиметрів, далі кладіть в гніздо сіно, солому, різнотрав'я або той матеріал, який кладете в гнізда. Під гніздом є спеціальний піддон і жолобок, по якому яйця будуть скочуватися в певне місце недоступне для курей.

Жолобок найкраще робити з м'якого матеріалу, наприклад, пінопласту або тканини, це дозволить уникнути бою яєць. На дно яйцесборніка так само вкладається м'який матеріал, щоб яйця не билися.

Коли курка знесе яйце, воно провалюється в отвір і по жолобку скочується в піддон. Через час ви пройдетеся по курятнику і заберете з піддонів яйця. Така система зручна не тільки тим, що несучки НЕ будуть ласувати яйцями. Ви будете менше з'являтися в курнику і лякати курей.

Несучки не дуже полюбляють, коли вторгаються на територію, де вони зберігають яйця. В окремих випадках часте вторгнення може призвести до того, що кури перейдуть нестися в затишний куточок. Це небезпечно збитками, особливо, якщо несучки гуляють по території самі по собі.

Де поставити гніздо з яйцесборніком

Для несучки важливо місце, де знаходиться гніздо. Місце, для розташування гнізда має бути в міру темним, сухим і теплим. Не ставте гнізда в прохідній частині курятника. Несучки потрібно усамітнення в такий важливий момент.

Якщо форма гнізда, його наповнення, птахові не сподобається, то нестися вона там не буде. Для кожної курки повинно бути своє гніздо. Якщо птиці у вас багато, то і гнізда повинні бути в достатній кількості.

Не змушуйте курку чекати своєї черги мати зносини, це призведе до тисняви ​​в курнику, бою яєць, і як наслідок, до того, що несучки будуть ласувати яйцями. Коли яйце вже розбите, то цікава птиця обов'язково спробує його вміст.

Поживність і смак яєць їй сподобаються, і вона вже має намір битиме яйця, і харчуватися ними. Відучити таку курку від шкідливої ​​звички складно. Іноді це зробити просто неможливо, і тоді курку відправляють на забій.

Несучка в супі, звичайно, смачно, але ви втрачаєте в кількості яєць, а значить, буде недоотриманий прибуток. Набагато цікавіше з першого разу все зробити правильно, ніж вчитися на власних помилках.

Кури клюють яйця що робити

Боротися з симптомами може бути марно, набагато корисніше усунути саму причину того, що кури псують яйця. Причин цього кілька. Цілком можливо, що кури клюють яйця, тому, що їм не вистачає кальцію в раціоні або поживних речовин.

Можна в їжу додавати покупні добавки з кальцієм, дрібні камінчики, крихту крейди або терту шкаралупу яєць. Деякі вистругують зі шматка крейди яйце і кладуть по гнізд, після цього птах не чіпає яйця.

Причиною того, що птах клює яйця можуть стати зміни в обстановці курника, зміна харчування раціону курей, інша температура повітря. Коли ви вводите в раціон курей шкаралупу яєць, то заважайте її з кашею, висівками і іншими продуктами.

Якщо вона буде в чистому вигляді, то кури звикнуть до її аромату і смаку. Вони вважатимуть, що яйця - це і є корм. Відучити птаха, потім буде практично неможливо. В цілому, якщо приділити догляду за птицею трохи часу і спорудити правильні гнізда, то проблем не буде.

Сподіваємося стаття «Як зробити гніздо для курей несучок щоб не клювали яйця» вам сподобалася!