Гнізда для курей несучок своїми руками: фото, відео, розміри

  1. Як зробити гнізда для курей-несучок своїми руками, щоб не клювали яйця?
  2. Гнізда для курей-несучок своїми руками: фото, розміри, вигляді про
  3. Відео про те, як зробити гнізда з яйцесборніком для курей-несучок своїми руками:

Побудувати гнізда для курей несучок своїми руками вирішує більшість заводчиків. Справитися з завданням набагато простіше, якщо подивитися фото, відео і знати оптимальні розміри. Правильно сконструйований гніздо з приймачем не дає курям клювати яйця, що вигідно для фермера. Цілком достатньо використовувати залишки будівельних матеріалів, щоб уникнути фінансових витрат. Побудувати гнізда для курей несучок своїми руками вирішує більшість заводчиків

На фото гнізда для курей-несучок з фанери

Як зробити гнізда для курей-несучок своїми руками, щоб не клювали яйця?

Розклей пернатими власних яєць - серйозна проблема, з якою щорічно стикаються тисячі заводчиків. Відучити самку від смаку яйця досить складно. За відгуками птахівників кури, спробувавши їх смак, прагнуть поїдати кожне. Якщо не оснастити гніздо яйцесборніком, то пернатих, що пристрастилися до розкльову яєць, потрібно відправляти на забій.

У спеціалізованих магазинах можна придбати гнізда заводського виготовлення. Фермер може вибрати з великої кількості форм і розмірів. Однак навіщо купувати їх, якщо гнізда для курей можна зробити самостійно з будь-яких матеріалів з гаража і не витратити при цьому ні копійки ?! Саморобні пристрої нічим не гірше, і гарантовано прослужать багато років.

Найдоступнішою і легкою конструкцією є гніздо для несучки з ящиків. Птах швидко привчається до такого гнізда. Дуже просто отримати потрібно кількість гнізд, якщо з'єднати кілька ящиків між собою. На дно досить покласти підстилку. Прості гнізда з ящиків дуже надійні, зручні як для пернатих, так і для фермера. Важливо тільки періодично міняти солому на свіжу, а в холодний період покласти сніп побільше.

Важливо тільки періодично міняти солому на свіжу, а в холодний період покласти сніп побільше

Саморобні гнізда для курей нічим не гірше заводських, і гарантовано прослужать багато років

Як матеріали для виготовлення гнізда підійдуть навіть картонні ящики. Вони недовговічні, але як тимчасове рішення цілком придатні. Початківці заводчики вирішують використовувати саме такі варіанти. Як видно на фото, пластикові ящики для овочів, кошики, звичайні дерев'яні конструкції - це відмінні гнізда, в яких несучки будуть нестися все літо. Головне, щоб усередині було чисто і сухо, а гнізда стояли в безлюдних місцях, де немає протягів.

Щоб кури не роздзьобують яйця , Краще вдосконалити гніздо і спорудити в нижній частині приймач. Перевага такого варіанта в тому, що курка не бачить яйце. Воно відразу потрапляє в приймач і клювати його птах не може. За відгуками птахівників, деякі кури бувають неповороткими і можуть випадково розчавити знесене яйце. Яйцесборнік повністю виключає таку ймовірність.

Гнізда для курей-несучок своїми руками: фото, розміри, вигляді про

Гнізда з яйцепріемніком вигідні тим, що не потрібно регулярно перевіряти їх для виїмки яєць Гнізда з яйцепріемніком вигідні тим, що не потрібно регулярно перевіряти їх для виїмки яєць. У конструкції днища передбачений невеликий ухил, якого достатньо для того, щоб яйце акуратно опустилося в приймач. Заводчику потім тільки залишається забрати їх в будь-який зручний час. Зробити гніздо самостійно можна просто і швидко. Для цього потрібно слідувати такій інструкції, а саме:

  1. Використовуючи фанеру, виготовляється корпус гнізда розміром 35х35х35.
  2. Нижні межі корпусу повинні мати ухил в одну сторону близько 15 градусів.
  3. До дну гнізда прикріплюється піддон з дерева з приймачем.
  4. Гніздо кріпиться в установленому місці на висоті близько 30-40 см від підлоги.
  5. Днище встеляється соломою.

Днище гнізда повинно мати ухил в одну сторону близько 15 градусів

Варіантів саморобних гнізд з яйцесборніком досить багато. Одні відрізняються простотою виготовлення, а інші мають складну конструкцію. У кожної конструкції є свої плюси і недоліки. Пропонуємо подивитися фото і відео, щоб вибрати потрібний варіант для своєї ферми.

Відео про те, як зробити гнізда з яйцесборніком для курей-несучок своїми руками:

Як зробити гнізда для курей несучок своїми руками? Фото, розміри конструкції, відгуки заводчиків, поради з нашої статті - ось, що допоможе починаючому птахівників вирішити проблему з розкльову яєць. Щоб несучки НЕ клювали яйця, їм потрібно давати досить мінерального прикорму, однак яйцесборнік - ще один відмінний варіант, який допоможе фермеру уникнути подібної проблеми.

Як зробити гнізда для курей-несучок своїми руками, щоб не клювали яйця?
Однак навіщо купувати їх, якщо гнізда для курей можна зробити самостійно з будь-яких матеріалів з гаража і не витратити при цьому ні копійки ?