Ізотермічний фургон на ГАЗель (Next), ГАЗ 3309/3302/3307 за вигідною ціною

Горьковський автомобільний завод вже протягом 70 років випускає вантажні автомобілі Горьковський автомобільний завод вже протягом 70 років випускає вантажні автомобілі. За цей час вантажівки отримали репутацію невибагливих в обслуговуванні, легких в ремонті і надійних автомобілів.

Ізотермічний кузов використовується для перевезення вантажу, для якого необхідна не тільки захист від впливу навколишнього середовища, але і підтримка певної температури. Таким вантажем можуть бути живі квіти, продукти харчування, медикаменти та ін.

Ізотермічний кузов від промтоварного відрізняється наявністю теплоізоляції і екологічної внутрішньої оцинковкой, яка абсолютно безпечна і не виділяє токсичних випарів. Такий кузов захищає вантаж від перепадів температур і від вологи. Зовнішнє покриття пластиком захищає від корозії, що збільшує термін експлуатації.

Ізотермічний фургон ГАЗ 3302 має стабільну популярність в малому і середньому бізнесі. Характеризується ремонтопридатністю, легкістю в експлуатації, компактністю і маневреністю, які вигідно відрізняють його від попереднього покоління автомобілів ГАЗ. Має вантажопідйомність 1,5 тонни.

ГАЗ 3309 ізотермічний фургон має високу прохідність, місткість і вантажопідйомність, яка складає близько 4 тонн. Цей автомобіль надійний і рентабельний в будь-яких погодних умовах.

Валдай ізотермічний фургон - Низькорамний вантажівка , Його вантажопідйомність становить також близько 4 тонн. Даний автомобіль чудово підійде для міста, так як радіус його повороту складає 6,4 м. Завдяки невеликій висоті, така вантажівка зручно завантажувати. Це хороший варіант для бізнесу, він характеризується економічною витратою палива і рідкісним ремонтом.

Соболь ізотермічний фургон невеликих розмірів з широким вантажним відсіком і орними дверима. Даний вантажівка - відмінний варіант для бізнесу в Москві, так як там в центр міста заборонений в'їзд автомобілів масою, що перевищує 1 тонну, а вантажопідйомність Соболя становить 900 кг.

Ізотермічний фургон ГАЗ 3307 має однорядну двухдверную, двомісну кабіну зі спальником або без нього. В якості внутрішньої обшивки - оцинковка, як зовнішньої ̶ плакирована оцинковка, утеплювач - пінопласт. Вантажопідйомність близько 4,5 тонн.

Газель Next фургон ізотермічний обшитий сендвіч-панелями. Як утеплювач використовується пінопласт, товщина складає 50 мм. Стіни всередині покриті харчової оцинкованої сталлю, зовні - пластиком. Вантажопідйомність ̶ 1,5 тонни.

«Автомеханічний завод» пропонує ізотермічний фургон на Газель, ціна якого зацікавить вас і буде найбільш підходящою. Ви можете дізнатися вартість цих та інших моделей, зателефонувавши нам по телефону або залишивши на сайті заявку.