Декор інтер'єру квартири в стилі лофт. Оформлення вітальні, кухні, дитячої в стилі лофт | Фото та ескізи інтер'єрів 2017 року | Фото дизайнів інтер'єру 2017 | Дизайн-студія Ольги Кондратова

 1. Дизайнерський стиль лофт. Способи організації простору квартири
 2. 1. Подіуми
 3. 2. Перегородка
 4. 3. Елементи меблювання
 5. 4. Приєднання балкона
 6. Лофтового спальні в дворівневих квартирах і пентхаусах
 7. 5. Дизайн мансардного спальні в стилі лофт
 8. 6. лофтового спальня з фотографіями і малюнками
 9. 7. Дизайн лофтового спальні з кабінетом
 10. 8. Поєднання лофт і ампіру в дизайні спальні
 11. 9. Дизайн лофтового спальні з книжковими стелажами
 12. 10. Стіл-підвіконня і камінний портал
 13. Інтер'єри дитячих кімнат в стилі лофт
 14. 11. Дизайн хлоп'ячої дитячої в стилі лофт
 15. 12. Дизайн дитячої кімнати з кабінетом
 16. Вітальні в стилі лофт
 17. 13. Декорування вітальні в стилі лофт
 18. 14. Дизайн вітальні в стилі лофт для музиканта
 19. 15. Кухня-вітальня з мотивами лофт
 20. Колірна палітра, меблі та оздоблення в інтер'єрах квартир в стилі лофт
 21. 16. Різнобарвні акценти і кольорова цегляна стіна
 22. 17. Сіра гамма
 23. 18. Меблі і світильники в сучасному стилі

У Москву мода на дизайн квартири в стилі лофт прийшла значно пізніше, ніж в Нью-Йорк і Європу. Якщо американські художники вже в 40-х роках минулого століття освоїли колишні фабричні і складські приміщення, то в нашу країну лофтового тенденції почали обережно проникати лише після остаточного падіння «Залізної завіси». Як і в Нью-Йорку, розвиток стилю лофт в Москві стимулювало звільнення колись належать фабрикам і заводам колишніх складських і виробничих приміщень. Величезні площі активно почали використовувати під виставкові та культурні майданчики. поступово стиль лофт став затребуваний і в приватних інтер'єрах. Зараз це стильовий напрям можна розпізнати за такими ознаками:

 • високі стелі (часто з оголеними балками);
 • відкрита студійна планування (лофтового простору, як правило, організовується за принципом квартири-студії );
 • матеріали та елементи промислового дизайну (бетон, цегляна кладка, труби, вироби з металевих сплавів);
 • штучно зістарені предмети і фактури;
 • мінімалістичний обстановки;
 • простота колористичної палітри (як правило, це білий , Чорний і сірий кольори).

Звичайно ж, лофтового простір може бути вирішено по-різному. квартири в стилі лофт , Незважаючи на те, що всі їх об'єднують деякі конструктивні та оздоблювальні рішення (як правило, це стельові балки, цегляна кладка і бетон), істотно відрізняються один від одного. Одні лофтового апартаменти нагадують квартиру рок-музиканта, інші - літературного критика, треті можуть бути схожі на майстерню художника або відомої актриси. Все залежить від підбору декору . Сьогодні ми хочемо запропонувати вам кілька сучасних ідей дизайну квартир в стилі лофт. Можливо, когось представлені тут фото і ескізи інтер'єрів надихнуть на створення свого артистичного і стильного лофтового простору.

Дизайнерський стиль лофт. Способи організації простору квартири

У дизайні квартир в стилі лофт до планувальних рішень застосовується принцип студійності і максимальної відкритості простору. А це означає, що вам буде потрібно об'єднати кухню з вітальнею і їдальнею. Як правило, перегородками забезпечуються лише санвузли і, в деяких випадках, спальня. А решта простір умовно ділиться на функціональні зони. На фото і ескізах квартири в стилі лофт в 2017 році можна зустріти такі способи організації та упорядкування студійного простору:

1. Подіуми

На малюнку: Приклад інтер'єру дитячої кімнати з подіумом

Ще не так давно здавалося, що подіуми в дизайні інтер'єрів вже остаточно зійшли зі сцени. Дизайнери, побоюючись перевантажити простір, почали використовувати подіумні конструкції все рідше і рідше. Однак в лофт, що характеризується, як правило, непоганим метражем і високими стелями, подіуми можуть бути вельми до речі. Як приклад можна привести представлений вище ескіз лофтового інтер'єру. За допомогою подіуму дизайнери Студії Ольги Кондратова позначили вхідну зону. Облаштувавши два спуску, фахівці ще більше підкреслили самостійність двох розділених перегородкою функціональних зон. При вході в приміщення власник кімнати може сам вирішувати, спуститися йому в вітальню або спальню.

2. Перегородка

Перегородка

На малюнку: Перегородка в інтер'єрі лофтового дитячої кімнати

Квартири в стилі лофт вкрай рідко обходяться без перегородок, які можуть бути як прозорими, так і суцільними. Ці розмежувальні конструкції допомагають впорядкувати простір, більш чітко позначити функціональні зони. В дизайні квартири в стилі лофт перегородки зазвичай використовуються для того, щоб відокремити спальню від вітальні або кабінету. Для зонування кухні ж, як правило, використовується звичайна меблі .

3. Елементи меблювання

Елементи меблювання

На фото: Дизайн вітальні в стилі лофт

У дизайні квартири в стилі лофт нерідко можна обійтися і зовсім без перегородок. Правильно підібрана меблі позбавляє від необхідності вирішувати проблеми із зонуванням. класичний варіант: кутовий диван, кухонний острів і круглий або прямокутний стіл зі стільцями. Так в єдиному просторі створюється відразу три самостійних функціональних зони: вітальня, кухня і їдальня. Той же кухонний острів не просто сприяє зонування, але одночасно може виконувати ще й функції барної стійки, стола, обробної поверхні або шафи для зберігання.

4. Приєднання балкона

Приєднання балкона

На фото: Дизайн лофтового вітальні з приєднаною лоджією

Стиль лофт ідеально підходить для великих будинків і колишніх фабричних приміщень з високими стельовими склепіннями і величезними вікнами. Що ж стосується звичайної міської квартири, то для створення лофтового простору тут нерідко не вистачає площ. Цю проблему дизайнери інтер'єрів часто намагаються вирішити за допомогою приєднання балкона або лоджії. При цьому, немає ніякої необхідності демонтувати повністю все стінні блоки, що відокремлюють житлову кімнату від балконного простору. Зберігши частина стіни, ви отримаєте перегородку, що допомагає зонування приміщення.

Лофтового спальні в дворівневих квартирах і пентхаусах

Навіть якщо ваша квартира вирішена, наприклад, в сучасному стилі або класиці, це не означає, що ви не можете додати в інтер'єрну композицію краплю лофт. Елементи цього індустріального стильового напрямку можуть стати в нагоді в декорі тієї ж спальні. Хочете отримати ненудне стильний простір для відпочинку? Тоді спробуйте декорувати цегляною кладкою стіну над узголів'ям ліжка. Таке рішення може сприйматися як свого роду виклик сучасним тенденціям з їх прагненням до гламурним течіям. Нижче ми представляємо вам добірку найбільш вдалих, на наш погляд, інтер'єрів спалень з лофтового елементами.

5. Дизайн мансардного спальні в стилі лофт

Дизайн мансардного спальні в стилі лофт

На фото: Дизайн спальні в мансарді

Дизайн цієї спальні в мансарді служить прямим підтвердженням того, що лофт - одне з кращих стильових напрямів для горищних приміщень. Якщо ви оберете цей стиль, то вам навіть не доведеться ховати балки і цегляну кладку (якщо вона, звичайно ж, спочатку є). Для створення подібного лофтового простору, до всього іншого, не потрібно великих капіталовкладень. В даному випадку можна обійтися цілком бюджетними оздоблювальними матеріалами і сучасними меблями.

6. лофтового спальня з фотографіями і малюнками

лофтового спальня з фотографіями і малюнками

На малюнку: Приклад інтер'єру лофтового спальні з фотографіями і малюнком

Лофт - це завжди дуже креативне простір, що відбиває захоплення свого власника. Тому на нейтральному сірому або бежевому тлі з цегли тут часто можна побачити яскраві картини або фотографії. Прикладом такого інтер'єру служить представлена ​​на ескізі вище спальня з чорно-білими знімками і малюнком з яскравим слоном.

7. Дизайн лофтового спальні з кабінетом

Дизайн лофтового спальні з кабінетом

На малюнку: Дизайн лофтового спальні з робочим столом і панорамним вікном

В дизайні спальні в стилі лофт основну декоративне навантаження несе на собі приліжкова зона. Класичне вікно же зазвичай позбавлене будь-яких прикрас. При цьому, штори часто зовсім відсутні і замінюються на жалюзі. У лофтового спальні допустимі також легкі напівпрозорі фіранки.

8. Поєднання лофт і ампіру в дизайні спальні

Поєднання лофт і ампіру в дизайні спальні

На фото: Дизайн спальні з елементами лофт і ампіру

Поєднання індустріального лофт і ампіру, незмінно асоціюється з палацовими інтер'єрами, - це досить сміливе рішення. Тому на такий ризик без підтримки професійного дизайнера йти не рекомендується. На представленому вище фото інтер'єру спальні цегляна кладка в узголів'я ліжка декорована ліпним карнизом. Рудувато-коричневі відтінки цегли разом з тонким білим текстилем формують досить ефектний контраст, який важко не помітити.

9. Дизайн лофтового спальні з книжковими стелажами

Дизайн лофтового спальні з книжковими стелажами

На фото: Дизайн спальні з цегляною кладкою і книжковими стелажами

А в цьому інтер'єрі свого роду обрамленням для цегляної кладки в узголів'я ліжка служать відкриті книжкові стелажі. А це доводить, що зі стилем лофт прекрасно «уживаються» шафи з книгами, які багато хто з нас помилково вважають символом минулого, доречним в даний час, хіба що, в класиці .

10. Стіл-підвіконня і камінний портал

Стіл-підвіконня і камінний портал

На фото: Приклад дизайну лофтового спальні з камінним порталом

Дизайн цієї спальні в стилі лофт цікавий як декором, так і планувальними рішеннями . Для того, щоб заощадити квадратні метри, наші дизайнери створили в зоні підвіконня повноцінну кабінетну зону. Навіть вузька смужка стіни над вікном була задіяна під невеликі антресолі. Підвіконня ж перетворений в робочий стіл. Що стосується декоративного рішення, то тут можна побачити втілення таких сучасних ідей, як торшер у вигляді прожектора і лаконічний камінний портал зі свічками замість вогню.

Інтер'єри дитячих кімнат в стилі лофт

Стилю лофт в дизайні квартир зазвичай віддають переваги чоловіки. Адже лофтового напрямку з його бетонними поверхнями і штучно постареним фактурами притаманна певна брутальність. Елементи стилю лофт часто використовуються в інтер'єрах дитячих кімнат для хлопчиків.

11. Дизайн хлоп'ячої дитячої в стилі лофт

Дизайн хлоп'ячої дитячої в стилі лофт

На фото: Дизайн дитячої кімнати в стилі лофт

Сіра цегляна кладка, лаконічна сучасні меблі і незвичайний світильник з яскравими помаранчевими нитками - всіх цих елементів виявилося досить для створення стильного лофтового простору. Зверніть увагу, що в дизайні цієї дитячої кімнати для хлопчика, крім традиційних для лофт квітів, використовуються також яскраві помаранчеві акценти і темно-зелені відтінки.

12. Дизайн дитячої кімнати з кабінетом

Дизайн дитячої кімнати з кабінетом

На малюнку: Дизайн дитячої кімнати з перегородкою

А у власника цієї дитячої з елементами лофт, завдяки наявності прозорої, типовою для американських офісів, перегородки, є навіть власний домашній кабінет . Цікавий цієї проект і колористикою. На тлі сірого монохрома червоний тут виглядає особливо яскравим. Вибір цього кольору також був невипадковий. Червоний асоціюється з Лондоном, привносячи з собою в приміщення англійські мотиви.

Вітальні в стилі лофт

Як ми вже згадували вище, в квартирах в стилі лофт вітальні, як правило, ділять єдиний простір з кухнями. Для інтер'єрів таких приміщень характерні мінімалізм і яскраві акценти на тлі монохрома. Лофтового вітальні можуть бути вирішені як у світлих, так і в темних відтінках. Там зазвичай завжди знаходиться місце для якихось стильних американських постерів, цікавих фотографій або ж коханої гітари господаря. Звичайно ж, в лофтового вітальні повинно бути облаштовано зручний простір для зустрічей з друзями і спільних переглядів фільмів і футбольних матчів.

13. Декорування вітальні в стилі лофт

Декорування вітальні в стилі лофт

На малюнку: Дизайн сірої вітальні в стилі лофт

Про належність цього інтер'єру стилю лофт свідчить, перш за все, бетонна обробка зони підвіконня. В якості базового кольору дизайнерами був обраний темно-сірий. Фарби в інтер'єр привносять зелені, наближені до бірюзового , Тони. Ця квартира в стилі лофт не відрізняється великою площею, тому наші дизайнери намагалися максимально ефективно використовувати простір. Так, той же підвіконня, завдяки парі диванних подушок, може служити лавою. Досить широке панорамне вікно допомагає зоровому збільшенню простору.

14. Дизайн вітальні в стилі лофт для музиканта

Дизайн вітальні в стилі лофт для музиканта

На фото: Інтер'єр лофтового вітальні для музиканта

А дизайн цієї вітальні з просторою диванної зоною, гітарою і чорно-білими фотографіями по достоїнству оцінять всі шанувальники запрошувати до себе в будинок великі компанії. У такій кімнаті, яка сусідить з їдальнею, може розміститися чимало гостей. Поєднання темно-сірої і білої тонів, лаконічна сучасні меблі, футуристична люстра - інтер'єр вітальні при всій практичності рішень виглядає досить стильним.

15. Кухня-вітальня з мотивами лофт

Кухня-вітальня з мотивами лофт

На фото: Дизайн кухні-вітальні з лофтового елементами

Дизайн представленої на фото вище квартири з елементами стилю лофт служить прекрасним прикладом нового підходу до зонування кухні-вітальні. Зверніть увагу, що для того, щоб не порушувати єдності простору, дизайнери уникають тут будь-яких явних натяків на те, що в приміщенні все-таки присутні дві різні за призначенням функціональні зони. Кухня лише злегка підкреслена покриттям підлоги, на барній же стійці ставиться акцент за допомогою стельових світильників.

Колірна палітра, меблі та оздоблення в інтер'єрах квартир в стилі лофт

Сучасні ідеї дизайну квартири в стилі лофт в 2017 році пропонують наступні рішення в питаннях колористики, меблювання та оздоблення:

16. Різнобарвні акценти і кольорова цегляна стіна

Навіть в інтер'єрах для дорослих складно обійтися без яскравих акцентів, не кажучи вже про дитячих кімнатах, які повинні бути життєрадісними. У представленому на фото вище приміщенні є властиві стилю лофт бетонна і цегляна фактури. Але кладка з цегли пофарбована в яскраві відтінки, завдяки чому вона нагадує розмальовану графіті вуличну стіну. Досить активні в цьому інтер'єрі жовтий і синій .

17. Сіра гамма

Сіра гамма

На фото: Диванна зона в інтер'єрі вітальні в стилі лофт

Як ми вже згадували вище, сірий служить одним з найбільш затребуваних в квартирах в стилі лофт квітів. Він може використовуватися в самих різних своїх варіаціях: від відтінку матового срібла до темного графітового.

18. Меблі і світильники в сучасному стилі

Меблі і світильники в сучасному стилі

На фото: Дизайн білої кухні в квартирі в стилі лофт з сучасними меблями

Стиль лофт в дизайні квартир зараз затребуваний через свою відносної доступності. У тій же класиці дуже складно заощадити на меблях. А ось для облаштування квартири в стилі лофт досить закупити лаконічні дивани, столи, шафа і стільці в сучасному стилі .

Хочете отримати ненудне стильний простір для відпочинку?