Дизайн інтер'єру кухні-вітальні

 1. Стилістичні переваги в дизайні інтер'єру кухні-вітальні
 2. Дизайнерські нюанси об'єднання кухні і вітальні
 3. Наші роботи по дизайну інтер'єру кухні-вітальні:

Дизайн інтер'єру кухні-вітальні на увазі повний або частковий демонтаж стін і подальше зонування отриманого простору. Обмежені площі більшості типових квартир змушують продумати не тільки столову (гостьову) і кухонну (робочу) зони, але і зону для бесід, - наприклад, з акцентом на кавову групу або кальянную. Якщо дозволяє місце, частина приміщення можна виділити під оранжерею або бібліотеку.

Якщо дозволяє місце, частина приміщення можна виділити під оранжерею або бібліотеку

Стилістичні переваги в дизайні інтер'єру кухні-вітальні

Один з найбільш функціональних варіантів зонування - розміщення великого обіднього столу зі стільцями «на стику» кімнати і кухні, тобто на місці демонтованої стіни. Більш сучасний варіант, який підходить для молодих власників - барна стійка з п'ятьма-шістьма посадочними місцями, що не виключає розміщення невеликого кавового столика для сімейних сніданків.

 1. Робочу зону кухні-вітальні бажано звести до мінімуму - компактний гарнітур без декоративних ніш, меблі, що трансформуються. Оптимальний варіант - острівна робоча стільниця в поєднанні з вузькою меблевої гіркою.
 2. Стільці в стилі «ампір» недоречні, коли від них відкривається вид на плиту і витяжку. Невеликі площі раціональніше оформити в стилях лофт або поп-арт: стінний декор, що імітує цегляну кладку, штукатурка з грубим зерном, мінімалістська меблі і барна стійка, в зоні вітальні - дорога добротна геометрична меблі.
 3. Дизайн інтер'єру кухні-вітальні відводить роль роздільника стелажів з сувенірами і декоративної начинням. У японському або китайському інтер'єрі підійде розсувні ширма, в єгипетському - дві вузьких колони.
 4. Обов'язково розмежування за рахунок різного виконання меблів, цікаве рішення - меблі в одній колірній палітрі, проте з різного матеріалу або з різною текстурою.
 5. Підлогове покриття і декор стін також різняться - ламінат і плитка, паркет і ламінат, велика і мозаїчна плитка, шпалери - контрастні або витримані в одній палітрі, але різні за яскравістю, поєднання однотонної і орнаментальної фарбування стін.
 6. Різнорівневий підлогу або подіум - також варіант зонування.

Різнорівневий підлогу або подіум - також варіант зонування

Дизайнерські нюанси об'єднання кухні і вітальні

Розмітка функціональних зон об'єднаного приміщення здійснюється, виходячи з способу життя господарів. Інтер'єр вітальні обов'язково повинен включати в себе гостьову і сімейну зони.

 1. Раціонально встановити в центрі перпендикулярно стінам диван, на якому зможуть розміститися члени сім'ї, які в даний момент дивляться телевізор і не беруть участь в спілкуванні з гостями.
 2. У великій вітальні часто влаштовують більярдну, домашній кінотеатр або робочий кабінет, в цьому випадку невеликої сімейної зоною може служити кухня, відокремлена барной стійкою.
 3. Якщо вітальня - прохідна, бажана відкрите планування.
 4. Добре, якщо середину вітальні вдається підкреслити за рахунок двох, а не одного акценту: урівноважать один одного великий обідній стіл зі стільцями і камін або плазмова панель з банкетками.
 5. Візуально збільшать приміщення велике вікно, арка або масивні двері.
 6. Не розміщуйте в вітальні ніякої великої меблів, крім обідньої і кавового столів, «острівця» посадочних місць у плазмової панелі або дивана, а також секретера-вітрини для предметів, які хочеться виставити на огляд гостей.

Не розміщуйте в вітальні ніякої великої меблів, крім обідньої і кавового столів, «острівця» посадочних місць у плазмової панелі або дивана, а також секретера-вітрини для предметів, які хочеться виставити на огляд гостей

Не забуваємо, що прагнення до враженню, зробленому на гостей, не повинно позбавляти домочадців повсякденного комфорту, тому приступаючи до розробки дизайну інтер'єру кухні-вітальні, думайте насамперед про себе і про своїх близьких.

Не забуваємо, що прагнення до враженню, зробленому на гостей, не повинно позбавляти домочадців повсякденного комфорту, тому приступаючи до розробки дизайну інтер'єру кухні-вітальні, думайте насамперед про себе і про своїх близьких

Наші роботи по дизайну інтер'єру кухні-вітальні:

Подивитися всі наші роботи →