Облігації федерального позики в 2018 році: де купити і прибутковість

 1. Облігації федерального позики в 2018 році: де купити і прибутковість Облігації федерального позики...
 2. Прибутковість облігацій федеральної позики - 2018
 3. Скільки коштують облігації федеральної позики - 2018
 4. Де і як купити облігації федеральної позики - 2018
 5. Прибутковість по облігаціях федеральної позики минулих років
 6. Облігації федерального позики в 2018 році: де купити і прибутковість
 7. Термін дії ОФЗ - 2018
 8. Прибутковість облігацій федеральної позики - 2018
 9. Скільки коштують облігації федеральної позики - 2018
 10. Де і як купити облігації федеральної позики - 2018
 11. Прибутковість по облігаціях федеральної позики минулих років
 12. Облігації федерального позики в 2018 році: де купити і прибутковість
 13. Термін дії ОФЗ - 2018
 14. Прибутковість облігацій федеральної позики - 2018
 15. Скільки коштують облігації федеральної позики - 2018
 16. Де і як купити облігації федеральної позики - 2018
 17. Прибутковість по облігаціях федеральної позики минулих років

Облігації федерального позики в 2018 році: де купити і прибутковість

Облігації федерального позики для фізичних осіб - цінні папери з високою прибутковістю, що випускаються Мінфіном. Купити нові ОФЗ 3-го випуску в 2018 році можна в Ощадбанку і ВТБ з 15 березня по 14 вересня.

Облігації федерального позики або, як їх раніше називали «облігації державної позики» - це далеко не новий і не дуже затребуваний фінансовий інструмент.

Однак новина про те, що Мінфін РФ планує виробити новий випуск облігацій федеральної позики для фізичних осіб справила ефект бомби, що розірвалася.

Новими ОФЗ-н, «народними» облігаціями зацікавилися не лише просунуті інвестори, але і звичайні люди, які раніше задовольнялися відкриттям вкладів в банках.

Облігації федерального позики в 2018 році видаються Мінфіном як альтернатива банківським вкладам фізичних осіб, оскільки прибутковість ОФЗ-н порівнянна з процентними ставками депозитів. А про їхню надійність і говорити не доводиться.

Зараз розміщуються ОФЗ-н вже 3-го випуску. Перший випуск продавався з 26 квітня по 25 жовтня 2017 року. Другий - з 13 вересня 2017 го по 14 березня 2018 року.

Розглянемо докладніше, умови вкладення грошей в нові облігації федеральної позики, дохідність ОФЗ для фізичних осіб - 2018, а також розповімо, де і як можна купити «народні облігації» 3-го випуску, що випускаються з березня цього року.

Народні облігації федеральної позики сильно відрізняються від тих, цінних паперів, які вже знаходяться в обігу в Росії. У чому їх особливості?

Термін дії ОФЗ - 2018

Облігації федерального позики - 2018 випускаються терміном на 3 роки. Фізичні особи, які купили ОФЗ-н, повинні будуть через три роки здати їх назад державі і отримати вкладені гроші з відсотками. Дата початку розміщення облігацій третього випуску: 15 марта 2018 року. Погашення - 24 березень 2021 року.

До речі, бігти в банк і давитися в черзі, щоб терміново продати в цей день облігації не обов'язково. Передбачено автоматичне погашення ОФЗ-н після закінчення терміну. Після закінчення 3 років гроші надходять на розрахунковий або брокерський рахунок інвестора в банку.

Звичайно, власник ОФЗ має право здати їх державі і раніше трьох років, наприклад через один рік володіння облігаціями. Але дохід його в цьому випадку буде значно нижче, ніж після закінчення трьох років. А тому повертати ОФЗ-н державі в перший же рік після покупки буде невигідно.

Словом, щоб отримати максимально можливий прибуток, власнику ОФЗ-2018 потрібно буде тримати їх у себе всі три роки.

Прибутковість облігацій федеральної позики - 2018

Прибутковість облігацій федеральної позики - 2018

Облігації федерального позики, що випускаються в березні - вересні 2018 року, будуть тепер мати порівняно високі відсотки.

Але, щоб стимулювати довгострокове вкладення грошей, передбачено поступове підвищення процентної ставки.

Ставки і дати виплати купонного доходу ОФЗ-н третього випуску

Купонна ставка,% річних Дата виплати купонного доходу 6,00% 26.09.2018 6,50% 27.03.2019 7,00% 25.09.2019 7,50% 25.03.2020 8,00% 23.09.2020 8,60% 24.03. 2021

В результаті ставка прибутковості без урахування комісій, а також при володінні ОФЗ-н третього випуску протягом 3-х років до дати погашення складе до 7,25% річних.

Банки-агенти (Ощадбанк і ВТБ) будуть стягувати комісійну винагороду з покупця, розмір якого буде залежати від суми угоди: 1,5% - при сумі угоди до 50 тис. Руб., 1,0% - від 50 до 300 тис. Руб . і 0,5% - від 300 тис. руб. Аналогічні комісії будуть стягуватися з інвесторів і в разі пред'явлення облігацій до дострокового викупу.

Таким чином, щоб отримати максимальну вигоду від ОФЗ-н третього випуску треба придбати їх на суму понад 300 тисяч рублів і тримати до 24 березня 2021 року.

Прибутковість ОФЗ для фізичних осіб, після закінчення трьох років, перевищить відсотки за вкладами , Які пропонують сьогодні найбільші банки Росії.

Скільки коштують облігації федеральної позики - 2018

Одна облігація федеральної позики для фізичних осіб, що випускається в березні - вересні 2018 року, коштуватиме 1 тисячу рублів в перші два дні розміщення, потім ціна буде змінюватися в залежності від ситуації на ринку. Вартість буде щотижня публікуватися на офіційному сайті Мінфіну Росії. При придбанні фізичною особою облігацій всі умови (ціна і прибутковість) фіксуються і більше не залежать від ринкової кон'юнктури.

Купити облігації першого випуску можна буде протягом 6 місяців з дати початку розміщення, потім реалізація цього випуску припиниться і почнеться продаж наступного. При цьому інвестор зможе купити цінних паперів на суму від 30 тисяч рублів до 15 мільйонів рублів в одному випуску.

Де і як купити облігації федеральної позики - 2018

Де і як купити облігації федеральної позики - 2018

Облігації федерального позики для фізичних осіб, які випущені в березні - вересні 2018 року, можна купити тільки в Ощадбанку і ВТБ.

Для того щоб купити ОФЗ, потрібно буде прийти до відділення Ощадбанку або ВТБ, відкрити там необхідні рахунки, підписати договір і, відповідно, стати власником цінних паперів. Клієнти Ощадбанку або ВТБ, що мають особистий кабінет в Інтернет-банках, можуть зробити це дистанційно.

«Народні облігації» 3-го випуску надійшли в банки 15 березня 2018 року. Дата закінчення розміщення облігацій 14 вересня 2018 року.

Купити ОФЗ-2018 у посередників, приватників або на біржі буде не можна. Ніякого дарування, або внесків ними в капітал не передбачено. Заборонено також використовувати їх в якості застави для отримання кредиту.

Власник ОФЗ зможе реалізувати їх тільки в тому банку, де їх взяв, без права передачі в треті руки. ОФЗ можна буде передати іншій особі тільки у спадок. Це допоможе уникнути зловживань.

Купити облігації федеральної позики для фізичних осіб в 2018 році чи ні, кожен вирішує сам! Детальніше про умови придбання та погашення ОФЗ-н дізнавайтеся в Ощадбанку і ВТБ, а також з інформаційних повідомлень Мінфіну РФ.

[expand title = "Облігації федерального позики минулих років: прибутковість, де купити«]

Сьогодні в Росії мають ходіння ОФЗ, випущені державою раніше. Ці облігації федеральної позики бувають наступних видів:

 • ОФЗ-ПК (зі змінним купоном) почали випускати в 1995 р, а після кризи 1998 випуск був припинений. Виплата купона здійснювалася раз в півріччя. Значення купонної ставки змінювалося і визначалося середньої зваженої прибутковістю по ДКО за останні 4 сесії (торгів).
 • ОФЗ-ПД (з постійним доходом) почали випускатися в 1998. Купон виплачувався раз на рік і фіксувався на весь термін обігу.
 • ОФЗ-ФД (з фіксованим доходом) з'явилися в 1999. Їх видавали власникам ДКО і ОФЗ-ПК, замороженим в 1998 в порядку новації. Термін обігу 4-5 років. Купон виплачувався щокварталу. Ставка знижувалася щорічно (30% в перший рік, 10% - кінець терміну).
 • ОФЗ-АД (з амортизацією боргу) періодичне погашення основної суми боргу.
 • ОФЗ-ІН (з індексовані номіналом) випускаються з 2015 року. Номінальна вартість облігацій щомісяця індексується на майбутній місяць відповідно до індексу споживчих цін на товари та послуги по Російської Федерації.

Саме облігації федеральної позики можуть скласти альтернативу вкладами фізичних осіб, які втрачають прибутковість.

Прибутковість по облігаціях федеральної позики минулих років

На думку аналітика ГК «Телетрейд» Марка ГОЙХМАН, яке він висловив «Российской газете», населенню можуть бути також цікаві з'явилися в 2015 році російські облігації федеральної позики з прив'язкою до інфляції (ОФЗ-ІН).

«Ставка доходу в 2,5 відсотка плюс компенсація інфляції дають поєднання надійності і достатньою прибутковості цих паперів», - зазначає співрозмовник «Російської газети».

Вхідний квиток на цей ринок доступний абсолютній більшості - номінал однієї облігації становить тисячу рублів.

Гендиректор КК Peramo Ольга Мещерякова також заявила «Московському комсомольцю», що для новачка кращий варіант - облігації федеральної позики або корпоративні облігації «першого ешелону» - найнадійніших російських компаній.

«Дефолт по таких паперах може наступити тільки при дефолті Росії і банкрутство держкорпорацій. Імовірність настання дефолту нашої країни при поточному низькому рівні держборгу практично дорівнює нулю, те ж саме можна сказати і про емітентів першого ешелону. Більш того, якщо згадати дефолт РФ в 1998 році, коли постраждали власники ГКО, ми побачимо, що навіть в такий складний для країни час той же «Газпром» розплатився за своїми облігаційних позиках », - міркує Мещерякова.

Де фізичній особі купити облігації федеральної позики минулих років

Оскільки ОФЗ минулих років звертаються на біржі, необхідно відкривати інвестиційний рахунок у брокера. Купувати облігації можна і через відкриті пайові інвестиційні фонди (ОПІФ) під керуванням великих керуючих компаній.

[/ Expand]

До речі, серед альтернатив банківським вкладам також можна виділити інвестиційне і накопичувальне страхування життя.

Облігації федерального позики в 2018 році: де купити і прибутковість

Облігації федерального позики для фізичних осіб - цінні папери з високою прибутковістю, що випускаються Мінфіном. Купити нові ОФЗ 3-го випуску в 2018 році можна в Ощадбанку і ВТБ з 15 березня по 14 вересня.

Облігації федерального позики або, як їх раніше називали «облігації державної позики» - це далеко не новий і не дуже затребуваний фінансовий інструмент.

Однак новина про те, що Мінфін РФ планує виробити новий випуск облігацій федеральної позики для фізичних осіб справила ефект бомби, що розірвалася.

Новими ОФЗ-н, «народними» облігаціями зацікавилися не лише просунуті інвестори, але і звичайні люди, які раніше задовольнялися відкриттям вкладів в банках.

Облігації федерального позики в 2018 році видаються Мінфіном як альтернатива банківським вкладам фізичних осіб, оскільки прибутковість ОФЗ-н порівнянна з процентними ставками депозитів. А про їхню надійність і говорити не доводиться.

Зараз розміщуються ОФЗ-н вже 3-го випуску. Перший випуск продавався з 26 квітня по 25 жовтня 2017 року. Другий - з 13 вересня 2017 го по 14 березня 2018 року.

Розглянемо докладніше, умови вкладення грошей в нові облігації федеральної позики, дохідність ОФЗ для фізичних осіб - 2018, а також розповімо, де і як можна купити «народні облігації» 3-го випуску, що випускаються з березня цього року.

Народні облігації федеральної позики сильно відрізняються від тих, цінних паперів, які вже знаходяться в обігу в Росії. У чому їх особливості?

Термін дії ОФЗ - 2018

Облігації федерального позики - 2018 випускаються терміном на 3 роки. Фізичні особи, які купили ОФЗ-н, повинні будуть через три роки здати їх назад державі і отримати вкладені гроші з відсотками. Дата початку розміщення облігацій третього випуску: 15 марта 2018 року. Погашення - 24 березень 2021 року.

До речі, бігти в банк і давитися в черзі, щоб терміново продати в цей день облігації не обов'язково. Передбачено автоматичне погашення ОФЗ-н після закінчення терміну. Після закінчення 3 років гроші надходять на розрахунковий або брокерський рахунок інвестора в банку.

Звичайно, власник ОФЗ має право здати їх державі і раніше трьох років, наприклад через один рік володіння облігаціями. Але дохід його в цьому випадку буде значно нижче, ніж після закінчення трьох років. А тому повертати ОФЗ-н державі в перший же рік після покупки буде невигідно.

Словом, щоб отримати максимально можливий прибуток, власнику ОФЗ-2018 потрібно буде тримати їх у себе всі три роки.

Прибутковість облігацій федеральної позики - 2018

Прибутковість облігацій федеральної позики - 2018

Облігації федерального позики, що випускаються в березні - вересні 2018 року, будуть тепер мати порівняно високі відсотки.

Але, щоб стимулювати довгострокове вкладення грошей, передбачено поступове підвищення процентної ставки.

Ставки і дати виплати купонного доходу ОФЗ-н третього випуску

Купонна ставка,% річних Дата виплати купонного доходу 6,00% 26.09.2018 6,50% 27.03.2019 7,00% 25.09.2019 7,50% 25.03.2020 8,00% 23.09.2020 8,60% 24.03. 2021

В результаті ставка прибутковості без урахування комісій, а також при володінні ОФЗ-н третього випуску протягом 3-х років до дати погашення складе до 7,25% річних.

Банки-агенти (Ощадбанк і ВТБ) будуть стягувати комісійну винагороду з покупця, розмір якого буде залежати від суми угоди: 1,5% - при сумі угоди до 50 тис. Руб., 1,0% - від 50 до 300 тис. Руб . і 0,5% - від 300 тис. руб. Аналогічні комісії будуть стягуватися з інвесторів і в разі пред'явлення облігацій до дострокового викупу.

Таким чином, щоб отримати максимальну вигоду від ОФЗ-н третього випуску треба придбати їх на суму понад 300 тисяч рублів і тримати до 24 березня 2021 року.

Прибутковість ОФЗ для фізичних осіб, після закінчення трьох років, перевищить відсотки за вкладами , Які пропонують сьогодні найбільші банки Росії.

Скільки коштують облігації федеральної позики - 2018

Одна облігація федеральної позики для фізичних осіб, що випускається в березні - вересні 2018 року, коштуватиме 1 тисячу рублів в перші два дні розміщення, потім ціна буде змінюватися в залежності від ситуації на ринку. Вартість буде щотижня публікуватися на офіційному сайті Мінфіну Росії. При придбанні фізичною особою облігацій всі умови (ціна і прибутковість) фіксуються і більше не залежать від ринкової кон'юнктури.

Купити облігації першого випуску можна буде протягом 6 місяців з дати початку розміщення, потім реалізація цього випуску припиниться і почнеться продаж наступного. При цьому інвестор зможе купити цінних паперів на суму від 30 тисяч рублів до 15 мільйонів рублів в одному випуску.

Де і як купити облігації федеральної позики - 2018

Де і як купити облігації федеральної позики - 2018

Облігації федерального позики для фізичних осіб, які випущені в березні - вересні 2018 року, можна купити тільки в Ощадбанку і ВТБ.

Для того щоб купити ОФЗ, потрібно буде прийти до відділення Ощадбанку або ВТБ, відкрити там необхідні рахунки, підписати договір і, відповідно, стати власником цінних паперів. Клієнти Ощадбанку або ВТБ, що мають особистий кабінет в Інтернет-банках, можуть зробити це дистанційно.

«Народні облігації» 3-го випуску надійшли в банки 15 березня 2018 року. Дата закінчення розміщення облігацій 14 вересня 2018 року.

Купити ОФЗ-2018 у посередників, приватників або на біржі буде не можна. Ніякого дарування, або внесків ними в капітал не передбачено. Заборонено також використовувати їх в якості застави для отримання кредиту.

Власник ОФЗ зможе реалізувати їх тільки в тому банку, де їх взяв, без права передачі в треті руки. ОФЗ можна буде передати іншій особі тільки у спадок. Це допоможе уникнути зловживань.

Купити облігації федеральної позики для фізичних осіб в 2018 році чи ні, кожен вирішує сам! Детальніше про умови придбання та погашення ОФЗ-н дізнавайтеся в Ощадбанку і ВТБ, а також з інформаційних повідомлень Мінфіну РФ.

[expand title = "Облігації федерального позики минулих років: прибутковість, де купити«]

Сьогодні в Росії мають ходіння ОФЗ, випущені державою раніше. Ці облігації федеральної позики бувають наступних видів:

 • ОФЗ-ПК (зі змінним купоном) почали випускати в 1995 р, а після кризи 1998 випуск був припинений. Виплата купона здійснювалася раз в півріччя. Значення купонної ставки змінювалося і визначалося середньої зваженої прибутковістю по ДКО за останні 4 сесії (торгів).
 • ОФЗ-ПД (з постійним доходом) почали випускатися в 1998. Купон виплачувався раз на рік і фіксувався на весь термін обігу.
 • ОФЗ-ФД (з фіксованим доходом) з'явилися в 1999. Їх видавали власникам ДКО і ОФЗ-ПК, замороженим в 1998 в порядку новації. Термін обігу 4-5 років. Купон виплачувався щокварталу. Ставка знижувалася щорічно (30% в перший рік, 10% - кінець терміну).
 • ОФЗ-АД (з амортизацією боргу) періодичне погашення основної суми боргу.
 • ОФЗ-ІН (з індексовані номіналом) випускаються з 2015 року. Номінальна вартість облігацій щомісяця індексується на майбутній місяць відповідно до індексу споживчих цін на товари та послуги по Російської Федерації.

Саме облігації федеральної позики можуть скласти альтернативу вкладами фізичних осіб, які втрачають прибутковість.

Прибутковість по облігаціях федеральної позики минулих років

На думку аналітика ГК «Телетрейд» Марка ГОЙХМАН, яке він висловив «Российской газете», населенню можуть бути також цікаві з'явилися в 2015 році російські облігації федеральної позики з прив'язкою до інфляції (ОФЗ-ІН).

«Ставка доходу в 2,5 відсотка плюс компенсація інфляції дають поєднання надійності і достатньою прибутковості цих паперів», - зазначає співрозмовник «Російської газети».

Вхідний квиток на цей ринок доступний абсолютній більшості - номінал однієї облігації становить тисячу рублів.

Гендиректор КК Peramo Ольга Мещерякова також заявила «Московському комсомольцю», що для новачка кращий варіант - облігації федеральної позики або корпоративні облігації «першого ешелону» - найнадійніших російських компаній.

«Дефолт по таких паперах може наступити тільки при дефолті Росії і банкрутство держкорпорацій. Імовірність настання дефолту нашої країни при поточному низькому рівні держборгу практично дорівнює нулю, те ж саме можна сказати і про емітентів першого ешелону. Більш того, якщо згадати дефолт РФ в 1998 році, коли постраждали власники ГКО, ми побачимо, що навіть в такий складний для країни час той же «Газпром» розплатився за своїми облігаційних позиках », - міркує Мещерякова.

Де фізичній особі купити облігації федеральної позики минулих років

Оскільки ОФЗ минулих років звертаються на біржі, необхідно відкривати інвестиційний рахунок у брокера. Купувати облігації можна і через відкриті пайові інвестиційні фонди (ОПІФ) під керуванням великих керуючих компаній.

[/ Expand]

До речі, серед альтернатив банківським вкладам також можна виділити інвестиційне і накопичувальне страхування життя.

Облігації федерального позики в 2018 році: де купити і прибутковість

Облігації федерального позики для фізичних осіб - цінні папери з високою прибутковістю, що випускаються Мінфіном. Купити нові ОФЗ 3-го випуску в 2018 році можна в Ощадбанку і ВТБ з 15 березня по 14 вересня.

Облігації федерального позики або, як їх раніше називали «облігації державної позики» - це далеко не новий і не дуже затребуваний фінансовий інструмент.

Однак новина про те, що Мінфін РФ планує виробити новий випуск облігацій федеральної позики для фізичних осіб справила ефект бомби, що розірвалася.

Новими ОФЗ-н, «народними» облігаціями зацікавилися не лише просунуті інвестори, але і звичайні люди, які раніше задовольнялися відкриттям вкладів в банках.

Облігації федерального позики в 2018 році видаються Мінфіном як альтернатива банківським вкладам фізичних осіб, оскільки прибутковість ОФЗ-н порівнянна з процентними ставками депозитів. А про їхню надійність і говорити не доводиться.

Зараз розміщуються ОФЗ-н вже 3-го випуску. Перший випуск продавався з 26 квітня по 25 жовтня 2017 року. Другий - з 13 вересня 2017 го по 14 березня 2018 року.

Розглянемо докладніше, умови вкладення грошей в нові облігації федеральної позики, дохідність ОФЗ для фізичних осіб - 2018, а також розповімо, де і як можна купити «народні облігації» 3-го випуску, що випускаються з березня цього року.

Народні облігації федеральної позики сильно відрізняються від тих, цінних паперів, які вже знаходяться в обігу в Росії. У чому їх особливості?

Термін дії ОФЗ - 2018

Облігації федерального позики - 2018 випускаються терміном на 3 роки. Фізичні особи, які купили ОФЗ-н, повинні будуть через три роки здати їх назад державі і отримати вкладені гроші з відсотками. Дата початку розміщення облігацій третього випуску: 15 марта 2018 року. Погашення - 24 березень 2021 року.

До речі, бігти в банк і давитися в черзі, щоб терміново продати в цей день облігації не обов'язково. Передбачено автоматичне погашення ОФЗ-н після закінчення терміну. Після закінчення 3 років гроші надходять на розрахунковий або брокерський рахунок інвестора в банку.

Звичайно, власник ОФЗ має право здати їх державі і раніше трьох років, наприклад через один рік володіння облігаціями. Але дохід його в цьому випадку буде значно нижче, ніж після закінчення трьох років. А тому повертати ОФЗ-н державі в перший же рік після покупки буде невигідно.

Словом, щоб отримати максимально можливий прибуток, власнику ОФЗ-2018 потрібно буде тримати їх у себе всі три роки.

Прибутковість облігацій федеральної позики - 2018

Прибутковість облігацій федеральної позики - 2018

Облігації федерального позики, що випускаються в березні - вересні 2018 року, будуть тепер мати порівняно високі відсотки.

Але, щоб стимулювати довгострокове вкладення грошей, передбачено поступове підвищення процентної ставки.

Ставки і дати виплати купонного доходу ОФЗ-н третього випуску

Купонна ставка,% річних Дата виплати купонного доходу 6,00% 26.09.2018 6,50% 27.03.2019 7,00% 25.09.2019 7,50% 25.03.2020 8,00% 23.09.2020 8,60% 24.03. 2021

В результаті ставка прибутковості без урахування комісій, а також при володінні ОФЗ-н третього випуску протягом 3-х років до дати погашення складе до 7,25% річних.

Банки-агенти (Ощадбанк і ВТБ) будуть стягувати комісійну винагороду з покупця, розмір якого буде залежати від суми угоди: 1,5% - при сумі угоди до 50 тис. Руб., 1,0% - від 50 до 300 тис. Руб . і 0,5% - від 300 тис. руб. Аналогічні комісії будуть стягуватися з інвесторів і в разі пред'явлення облігацій до дострокового викупу.

Таким чином, щоб отримати максимальну вигоду від ОФЗ-н третього випуску треба придбати їх на суму понад 300 тисяч рублів і тримати до 24 березня 2021 року.

Прибутковість ОФЗ для фізичних осіб, після закінчення трьох років, перевищить відсотки за вкладами , Які пропонують сьогодні найбільші банки Росії.

Скільки коштують облігації федеральної позики - 2018

Одна облігація федеральної позики для фізичних осіб, що випускається в березні - вересні 2018 року, коштуватиме 1 тисячу рублів в перші два дні розміщення, потім ціна буде змінюватися в залежності від ситуації на ринку. Вартість буде щотижня публікуватися на офіційному сайті Мінфіну Росії. При придбанні фізичною особою облігацій всі умови (ціна і прибутковість) фіксуються і більше не залежать від ринкової кон'юнктури.

Купити облігації першого випуску можна буде протягом 6 місяців з дати початку розміщення, потім реалізація цього випуску припиниться і почнеться продаж наступного. При цьому інвестор зможе купити цінних паперів на суму від 30 тисяч рублів до 15 мільйонів рублів в одному випуску.

Де і як купити облігації федеральної позики - 2018

Де і як купити облігації федеральної позики - 2018

Облігації федерального позики для фізичних осіб, які випущені в березні - вересні 2018 року, можна купити тільки в Ощадбанку і ВТБ.

Для того щоб купити ОФЗ, потрібно буде прийти до відділення Ощадбанку або ВТБ, відкрити там необхідні рахунки, підписати договір і, відповідно, стати власником цінних паперів. Клієнти Ощадбанку або ВТБ, що мають особистий кабінет в Інтернет-банках, можуть зробити це дистанційно.

«Народні облігації» 3-го випуску надійшли в банки 15 березня 2018 року. Дата закінчення розміщення облігацій 14 вересня 2018 року.

Купити ОФЗ-2018 у посередників, приватників або на біржі буде не можна. Ніякого дарування, або внесків ними в капітал не передбачено. Заборонено також використовувати їх в якості застави для отримання кредиту.

Власник ОФЗ зможе реалізувати їх тільки в тому банку, де їх взяв, без права передачі в треті руки. ОФЗ можна буде передати іншій особі тільки у спадок. Це допоможе уникнути зловживань.

Купити облігації федеральної позики для фізичних осіб в 2018 році чи ні, кожен вирішує сам! Детальніше про умови придбання та погашення ОФЗ-н дізнавайтеся в Ощадбанку і ВТБ, а також з інформаційних повідомлень Мінфіну РФ.

[expand title = "Облігації федерального позики минулих років: прибутковість, де купити«]

Сьогодні в Росії мають ходіння ОФЗ, випущені державою раніше. Ці облігації федеральної позики бувають наступних видів:

 • ОФЗ-ПК (зі змінним купоном) почали випускати в 1995 р, а після кризи 1998 випуск був припинений. Виплата купона здійснювалася раз в півріччя. Значення купонної ставки змінювалося і визначалося середньої зваженої прибутковістю по ДКО за останні 4 сесії (торгів).
 • ОФЗ-ПД (з постійним доходом) почали випускатися в 1998. Купон виплачувався раз на рік і фіксувався на весь термін обігу.
 • ОФЗ-ФД (з фіксованим доходом) з'явилися в 1999. Їх видавали власникам ДКО і ОФЗ-ПК, замороженим в 1998 в порядку новації. Термін обігу 4-5 років. Купон виплачувався щокварталу. Ставка знижувалася щорічно (30% в перший рік, 10% - кінець терміну).
 • ОФЗ-АД (з амортизацією боргу) періодичне погашення основної суми боргу.
 • ОФЗ-ІН (з індексовані номіналом) випускаються з 2015 року. Номінальна вартість облігацій щомісяця індексується на майбутній місяць відповідно до індексу споживчих цін на товари та послуги по Російської Федерації.

Саме облігації федеральної позики можуть скласти альтернативу вкладами фізичних осіб, які втрачають прибутковість.

Прибутковість по облігаціях федеральної позики минулих років

На думку аналітика ГК «Телетрейд» Марка ГОЙХМАН, яке він висловив «Российской газете», населенню можуть бути також цікаві з'явилися в 2015 році російські облігації федеральної позики з прив'язкою до інфляції (ОФЗ-ІН).

«Ставка доходу в 2,5 відсотка плюс компенсація інфляції дають поєднання надійності і достатньою прибутковості цих паперів», - зазначає співрозмовник «Російської газети».

Вхідний квиток на цей ринок доступний абсолютній більшості - номінал однієї облігації становить тисячу рублів.

Гендиректор КК Peramo Ольга Мещерякова також заявила «Московському комсомольцю», що для новачка кращий варіант - облігації федеральної позики або корпоративні облігації «першого ешелону» - найнадійніших російських компаній.

«Дефолт по таких паперах може наступити тільки при дефолті Росії і банкрутство держкорпорацій. Імовірність настання дефолту нашої країни при поточному низькому рівні держборгу практично дорівнює нулю, те ж саме можна сказати і про емітентів першого ешелону. Більш того, якщо згадати дефолт РФ в 1998 році, коли постраждали власники ГКО, ми побачимо, що навіть в такий складний для країни час той же «Газпром» розплатився за своїми облігаційних позиках », - міркує Мещерякова.

Де фізичній особі купити облігації федеральної позики минулих років

Оскільки ОФЗ минулих років звертаються на біржі, необхідно відкривати інвестиційний рахунок у брокера. Купувати облігації можна і через відкриті пайові інвестиційні фонди (ОПІФ) під керуванням великих керуючих компаній.

[/ Expand]

До речі, серед альтернатив банківським вкладам також можна виділити інвестиційне і накопичувальне страхування життя.

У чому їх особливості?
У чому їх особливості?
У чому їх особливості?