Масові порушення: тотальна перевірка готелів на готовність до пожеж завершилася в Ростові

Після отримання матеріалів від прокуратури за справу взялися експерти ДПН. Під час своїх візитів вони зафіксували 1030 порушень. До адміністративної відповідальності у підсумку залучили понад 60 відповідальних осіб. В цілому готельєри повинні виплатити 600 тисяч рублів штрафів.

«Невідповідність евакуаційних виходів вимогам, що пред'являються за їх кількістю і розмірами, а також застосування на шляхах евакуації облицювальних матеріалів з відсутніми показниками пожежної небезпеки; експлуатація систем пожежної автоматики в непрацездатному стані або з порушеннями; відсутність обладнання для передачі сигналу про пожежу на пульт підрозділу пожежної охорони », - перерахували в наглядовому відомстві найбільш поширені порушення.

Готель Torn House на перетині Семашко і Пушкінської повністю вигорів 21 вересня . У пожежі загинули двоє співробітників. Вогнеборці заявили, що «свічка» була обшита легкозаймистими панелями, що вирішило долю закладу.

Пізніше з'ясувалося, що готель будувалася з порушеннями і вводилася в експлуатацію через суд . Експертиза показала, що міцність несучих конструкцій після НП збережена, готель хочуть відновити.