Вхідні двері «Дверний континент» купити в Мінську

  1. Плюси сталевих дверей «Дверний континент»:

Вхідні двері «Дверний континент» купити в Мінську оптом і в роздріб пропонує наш інтернет-магазин kupidver.by. У нас представлений великий каталог з фото і цінами, де ви знайдете популярні моделі «Люкс», «Алегро», «Алегро 2», «Тріумф» і багато інших. Продаємо товар безпосередньо від виробника без націнок! Відгуки покупців про ці дверях завжди позитивні. На офіційному сайті вхідних металевих дверей kupidver.by ви зможете вибрати потрібну модель.

Двері металеві «Дверний континент» (Росія) використовуються всередині і зовні будинків, в житлових, промислових, офісних приміщеннях. Вони подобаються покупцям, перш за все, за гарний дизайн, висока якість, надійність. Пропонуються в широкому ціновому діапазоні і доступні різним категоріям замовників, в тому числі зі скромним достатком.

Плюси сталевих дверей «Дверний континент»:

  • Недорогі вхідні двері «Дверний континент» за якістю не поступаються дорогим моделям. Вони дешевші за рахунок більш простого зовнішнього оформлення, але їх «начинка» - міцна і надійна.
  • В цілому моделі даної марки служать довго і безпроблемно. Полотно виготовлено з якісної сталі товщиною до 2 мм з посиленням; товщина двері - від 50 до 80 мм.

Багатоконтурна система ущільнення. Оздоблення різна:

  • Порошкове покриття зовні + панель МДФ з натуральним шпоном всередині.
  • Полімерне покриття всередині і зовні.
  • Полімерне покриття зовні + панель МДФ всередині.

Моделі мають два (циліндровий + сувальдний або циліндровий + циліндровий) або один замок (циліндровий; комбінований). Забезпечені якісною фурнітурою, встановлюються всередині будинку і на вулицю. Є вибір відтінків. Відкриті регульовані петлі забезпечують легку плавну роботу сталевих дверей на протязі всієї експлуатації. Можлива «праве» і «ліве» відкривання від 170 до 180 градусів. Добре ізолюють приміщення від звуків, вітру, пилу, опадів та інших неприємних явищ.

Моделі в більш дорогий категорії оригінальні по дизайну, забезпечені вставками, що імітують скло. Циліндрові механізми замків додатково захищаються накладками із загартованої сталі з посиленим кріпленням. Великий вибір кольорів та оздоблення. Елегантна внутрішня сторона.

Купити вхідні двері в нашому магазині можна в розстрочку!

Фото і ціни дверей представлені в нашому каталозі. Тут же можна детально почитати про кожну модель. Всю інформацію по сталевим дверям «Дверний континент» в Мінську ви можете отримати у наших консультантів. Залиште на сайті свій контактний номер, і ми вам передзвонимо. У числі наших послуг - установка і доставка по всій РБ, оформлення покупки в розстрочку без переплат.

Приблизно в такому ж ціновому діапазоні можете подивитися металеві двері Металюкс або ЕльПорта .

Чекаємо ваших замовлень!