Моделі LADA Priora, Kalina і Granta залишають конвеєр

Російська компанія «АвтоВАЗ» готується зняти з конвеєра відразу три моделі LADA - Priora, Kalina і Granta. Про це повідомляє видання «Ведомости» , Посилаючись на власні джерела в керівництві вітчизняного автогіганта. Російська компанія «АвтоВАЗ» готується зняти з конвеєра відразу три моделі LADA - Priora, Kalina і Granta

LADA Priora

«АвтоВАЗ»

Як підкреслює видання, компанія «АвтоВАЗ» розіслала своїм дилерам лист, в якому попередила про швидке завершення випуску перерахованих моделей. У повідомленні «АвтоВАЗу» говориться, що випуск автомобілів Лада Пріора, Калина і Гранта припиниться в липні.

Насправді, моделі LADA Kalina і Granta не йдуть на спокій. Як повідомлялося раніше, «АвтоВАЗ» готується представити оновлені версії цих автомобілів, які увійдуть в одну родину LADA Granta. Тобто, в актуальному сімействі LADA Granta з'явиться хетчбек, універсал і крос-універсал.

У свою чергу, за даними видання, модель LADA Priora чекає «смерть». Тобто, компанія «АвтоВАЗ» пре планує випускати наступника цього автомобіля. Варто нагадати, що ще в минулому році стало відомо, що LADA Priora покине конвеєр в середині 2018 року.

Не пропустіть: Чи не «Форсаж» єдиним. Кращі автомобільні фільми в історії

Однак компанія «АвтоВАЗ» тут же спростувала цю інформацію. Проте, в листі автогіганта сказано, що «Червень стане останнім місяцем випуску моделі Лада Пріора».

Новини з доставкою: Вконтакте , Twitter , Telegram , Facebook , Яндекс.Дзен , Яндекс.Новости , Instagram