AliExpress запустить сервіс групових покупок зі знижками до 50%

AliExpress відкриє для російських покупців сервіс групових покупок

AliExpress відкриє для російських покупців сервіс групових покупок. Знижка при спільне придбання може досягати 50% вартості товару. Акція буде поширюватися на електроніку, одяг і аксесуари для дітей.

Щоб отримати групову знижку на товар, при оформленні замовлення користувач повинен спочатку оплатити його, а потім поділитися посиланням зі своїми друзями або знайомими. Досить запросити тільки одну людину. Якщо другий покупець протягом 24 годин не оформить покупку, то організатор угоди отримає гроші назад і його замовлення за спеціальною ціною буде скасований.

Групові знижки на першому етапі будуть доступні при покупці електроніки, одягу і дитячих товарів - всього понад 700 найменувань. Протягом цього року керівництво AliExpress планує поширити можливість групових знижок на більшість продуктів, що продаються на китайській торговельній площадці, а також на Tmall.

«Такий підхід дозволить залучити на майданчик нових користувачів і підвищити активність всередині соціальних платформ AliExpress, де користувачі зможуть координуватися з іншими покупцями для спільного шопінгу, вважає директор з розвитку бізнесу AliExpress в Росії і країнах СНД Марк Завадський. «Наші дослідження показують, що активність користувачів, які готові купувати разом, особливо висока перед великими розпродажами», - пояснив він.
Представництво AliExpress в Росії працює з червня 2015 року. На торговому майданчику, в числі інших, представлені російські продавці, зазначає « Медуза ». За даними Mediascope, в лютому AliExpress займав восьму позицію в списку найбільш популярних інтернет-ресурсів в Росії.

Канал iG в Telegram - t.me/iguides_ru