Як забути пішла любов

Раставанія змусить переосмислити своє життя.

Фото: liveinternet.ru

Розчарування в любові - мабуть, одне з найсерйозніших в житті людини. Можливо, воно повністю переверне ваші уявлення про відносини, змусить переосмислити своє життя, і себе в ній.

Хоч вам зараз так не здається, але гострий період страждань неодмінно закінчиться. Ви знову зможете посміхатися і будете згадувати минуле з сумною посмішкою, не більше того.

Фахівці дають поради, як пройти кризовий період

Дозвольте собі сумувати. Не робіть вигляд, що вам не боляче, що вам все одно. У даній ситуації ви маєте повне право на страждання, плачте, скаржтеся на життя, сумуйте. Однак неодмінно пам'ятайте, що рано чи пізно ви "вирине" з цього виру. Можете домовитися з собою про те, що, скажімо, місяць ви дозволяєте собі сумувати і страждати.

Займіться аналізом. Що вас не влаштовувало в стосунках і чому? Які помилки робив ваш партнер, які негативні риси були йому притаманні? Як так могло статися, що всесвітня любов переросла в ненависть, і в чому конкретно ваша вина? Чи не виправдовуйте себе або свого колишнього, адже в розриві відносин завжди винні обидва, постарайтеся бути об'єктивною. Якщо у вас є близькі друзі, поміркувати про відносини разом з ними. Можна також записувати свої думки в щоденник, так ви зможете систематизувати їх і розкласти по поличках.

Позбавтеся від його речей. Якщо у вас в будинку залишилася одяг бвшего партнера або інші особисті речі, постарайтеся позбутися від них, в крайньому випадку - заховати так далеко, щоб вони вам не попадалися на очі. Адже кожного разу, дивлячись на предмети, що належать колишньому коханому, ви мимоволі будете повертатися думками в минуле. І страждати.

Знайдіть переваги. Вам зараз здається, що розрив відносин - це дуже погано. Але ж в статусі вільної людини є маса плюсів. Спробуйте їх не просто перерахувати, але і скористатися ними. Наприклад, проведіть ніч в клубі, завейтесь з гуляти на весь уїк-енд, витратьте на себе суму, щодо якої вам довелося б раніше звітувати, перестаньте готувати домашні обіди ...

Заведіть інтрижку. Так-так, не більшу любов, а саме інтрижку, якщо, звичайно, це вам дозволяють ваші моральні принципи. Заздалегідь налаштуйте себе на те, що ви просто приємно проведете час, не більше того. І, відповідно, вибирайте собі такого ж партнера - в міру легковажного і приємного, але тільки в якості тимчасового супутника.

Заповніть порожнечу. Візьміть паузу в особистому житті і знайдіть собі корисну справу. Займіться роботою, дітьми, візьміться за власний розвиток і творчість. Можливо, саме це дасть вам хороший поштовх в кар'єрі і допоможе зосередити життєві сили в тому напрямку, де вам так хотілося реалізуватися.

Почніть допомагати іншим. Якщо не можете відволікатися на себе, то зверніть увагу на близьких. Допомагайте іншим, беріть участь в їх житті та вирішенні проблем, замість того щоб день у день жаліти себе.

Займіть свого часу. Буквально розпишіть свій день по хвилинах, щоб у вас просто не було можливості валятися на дивані і страждати. Придумайте собі масу важливих справ, до яких у вас раніше не доходили руки. Постарайтеся рухатися якомога більше: ходіть пішки, займайтеся спортом, танцюйте. Фізичні навантаження допомагають впоратися зі стресом.

джерело: dom.goodhouse.com.ua

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Що вас не влаштовувало в стосунках і чому?
Які помилки робив ваш партнер, які негативні риси були йому притаманні?
Як так могло статися, що всесвітня любов переросла в ненависть, і в чому конкретно ваша вина?