Міжнародні залізничні перевезення вантажів

 1. Що входить в організацію міжнародного перевезення ж / д транспортом?
 2. Переваги міжнародних залізничних перевезень вантажів від MIGOFF

Компанія MIGOFF організовує міжнародні перевезення залізничним транспортом по всьому континенту. Збереження вантажу гарантується. Наша відповідальність за його дбайливу транспортування застрахована. Ми регулярно займаємося доставкою товарів з КНР, Європи та інших країн ближнього і далекого зарубіжжя. У багатьох з них працюють наші власні представництва: в Гонконзі, Італії, КНР, Німеччини, Туреччини та ін. Наявність перевірених фахівців на місцях дозволяє вирішувати всі організаційно-юридичні питання оперативно. Завдяки цьому терміни доставки зменшуються.

ЖД З КИТАЮ

в Росію

вага, кг

від 100 кг

Тариф від 2.5 $ / кг

Терміни доставки

28-35 днів

щільність

250 кг / м3

Що входить в організацію міжнародного перевезення ж / д транспортом?

Наше завдання полягає в тому, щоб вантаж був доставлений в потрібне місце, швидко і дбайливо. Співробітники компанії роблять все, що для цього потрібно:

 • Організовують навантаження-розвантаження, упаковку і консолідацію вантажу на об'єкті, що охороняється складі. Наше підприємство займається міжнародними залізничними перевезеннями збірних вантажів понад семи років. Наявність власних складських комплексів в КНР позбавляє наших замовників від багатьох проблем, пов'язаних з тимчасовим зберіганням продукції, що імпортується. Тому доставка вантажів з Китаю здійснюється максимально якісно і швидко. Для упаковки використовуються сучасні захисні матеріали з хорошими демпфірувальними властивостями.
 • Підбирають тип вагона. Залежно від вантажу для міжнародного перевезення задіюється залізничний транспорт різних типів: напіввагони, платформи, термоси, цистерни, рефрижератори, вагони та ін. Компанія MIGOFF займається доставкою будь-яких вантажів, включаючи сипучі матеріали, обладнання, спецтехніку, побутові прилади, одяг, продовольство та ін .
 • Розробляють маршрут. Міжнародна ж / д перевезення вантажу вимагає ретельного планування. Маршрут розробляється так, що скоротити транспортні витрати, витрати на оплату митних зборів, забезпечити безпеку вантажу та його своєчасну доставку.
 • Готують супровідну документацію для безперешкодного перевезення ж / д транспортом на всьому шляху проходження. При необхідності фахівці займаються оформленням сертифікатів, декларацій та інших документів для митного оформлення.
 • Присутні при навантаженні, такелажні переміщенні вантажу, його закріпленні в вагоні або на платформі. Наше підприємство може організувати міжнародні залізничні перевезення негабаритних вантажів. При необхідності готуються креслення для його безпечного закріплення.
 • Відстежують всі переміщення вантажу. Міжнародні ж / д вантажоперевезення здійснюються при безперервному контролі наших співробітників. При замовленні послуг кожен клієнт отримує доступ до «Особистого кабінету» на сайті. У будь-який момент ви можете дізнатися всю інформацію про місцезнаходження призначеного вагона.
 • Контролюють розвантаження на складі одержувача. На додаток до міжнародне залізничне перевезення організовується доставка вантажів по території РФ автомобільним або авіаційним транспортом.

Ми дотримуємося комплексного підходу до вирішення завдань клієнта. Це позбавляє вас від будь-яких турбот, пов'язаних з доставкою. На всіх етапах менеджери контролюють всі маніпуляції з вантажем. Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком заборонених для перевезення товарів .

Переваги міжнародних залізничних перевезень вантажів від MIGOFF

 1. Юристи, логісти, бухгалтери, експедитори, менеджери з досвідом роботи більше 10 років.
 2. Послуги по митному очищенню і сертифікації.
 3. Мережа філій в країнах Європи і Азії. Власні склади в КНР.
 4. Страхування матеріальної відповідальності за вантаж.
 5. Лояльні тарифи. Знижки та спеціальні пропозиції.

Для консультації з міжнародних перевезень залізничним транспортом зателефонуйте за номером: +7 (499) 346-73-77 або напишіть на [email protected]


Що входить в організацію міжнародного перевезення ж / д транспортом?