Конфлікт дочки і чоловіка Людмили Гурченко розгорівся з новою силою

Людмила Гурченко & nbsp;

Між дочкою і чоловіком Людмили Гурченко знову постало питання про долю квартири в центрі Москви. Про це стало відомо з блогу Стаса Садальського, який був присутній на зйомках передачі "Сьогодні ввечері", куди були запрошені члени сім'ї померлої актриси.

Конфлікт між дочкою та чоловіком Людмили Гурченко розгорівся з новою силою. У переддень 80-річчя актриси був знятий випуск програми "Сьогодні ввечері", в зйомках якої брала участь сім'я Людмили. Незважаючи на те, що випуск передачі ще не вийшов в ефір, стали відомі його подробиці . Про них написав Стас Садальський у своєму блозі.

На передачі була піднята тема спадщини Гурченко, зокрема квартири в центрі Москви. Чоловік Гурченко Сергій Сенін хоче зробити з неї меморіальний музей, проте його дочка Марія Корольова не хоче цього. Ситуація загострюється тим, що згідно спадок, розкішна квартира належить і Сеніну і Королевою одночасно.

"Маша претендує на квартиру Гурченко в Трехпрудном провулку, в якій Сергій хотів зробити музей Люсі, зберігши всі, як було при її житті, починаючи від інтер'єру і закінчуючи колекцією сценічних костюмів. Пару років тому я був на фантастичній виставці в Музеї Москви, знову ж , організованої Сергієм, бачив цю саму колекцію. Це щось неймовірне! ", - повідомив Садальський. За його словами, багато світових фахівці хочуть дізнатися техніку вишивання цих костюмів. "А ось Маша, мабуть, жадає распатроніть цю цінну колекцію ", - написав Садальський.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Дни.ру