NEWSru.com :: Людмила Гурченко посковзнулася і зламала ногу

Народна артистка СРСР посковзнулася біля під'їзду в будинку в Трехпрудном провулку. Впала вона так невдало, що зламала шийку стегна

Актриса і співачка Людмила Гурченко, недавно відзначала 75-річчя, потрапила в лікарню, повідомляє РІА Новини" з посиланням на чоловіка артистки Сергія Сеніна. "Вона посковзнулася, у неї травма ноги, вона в лікарні", - сказав Сенін. Він не став уточнювати діагноз і не назвав клініку, де лежить його дружина.

Нещастя з актрисою відбулося в центрі столиці, повідомляє Life News . Народна артистка СРСР посковзнулася біля під'їзду в будинку в Трехпрудном провулку. Впала вона так невдало, що зламала шийку стегна.

"Поки прогнози сприятливі, якщо не виникне непередбачених ускладнень, кістка повинна зростися", - розповіли в лікарні. Найближчим часом має зібратися консиліум, який вирішить, чи потрібно робити Гурченко операцію, відзначає видання.

Варто відзначити, що перелом шийки стегна - одна з найнебезпечніших травм для літніх людей. Кістки у віці старше 70 років зростаються дуже погано. Якщо немає можливості зробити операцію, пацієнт, як правило, залишається прикутим до ліжка.

Деякий час назад Гурченко була госпіталізована з ішемічною хворобою серця і стенокардією. Через тиждень вона відчула себе настільки добре, що попросила лікарів відпустити її додому на вихідні. "З лікарні вона поїхала в суботу вранці, - розповіли таблоїду медики, - а вже через кілька годин її екстрено доставили до нас з важким переломом".

Напередодні ювілею Гурченко здивувала публіку, вирішивши спробувати свої сили в режисурі. Вона зняла фільм "Строкаті сутінки", до якого сама написала музику, сама зіграла в ньому головну роль і сама заспівала. Крім того, Гурченко продовжує виступати на сцені і зніматися в кліпах.