Кривошапко і Денисова відзначили "ситцеве" весілля

Олександр Кривошапко і Тетяна Денисова. Фото з сайту wedding.ua

Рівно рік тому несподівано для всіх 19-річний тоді ще Олександр Кривошапко повів в ЗАГС 31-річну Тетяну Денисову. Перший рік законної сімейного життя для молодих був він дуже важким, насиченим сварками і бурхливими примирення.

Окрилені любов'ю пара не звертала уваги ні на страшні прогнози астрологів, ні на невтішні прикмети. Уже через півтора місяця після весілля в пресі стали ходити чутки про те, що Олександр Кривошапко і Тетяна Денисова постійно скандалять, і їхній шлюб на межі розпаду. Так згодом і виявилося. Шанувальників чекало страшне відверте інтерв'ю Олександра Кривошапко про своє розлучення з Тетяною Денисовою і вихід нової пісні на тему розриву "Я просто пішов".

Олександр Кривошапко неодноразово заявляв про остаточний розрив з Тетяною Денисовою. Однак через деякий час парочку знову бачили разом. Незважаючи на те, що Кривошапко на всю країну назвав дату свого розлучення з Денисовою, остаточного розриву так і не відбулося. Після гучних публічних образ один одного закохані возз'єдналися. Зараз пара знову щаслива і планує провести все життя разом.

джерело: blogs.ipm.ua

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram