Посольство Італії в Москві: адреси і сайти

 1. Місцезнаходження Посольства Італії
 2. Інтернет сайт
 3. Структура Посольства Італії
 4. діяльність Посольства
 5. Де отримати італійську візу
 6. Як дістатися до Посольства Італії

Стаття опублікована в підрозділі документи (Який є частиною розділу туристу ).

Щорічно значно зростає кількість російських громадян, які відвідують Італію - це численні туристи, учасники культурних обмінів, бізнесмени і багато інших Щорічно значно зростає кількість російських громадян, які відвідують Італію - це численні туристи, учасники культурних обмінів, бізнесмени і багато інших. Збільшується і потреба в достовірної інформації про Посольство Італії в Москві.

Місцезнаходження Посольства Італії

Адреса: м Москва, Грошовий провулок, будинок 5. Воно займає історичну будівлю - особняк Берга з 1949 р Посольство працює з 9 до 18 годин в будні дні. Перерва - з 13 до 15 годин.

Тел .: (495) 796- 96-91 і (499) 241-15-33.

Інтернет сайт

Посольство Італії в Москві має офіційний сайт в Інтернеті - http://www.ambmosca.esteri.it. Продумана навігація дозволяє швидко знайти корисну інформацію, представлену російською та італійською мовами.

Структура Посольства Італії

Очолює установу Антоніо Дзанарді Ланді.
Посольство Італії в Москві включає наступні структурні підрозділи: Очолює установу Антоніо Дзанарді Ланді

 • консульський відділ
 • візовий відділ
 • політичний відділ
 • торговий відділ
 • відділ преси
 • військовий відділ
 • адміністративний відділ
 • відділ аташе з науки
 • відділ з розвитку торгового обміну
 • фінансовий відділ
 • відділ співробітника фінансової поліції

Також до складу посольства входить Італійський інститут культури.

діяльність Посольства

  Посольство Італійської Республіки веде різнобічну діяльність. Основні напрямки роботи посольства:
 • координація економічного, військово-політичного та культурного співробітництва Італії та Росії, надання
 • інформації про двостороннє співробітництво
 • розгляд проектів культурного обміну, просування наукового і технічного обмінів
 • курирування молодіжних обмінів у сфері вищої освіти
 • курирування програми поширення італійської мови в Росії
 • ініціювання та організація різних культурних заходів
 • організація курсів з вивчення італійської мови та проведення іспитів для отримання диплома, що підтверджує володіння італійською мовою (CILS)
 • видача віз і надання консультативної допомоги при переселенні в Італію

Їдете за кордон Їдете за кордон? Поміняйте місцями валюту ще на батьківщині. Читайте нашу статтю про курс валют в Італії і інших грошових питаннях.

Втома від підготовки до поїздки за кордон зніме відпочинок перед телевізором. Читайте статтю про кращих італійських серіалах.

У посольстві Італії все може трапитися, навіть ймовірно прозвучить державний гімн країни. Дізнатися історію написання та переклад гімну Італії можна тут: http://penisola.org/kultura/simboli/gimn-italii.html

Де отримати італійську візу

Візові питання знаходяться в компетенції Генерального Консульства Італії в Москві, розташованого на Якиманской набережній, 10. Його юрисдикція - вся територія держави, виключаючи області Північно-Західного округу.

Сайт - www.consmosca.esteri.it

Тел .: (495) 916 5451, (495) 796 9692 та (495) 916 54 49, платний довідковий тел .: (495) 258 2550. Попередній запис за тел .: (495) 787 4049, 785 одна тисяча п'ятсот п'ятьдесят один, дзвінок платний .

Територія, що включає Санкт-Петербург, Псковську, Ленінградську, Мурманську, Архангельську і Вологодську області, Республіку Карелія, належить до відання Генконсульства Італії в Санкт-Петербурзі. Консульство знаходиться на Театральній площі, 10. Його офіційний сайт - http://www.conssanpietroburgo.esteri.it

Тел .: (812) 312 3106 та (812) 718 8095.

Попередній запис за тел .: (812) 571 4887, дзвінок платний.

Також для зручності громадян в столиці і Санкт-Петербурзі функціонують Італійські Візові Центри, що допомагають оформити туристичну короткострокову візу в короткі терміни Також для зручності громадян в столиці і Санкт-Петербурзі функціонують Італійські Візові Центри, що допомагають оформити туристичну короткострокову візу в короткі терміни. Послуга є платною.

Посольство Італії в Москві, візовий центр знаходиться в Малому Толмачевский провулку, 6. Має філії в ряді міст Росії - їх список і контакти є на офіційному сайті http://www.italyvms.ru

Тел .: (495) 727 357.

У Санкт-Петербурзі цей центр розташований за адресою: Набережна річки Фонтанка, д. 103А. Сайт: www.italyvac-ru.com.

Тел .: (812) 665 0289.

Як дістатися до Посольства Італії

Установа розташована в центральній частині Москви, в районі Арбата. Найзручніше добиратися від станції метро Смоленська, що відноситься до Арбатсько-Покровської лінії. Вона знаходиться приблизно в 500 метрах. При виході з метро потрібно повернути праворуч. Рухаючись прямо, ви помітите покажчик - «Грошовий провулок». Рухаючись по провулку весь час прямо, з правого боку ви побачите гарне старовинна будівля - будинок № 5, в якому і розташовується Посольство.