Облік і управління майном в "Банку Сосьете Женераль Схід" під контролем "1С: Підприємство 8", впровадженого "1С-Рарус"

Компанія "1С-Рарус" автоматизувала систему обліку та управління майном в "Банку Сосьете Женераль Схід" за допомогою системи "1С: Управління виробничим підприємством 8" . В результаті проекту забезпечено оперативне отримання достовірної інформації про стан майнових об'єктів, скорочені витрати на управління ними, усунено дублювання операцій для ведення внутрішнього обліку та складання звітності для контролюючих держорганів.

Банк Сосьете Женераль Схід є дочірньою структурою групи Сосьєте Женераль. Заснований в Москві в 1993 році. Має відділення в 19 містах Росії. Штат налічує близько 2 000 співробітників. Послугами банку користуються більше 295 000 приватних та 6 700 корпоративних клієнтів. Станом на 01.04.2010 р власні кошти (капітал) Банку складають 13,4 млрд. Рублів, активи - 130 млрд. Рублів. За даними ЦБ РФ на 1 лютого 2010 Банк Сосьете Женераль Схід входить в топ 30 найбільших російських банків за розміром активів.

Інтенсивний розвиток банку, розширення філіальної мережі і відкриття нових відділень для обслуговування клієнтів призвело до багаторазового розширення і ускладнення матеріально-технічної бази організації. Збільшення обсягу придбаного майна і значне зростання документообігу пред'явили нові вимоги до автоматизації обліку.

В результаті проведеного дослідження існуючих на ринку IT-рішень, BSGV вибрав ПП "1С: Підприємство 8. Управління виробничим підприємством", на технологічній платформі "1С: Підприємство 8" , В найбільшою мірою соответствущий рівню і складності поставленого завдання.

Партнером по автоматизації була обрана компанія "1С-Рарус", що має великий досвід роботи з корпоративними клієнтами.

В результаті впровадження "1С: Підприємство 8. Управління виробничим підприємством" була створена інформаційна система, що дозволяє вести облік капітальних вкладень, основних засобів та нематеріальних активів, облік витрат майбутніх періодів, орендованого майна.

Коментує Аркадій маркізи, Керівник Управління з розвитку банківської мережі BSGV: "Ми отримали єдиний інструмент для систематизації і аналізу інформації по майну компанії, що дозволяє оперативно приймати управлінські рішення. У центральному офісі в Москві фіксується і обробляється інформація по всіх відділеннях банку. Тепер ми можемо більше уваги приділяти контролю стану об'єктів нерухомості та аналізу змін, що відбуваються. Навантаження на персонал збалансована, і виключені випадки роботи в "авральному" режимі в отч етний період. Усунуто дублювання операцій по веденню внутрішнього обліку і підготовці звітності для контролюючих держорганів. "1С: Підприємство 8" допомогло нам забезпечити прозорість і достовірність даних про об'єкти майна і знизити витрати на управління ним ".

Банк Сосьете Женераль Схід (BSGV) сьогодні:

 • 100% дочірня структура групи "Сосьєте Женераль"
 • заснований в Москві в 1993 році
 • універсальний банк, що обслуговує корпоративних і приватних клієнтів
 • представлений у Владивостоці, Волгограді, Воронежі, Єкатеринбурзі, Краснодарі, Москві, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Пермі, Ростові-на-Дону, Самарі, Санкт-Петербурзі, Сочі, Ставрополі, Тольятті, Тюмені, Уфі, Челябінську, Ярославлі
 • розмір чистих активів 130 млрд рублів, розмір капіталу - 13,4 млрд рублів
  (На 1 квітня 2010)
 • більше 295 000 приватних та 6 700 корпоративних клієнтів
  (На 1 січня 2010)
 • 2 000 співробітників (на 1 січня 2010)
 • рейтинг Baa2 Moody's
 • входить в Топ 30 найбільших російських банків за розміром активів (за даними ЦБ РФ на 1 лютого 2010)
 • 11 місце в рейтингу найбільш надійних російських банків за версією Forbes
  (Березень 2010 року)
 • сама компанія за середньорічним приростом виручки в сфері фінансів (за даними рейтингу найбільш швидкозростаючих компаній за підсумками 2008 року, журнал "Секрет Фірми", жовтень 2009 рік)
 • BSGV увійшов до п'ятірки лідерів рейтингу "Індекс враження клієнта - 2009: Додати Як російські роздрібні банки долають фінансовий шторм?", Опублікованого компаніями PWC і Senteo
 • 5 місце за обсягом виданих іпотечних кредитів в 2009 році згідно РБК Рейтинг
 • 10 місце за обсягом виданих автокредитів в 2009 році згідно РБК рейтинг

Додаткова інформація:
Банк Сосьете Женераль Схід,
Відділ по зв'язках з громадськістю:
Тел .: +7 (495) 720-67-20
Олена Кожадей, [email protected]
Олена Сосновцева, [email protected]
www.bsgv.ru

"1С-Рарус" - спільне підприємство фірм "1С" і "Рарус". За 15 років роботи на ринку клієнтами "1С-Рарус" стали понад 70 000 підприємств Росії та країн СНД, а також підрозділи найбільших світових компаній. 12 офісів "1С-Рарус" працюють в Росії, Україні і Болгарії: Москва, Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Казань, Рязань, Сочі, Київ, Севастополь, Софія.

"1С-Рарус" має статуси: 1С: Консалтинг, 1С: Франчайзі, 1С: Центр компетенції з виробництва, 1С: Центр компетенції з будівництва, 1С: Центр компетенції з автоматизації бюджетних установ, 1С: Центр компетенції з автоматизації роздрібних організацій, 1С: дистриб'ютор, Авторизований навчальний центр фірми "1С", Корпоративний член Інституту Професійних Бухгалтерів, Сертифікований партнер Microsoft, Золотий партнер Білайн і 1С-Бітрікс. "1С-Рарус" є членом асоціації Некомерційного Партнерства Постачальників Програмних Продуктів (НП ППП).

У групі компаній "1С-Рарус" працює понад 1300 співробітників, більшість з них сертифіковані фірмою "1С". Система менеджменту "1С-Рарус" сертифікована на відповідність міжнародному стандарту якості ISO 9001: 2000.

Додаткова інформація:
Тел .: (495) 223-04-04, 250-63-83, 250-63-93
www.rarus.ru