Нові правила для ДПС. Що хорошого чекає водіїв з 1 квітня

Для співробітників ДПС вводять нові правила. Частина нововведень в регламенті пов'язана зі змінами в законодавстві Для співробітників ДПС вводять нові правила

Фото: Віталій Невар / ТАСС

Державтоінспекція з 1 квітня почне працювати за новими правилами. МВС підготувало зміни до регламенту з нагляду за дорожнім рухом. проект документа був викладений у відкритий доступ. 1 березня закінчується його незалежна експертиза.

Водіїв на дорогах чекає багато нового. Для інспекторів вперше вводяться інструкції на випадок, якщо автомобіліст намагається дати хабар. Самі водії тепер можуть не погоджуватися з доказами співробітників ДПС при складанні протоколу, наприклад, «поставити їх під сумнів» і «привести контраргументи», які повинні бути «ретельно і всебічно» перевірені.

Частина нововведень пов'язана зі змінами в законодавстві. Так, буде виключена норма про зняття номерів і додана можливість пред'явити для перевірки роздруківку електронної версії поліса ОСАЦВ. Приводом для зупинки машини буде не тільки порушення ПДР, а й «забезпечення безперешкодного проїзду автомобілів спецпризначення», а для нагляду за рухом ГИБДД тепер зможе використовувати безпілотники. Що принесе водіям введення нового регламенту?

Новим регламентом задоволені не всі. Деякі закликають відправити його на доопрацювання, повідомляє газета «Коммерсант» . Так, депутат Держдуми В'ячеслав Лисаков вважає за необхідне повернути особливий порядок взаємодії співробітників ДПС з суддями та слідчими.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Що принесе водіям введення нового регламенту?
Ru в ваші джерела новин?