Як повернути довіру коханої людини

Як повернути довіру коханої людини

На жаль, в житті бувають ситуації, коли ти, не подумавши, віддаєш коханої людини. У підсумку, ти втрачаєш його довіру. Однак все залежить від ситуації. Якщо дівчина просто збрехала, то молода людина її обов'язково простить, адже кожен хоч раз, але попадався на брехні. Але якщо вона зрадила його або загравала з його друзями, то все набагато складніше, і варто почати шукати відповідь на питання «Як повернути довіру коханої людини?»

Звичайно, спочатку потрібно було добре подумати про наслідки, особливо якщо ти дорожиш своїми відносинами. Але якщо це все ж сталося, то довіра повернути дуже важко. Тут все безпосередньо залежить від твого коханого і від того яка він людина. Якщо він шалено тебе любить, то завжди є шанс на прощення, але якщо його почуття давно охололи, то виправдовуватися буде марно.

Також є хлопці, які самі хочуть припинити відносини, і для цього провокують ситуації, щоб потім опинитися в позиції скривдженого людини і домінувати над тобою. Такого парубка можна розкусити відразу. Якщо він не слухає ніяких аргументів, не особливо засмучений і відразу говорить «ні», то це, швидше за все, була саме спровокована ситуація. Подумай, чи варто витрачати на нього сили і влаштовувати розборки? Краще просто відпустити цю ситуацію, раз людина сама не хоче бути разом.

Довіра не можна повернути, але його можна побудувати. Задумайся, чи потрібні тобі відносини з людиною, довіру якого втрачено. Виріши відразу, чи зможеш ти більше не робити подібних вчинків, адже сильна стать набагато важче переносить зраду і зради. Якщо ти все проаналізувала і зрозуміла, що готова почати відносини з чистого аркуша, то почни їх з відвертої розмови.

Перш ніж продовжити читання радимо подивитися наступне відео:

Визнай свої помилки і провину, будь щирою. Розкажи, що відбувається у тебе на душі, і що тобі дуже соромно за те, що трапилося. Люблячий чоловік, в більшості випадків, після таких слів йде назустріч і дає шанс дівчині. Однак не потрібно думати, що все тепер буде як раніше. Перший час він буде ставитися насторожено до твоїх слів і вчинків. А якщо ти його зрадила, то можливо він буде частенько ритися в твоїх речах і переглядати телефон. Не вини його за це, постався з розумінням.

Також, тобі потрібно знати, що якщо ти вирішила повернути довіру, то приготуйся до того, що з тобою буде зовсім інший чоловік. Його свідомість зміниться не тільки по відношенню до тебе, а й по відношенню до всіх жінок.

Ні в якому разі не принижуйся, намагаючись відновити відносини. Така поведінка тільки відштовхне коханого. Не потрібно телефонувати, якщо він не бере трубку, і вартувати його біля під'їзду, ні до чого хорошого це не призведе. Дай йому час подумати.

Звичайно, крім слів дуже важлива справа. Спробуй дізнатися, чи є які-небудь проблеми у твого улюбленого, якщо так, то допоможи йому їх вирішити. Зв'яжися з його друзями, колегами і запитай, що ти можеш зробити для цього. Також непоганим маневром буде перетворення в ідеальну дівчину. Слухай всіх його прохань, будь уважною, готуй йому сюрпризи і смачні вечері.

Наостанок, хотілося б сказати, що справжню, щиру любов не зможе зруйнувати жодна біда. Якщо ти любиш, то зможеш і пробачити, і вибачиться, адже набагато важливіше зберегти справжні почуття, ніж замінити їх сварками і болем. І більше не потрібно буде думати над тим, як повернути довіру коханої людини.
Дуже рекомендую прочитати наступну кнігу.Много позитивних відгуків.

Але якщо вона зрадила його або загравала з його друзями, то все набагато складніше, і варто почати шукати відповідь на питання «Як повернути довіру коханої людини?
Подумай, чи варто витрачати на нього сили і влаштовувати розборки?