Переказав гроші на карту шахрая, як повернути?

 1. Як повернути гроші, переведені шахраєві?
 2. Спосіб перший - я потрапив в біду
 3. Жертви - люди похилого
 4. Злочини, складні для розкриття
 5. Чергова частина в дії
 6. Чи можна повернути гроші якщо перевів на рахунок шахрая
 7. Як повернути гроші, якщо перевів на рахунок шахрая в судовому порядку?
 8. Чи можливо повернути гроші, якщо перевів шахраям
 9. Переказав гроші добровільно. Як повернути?
 10. Платіж онлайн. як діяти
 11. Чи можна змусити шахрая повернути гроші
 12. Шахраї зняли гроші з картки Ощадбанку що робити!
 13. Що робити, якщо зняли гроші з картки Ощадбанку?
 14. Шахраї вкрали гроші з карти, що робити негайно
 15. Як уникнути крадіжки грошей з картки Ощадбанку
 16. Як повернути гроші на карту Ощадбанку?
 17. Як повернути гроші на рахунок в Ощадбанку?
 18. Як повернути платіж через Сбербанк-онлайн?
 19. Як повернути кредитну карту Ощадбанку?
 20. Як повернути помилковий платіж Ощадбанку?
 21. Як повернути гроші з рахунку Ощадбанку?
 22. Відправив гроші не туди: як повернути?
 23. Помилка при переказі коштів з картки на картку
 24. Помилка при оплаті мобільного зв'язку
 25. Корисні поради

Як повернути гроші, переведені шахраєві?

Всім доброго дня! Щоб він таким і залишався, рекомендую ознайомитися з актуальною інформацією про те, що робити, якщо перевів гроші на карту шахрая, як повернути.

Тема, хоча і не нова, але дуже популярна, особливо для тих, хто купує або продає речі через Авито і подібні портали.

Знайомий розповів, що тесть днями так позбувся своїх кровних, коли хотів купити з рук стару пральну машинку на запчастини.

Продавець виявився шахраєм. Якщо не хочете опинитися в числі ошуканих, обов'язково зробіть закладку на статтю.

Зміст статті:

Як повернути гроші, переведені шахраєві?

Весь блок злочинів стандартно ділиться на два типи, розповів на «круглому столі» в Головному управлінні МВС Росії по Ставропольському краю заступник начальника генерал-майор поліції Юрій Алтинов (на фото).

Причому шахраї стають все витонченішими і кмітливішої. По суті, вони по порядку набирають все телефонні номери і, якщо на тій стороні людина вступає в діалог, починають його «розводити».

Спосіб перший - я потрапив в біду

Тут може бути кілька варіантів, але суть залишається незмінною: людина приглушеним голосом квапливо видає приблизно наступне: «Мам (пап), я збив людину, терміново потрібна допомога».

Після чого в трубці звучить впевнений голос, який представляється слідчим і повідомляє, що допомогти можна, але терміново потрібно зібрати гроші. Сума варіюється від 20 тисяч рублів і вище.

У краї були випадки, коли люди перераховували на невідомі рахунки понад 200 тисяч рублів.

Увага!

Є одна особливість у цієї категорії злочинів, про яку рідко хто замислюється: намагаючись позбавити своїх близьких від покарання, людина сама збирається вчинити злочин - дати хабар посадовій особі.

А потім йде до співробітників цього ж відомства за захистом своїх майнових прав - мене обдурили, поверніть гроші!
Спосіб другий - ваша карта заблокована

Зазвичай ця інформація приходить у вигляді SMS-повідомлення. І якщо людина передзвонює за вказаним номером, з ним починають «працювати».

Власник картки, виконуючи інструкції нібито банківського працівника, сам (!) Йде до найближчого банкомату і перераховує кошти на зазначені рахунки або телефонні номери.

«Дивує, наскільки легко люди розлучаються зі своїми заощадженнями, - зазначив Юрій Алтинов.

Всі банківські працівники попереджені, вони проводять роз'яснювальну роботу з клієнтами, особливо в тих випадках, коли люди похилого віку намагаються зняти або перерахувати велику суму грошей.

Однак не завжди вдається до них достукатися. Був випадок, коли чоловік намагався утримати пенсіонерку від перерахування коштів, але навіть його вона не послухалася і в підсумку «подарувала» шахраям близько 30 тисяч рублів ».

Жертви - люди похилого

За статистикою, жертвами телефонних шахраїв стають люди пенсійного віку. Найчастіше це жінки - мами, бабусі, з підвищеним рівнем тривожності за своїх чад.

Дзвінки від злочинців, як правило, лунають рано вранці або пізно ввечері, коли увага неуважно, людина не може з упевненістю упізнати голос, який звучить в трубці зовсім недовго.

Попередження!

У літньому віці у людей є і чисто фізіологічні особливості - зниження слуху. Настає емоційний шок, коли людина не може адекватно реагувати на інформацію і просто виконує всі дані інструкції.

Власне, молодь цілком може вберегти своїх рідних від телефонних злочинців, досить завжди бути на зв'язку і регулярно телефонувати близьким, зазначив голова Громадської ради при ГУ МВС Росії по СК.

Злочини, складні для розкриття

В основному дзвінки від телефонних шахраїв надходять з інших регіонів, здебільшого з місць позбавлення волі. Однієї і тієї ж сім-картою користуються не більше тижня, як правило, один-два дня.

Кошти, що надійшли моментально знімаються, після чого починають «гуляти» по іншим телефонними номерами, електронних гаманців і в підсумку йдуть або на оплату покупок в інтернет-магазині, або знімаються в банкоматі.

Присутні на нараді представники компаній стільникових операторів відзначили, що іноді гроші «йдуть» буквально на очах, в той момент, коли диспетчер намагається блокувати номер.

Порада!

Рекомендації досить прості: якщо ви зрозуміли, що перевели гроші шахраям, рахунок йде буквально на хвилини, потрібно негайно додзвонитися в call-центр, повідомити номер телефону, на який відправили кошти.

В цьому випадку шанс повернути свої кровні ще є. Операторів хвилює і ще один вид шахрайства: на телефон приходить повідомлення типу «Мам, у мене все в порядку, кинь 200 рублів на цей номер, пізніше передзвоню».

Сума в порівнянні з попередніми мізерна, але зате за кількістю їх набагато більше.

Представники компаній активно взаємодіють з органами охорони правопорядку, проводять уроки мобільної грамотності для школярів і студентів, розсилають своїм абонентам повідомлення про можливі шахраїв.

Чергова частина в дії

А що ж робити з тими повідомленнями, які майже напевно приходили всім нам і залишилися зігнорованими? Поліцейські пропонують не залишати їх без уваги, а повідомляти про кожному подібному випадку.

Прямо на «круглому столі» журналісти провели експеримент, наскільки охоче чергова частина приймає подібні заяви. Буквально вранці в день наради журналісту РЕН ТВ прийшло повідомлення типу «Мам, кинь грошей на телефон».

Молода людина - явно не мама, зрозуміло, нікуди гроші переводити не став, подзвонив на 02.

Дівчина-диспетчер, записавши його дані, перевела дзвінок на чергового; оперативний співробітник відразу запитав, де знаходиться заявник, і група вирушила за викликом.

Втім, на мій погляд, це палиця з двома кінцями: з одного боку, звичайно, є шанс, що когось із злочинців, що розсилають повідомлення, зловлять. З іншого - факти шахрайства адже ще не було.

І якщо поліція розпочне працювати над кожною есемескою, то коли вона буде розслідувати реальні злочини?

джерело: http://vechorka.ru

Чи можна повернути гроші якщо перевів на рахунок шахрая

Чи можна повернути гроші якщо перевів на рахунок шахрая

Все частіше власники банківських карт і потрапляють до рук шахраїв, сплативши будь-які неіснуючі послуги.

Повернути кошти можна, але на цей процес буде потрібно багато терпіння, сил і часу.

Адже гроші ви відправляєте добровільно і лише через деякий час усвідомлюєте помилку.

Чи можна повернути гроші, якщо перевів на рахунок шахрая?

Повернути гроші можливо двома способами:

 1. Шахрай добровільно повертає придбані нечесним шляхом гроші.
 2. Грошові кошти стягнути в судовому порядку.

Як тільки ви усвідомили, що перевели гроші на рахунок шахрая, дійте чітко і швидко.

Насамперед потрібно звернутися в банк і написати заяву про шахрайство. Або ж в телефонному режимі подати заявку на шахрайство. Так само прикладіть чек або квитанцію, номер рахунку, вказавши точний час здійснення операції.

Увага!

Будь-які деталі важливі. Якщо ви перевели гроші в режимі онлайн, обов'язково збережіть квитанцію і листування з шахраєм. Звернутися в банк необхідно протягом 24 годин, а краще відразу після перекладу.

У цьому випадку співробітники банку блокують рахунок шахрая і самі проводять бесіду, де просять добровільно повернути гроші. Візьміть в банку виписку по карті.

Якщо у вас є можливість особисто зв'язатися з шахраєм, можна самому попросити вирішити проблему мирним шляхом. Але як показує практика, зв'язок з шахраями обривається, або вони не повертають майно потерпілого.

Часто потерпілі вимагають у співробітників банку надати їм інформацію про шахрая. Банк не має ніякого права розголошувати особисті дані клієнтів. Така послуга надається правоохоронним органам.

Як повернути гроші, якщо перевів на рахунок шахрая в судовому порядку?

Для того, що б повернути гроші, в перебігу двох днів подайте заяву в поліцію. Так само прикладіть всі документи, що підтверджують переказ.

Навіть при зверненні до правоохоронних органів цей процес може затягнутися на тривалий час, так як набувач грошей може перебувати в будь-якій точці країни.

Поліція подає запит в банк, після надається вся необхідна інформація про шахрая. Тепер справа передають безпосередньо в суд. На жаль, це єдиний ефективний варіант.

Стаття 1102 ДК РФ говорить, що особа, яка незаконним шляхом набуло або зберегло майно потерпілого зобов'язана повернути йому безпідставне збагачення.

На підставі цієї норми ви маєте повне право вимагати примусового повернення грошових коштів.

В не залежності витрачені гроші або переведені на інші рахунки, факт шахрайства підтверджений і гроші будуть повернуті в повному обсяги.

Лише за рішенням суду шахрай може повернути незаконно придбане майно одним платежем або кількома. У будь-якому випадку можна повернути гроші, якщо перевів на рахунок шахрая.

Попередження!

Пам'ятайте, що цей процес може затягнутися на місяці. Але краще перед вчиненням перекладу добре подумайте і перевірте людини.

Найпростіший спосіб - перевірити номер телефону та номер рахунку в мережі інтернет. Якщо номери зустрічаються більше 5-7 разів, це - шахраї.

джерело: http://etrust.ru

Чи можливо повернути гроші, якщо перевів шахраям

Почастішали випадки обману власників банківських карт. Основною причиною в таких випадках стає фінансова неграмотність і надмірна довірливість громадян. Чи можна повернути гроші і поради як це робити, в цій статті.

Переказав гроші добровільно. Як повернути?

Відразу варто відзначити, що є два варіанти повернення грошей:

 • стягнути в судовому порядку;
 • шахрай сам повертає кошти.

Шахрайських схем багато, вони розраховані на довірливих і навіюваних людей. Найбільш приватний обман - фіктивна благодійність. Шахраї виставляють для збору коштів свої розрахункові рахунки.

Якщо були переведені гроші, то повернути їх можна в судовому порядку. І ось чому: переказ грошей здійснюється добровільно. Власник карти або рахунки сам робить операцію. Тому, одного звернення в банк буде недостатньо.

Якщо ви стали жертвою шахраїв, то діяти потрібно швидко, за наступною схемою:

 1. Зателефонувати служби підтримки банку, повідомити про переведення суми.
 2. Якщо гроші ще не списані з кореспондентського рахунку, то є надія, що банк встигне скасувати операцію.
 3. Для підтвердження потрібно надати документи: квитанцію про оплату, паспорт. В офісі банку написати заяву із зазначенням суми, дати, номера рахунку.
 4. Копію заяви з відміткою банку обов'язково зберегти.

Термін розгляду заяв клієнтів становить 30 діб. У таких випадках рахунок йде на години, і якщо вчасно виявити помилку, то швидкі дії банківських фахівців допоможуть повернути гроші.

Якщо ж кошти вже переведені, то банк видасть підтвердження проведених дій, який буде потрібно для судового розгляду;

Подати заяву в поліцію і клопотати про порушення справи. Після перевірки (для якої знадобляться виписки банку і підтвердження переказу грошей), в поліції винесуть постанову.

Рекомендації обдуреним клієнтам або жертвам шахраїв: зберігати будь-яку інформацію. Важливі деталі: листування в соціальних мережах або по пошті, номери рахунків, телефонів і інші дані, які допоможуть виявити злочинців.

Порада!

Чим більше відомостей, тим більше гарантій на повернення грошей. У разі позитивного рішення про судочинстві потрібно бути готовим до тривалих розглядів.

Вкрай рідкісні випадки, коли вдавалося повернути кошти швидко - шахраї дуже завбачливі, в їх плани не входить бути спійманими.

Платіж онлайн. як діяти

Тим, хто переказав гроші онлайн, можна спробувати повернути їх, скориставшись спеціальною функцією.

Це може бути застосовано, якщо після операції пройшло кілька годин, протягом яких необроблений банком платіж числиться в розділі «Виповнюється банком».

В особистому кабінеті «Сбербанк Онлайн» та інших інтернет-банків можливо вчинити дії по скасуванню платежу. Але якщо гроші вже списані з рахунку, то візиту в банк і поліцію не уникнути.

Чи можна змусити шахрая повернути гроші

Шанс повернути гроші, якщо перевів їх шахраям, є. Недобросовісні одержувачі можуть повернути кошти, злякавшись розголосу і судових позовів. Для діалогу з шахраями будуть потрібні вагомі аргументи.

Якщо про одержувача платежу немає інформації, то самому знайти її буде складно. Важливо знати, що банк не має права повідомляти клієнтам дані контрагента. Інформацію він надасть тільки за офіційним запитом з поліції.

Відгуки потерпілих вчать, як збирати інформацію. Наприклад, при спілкуванні з контрагентами, потрібно отримати максимальні повні дані.

Поряд з номером рахунку попросити реквізити паспорта, скановані копії якихось документів. Такий підхід дозволить убезпечити свої кошти на етапі спілкування - шахраї не розкриють інформацію і перервуть контакт.

Для того, щоб не стати жертвою злочинців, потрібно дотримуватися простих правил:

 • нікому не повідомляти ПІН-код банківської картки;
 • не виробляти дій зі своєю карткою за вказівкою осіб, які представилися по телефону співробітниками банку;
 • переводячи кошти продавцям товарів в інтернеті, отримувати про них максимум інформації;
 • гроші на благодійність перераховувати до Фондів, або на реквізити, що публікуються на перевірених ресурсах.

Відповідь на питання чи можна повернути гроші, відправлені недобросовісним контрагентам, неоднозначний.

З одного боку це можливо, але процедура забере багато часу, і увінчається успіхом тільки в разі розшуку злочинця поліцією. Тому, переказуючи гроші, клієнт повинен приймати на себе всі ризики операції.

джерело: http://infozaimi.ru

Шахраї зняли гроші з картки Ощадбанку що робити!

Друзі мої, днями зі мною трапилася дивна історія, у мене шахраї зняли гроші з картки Ощадбанку. Зняли потихеньку, без зайвого шуму, близько 3-ї години ночі, коли я спав.

Ніякі смс повідомлення на телефон не приходили, мабуть Сбербанк піклується про своїх клієнтів і береже їх сон. Знята сума дивує, зняли всього 704 рубля, хоча на карті було ще близько 3-х тисяч рублів.

Зрозуміло, що це дрібниця, багато хто навіть і нічого б робити не стали. Але мені стало якось неприємно, що мене обікрали і я вирішив просто, чи не засмучуючись зробити те, що повинен зробити в такій ситуації звичайний громадянин.

Що робити, якщо зняли гроші з картки Ощадбанку?

В першу чергу я подзвонив за безкоштовним номер 8-800-555-55-50, дочекався відповіді оператора і переконався в тому, що знята сума - це не який-небудь штраф, арешт приставів, оплата за обслуговування і т.д.

Увага!

Зрозумівши, що банківські працівники не мають поняття, куди пішов платіж я відразу ж заблокував карту з рештою на ній засобами, щоб уникнути повторення доступу шахраїв до карти. І вам раджу зробити те ж!

Оскільки гроші, що лежать на карті, були мені необхідні, то я пішов до найближчого відділення Ощадбанку і знову зателефонувавши за безкоштовним номером розблокував карту для зняття готівки.

Після чого заблокував її остаточно і пішов в поліцію писати заяву на шахрайські дії, вчинені по відношенню до мене з боку невстановлених осіб.

У поліції, черговий, без зайвих розмов прийняв мою заяву, і попросив дочекатися опера. Не минуло й півгодини, як до мене вийшов молодий опер, років 25 на вигляд і запросив до кабінету.

Коли він почув яку суму у мене вкрали подив його не було меж. Тобі, каже, просто пощастило, зазвичай знімають все відразу і втрачають люди не твої вошиві сімсот рублів, а десятки і сотні тисяч і знайти неможливо.

Так що, забудь про свої гроші. Я в принципі, був готовий до такого повороту і подумки з грошима вже попрощався.

Але вирішив трохи поговорити з опером, розвиваючи тему як при таких технологіях і десятках ступенів захисту можна запросто поцупити гроші з самого народного, найкращого банку Росії.

Загалом, через півгодини нашого з ним спілкування він відпустив мене з Богом, сказавши ніколи більше не зв'язуватися з Ощадбанком. Я ошелешений йшов додому і думав.

Однак, думка про те, що опер прав і я по ідеї повинен в першу чергу пред'явити претензію Ощадбанку мене вже не залишала, і я вирішив пройти цей шлях до кінця.

На наступний день я прийшов до найближчого відділення Ощадбанку і попросив дати мені бланк заяви з претензією на те, що мене трошки обікрали.

Старша по офісу, чесно дивлячись мені в очі сказала, - «йдіть в поліцію, це шахрайство, нехай вони розбираються, ми тут ні при чому». Та фраза, яка прийшла мені на розум досі дивує мене. Це не було заготівлею.

Попередження!

Я їй відповів, - «я ще не знаю шахрайство це чи ні, я хочу написати заяву про те, що я не згоден з проведеною транзакцією і все». Це допомагає!

Очі у старшій округлилися, було видно, що вона не знає, що відповісти на таке нахабство, і попросивши мене почекати вона роздрукувала бланк заяви на двох аркушах, на яких я і написав свою претензію.

На наступний день мені подзвонили, сказали, що мою заяву прийнято, йому присвоєно номер і на підтвердження цього через кілька хвилин прийшло смс з номером мого заяви.

На моє запитання про те, як довго буде проводитися розслідування дівчина не змогла відповісти, сказавши, що напевно не менше двох тижнів. Про результати проведеного розслідування мені повідомлять.

Ось така історія у мене трапилася, так у мене вкрали гроші з карти.

Шахраї вкрали гроші з карти, що робити негайно

У висновку ще раз коротко про те, якщо шахраї вкрали гроші з карти, що робити невідкладно, для того щоб підвищити шанси на повернення грошей:

 • Відразу, як помітили щось підозріле з рухом грошей на карті дзвонимо за безкоштовним номером 8-800-555-55-50 та блокуємо карту.
 • Згадувати не заборгували ми якимось службам, судовим приставам, може бути включений автоплатёж або тільки зараз знялися гроші за раніше вироблену покупку, і т.д. Якщо ці варіанти не про вас, то
 • Йдемо до найближчого відділення Ощадбанку і пишемо заяву про незгоду з проведеної транзакцією. Якщо там не хочуть приймати таку заяву погрожуємо листом в прокуратуру, це протвережує.
 • Чекаємо належний час і молимося. Якщо внутрішнє розслідування Ощадбанку підтвердить, що це не ви зняли гроші, то спірну суму грошей вам повинні повернути.

Якщо розслідування не призводить до повернення грошей, то отримуємо офіційну відповідь від Ощадбанку і далі можливі два варіанти розвитку:

1. Йдемо в поліцію і пишемо там заяву на шахрайські дії, проведені відносно вас.

2. Йдемо в прокуратуру і пишемо заяву вже на Ощадбанк, грошей нам це може і не поверне але спробувати варто.

Підставою для подачі заяви на Ощадбанк служить статті 7 і 14 закону Російської Федерації «Про захист прав споживача» Згідно з цими статтями, «Споживач має право на надання йому безпечних послуг.

Виробник зобов'язаний забезпечувати безпеку товару протягом встановленого терміну служби чи терміну придатності товару (роботи).

Шкода, заподіяна життю, здоров'ю або майну споживача внаслідок незабезпечення безпеки товару (роботи) підлягає відшкодуванню в повному обсязі, ст. 14 Закону.

Крім цього важливо знати, що за загальним правилом тягар доведення обставин звільняють від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань лежить на продавцеві.

Як уникнути крадіжки грошей з картки Ощадбанку

По-перше, і це важливо, не давайте навіть мигцем свою банківську карту нікому чужому, не треба щоб хтось крім вас знав реквізити вашої банківської карти.

По-друге, не підтверджуйте по смс операцій, яких ви не робили.

По-третє, якщо ви запідозрили, що щось недобре з вашим особистим кабінетом, що проводиться операція може перерватися, вас може раптом винести з кабінету і треба знову вводити паролі для входу в свій кабінет.

Чи можуть допомогти в даній ситуації антивіруси я не знаю, я вирішив повністю знести систему і можливо навіть з форматуванням диска.

Історія моя поки ще не закінчена, для того, щоб не пропустити продовження підпишіться на оновлення блогу. Якщо стаття здалася вам корисною, то не забуваємо ставити лайки.

джерело: http://lider-ponevole.ru

Як повернути гроші на карту Ощадбанку?

Як повернути гроші на карту Ощадбанку?

В Ощадбанку помилково перераховані кошти дійсно можна повернути.

Однак для цього потрібно мати квитанцію про оплату і зробити кілька найважливіших дій.

Наприклад дзвінок на гарячу лінію або ж візит до філії банку.

Скасування платежу може знадобитися і в тому випадку, якщо ви внести завдаток приватній особі за покупку, яку не змогли здійснити.

Повернення можливе і при реєстрації о 24 годині факту шахрайства проти власника карти.

Як повернути гроші на рахунок в Ощадбанку?

Кошти можуть бути неправильно перераховані з кількох причин - якщо невірно вказані реквізити, сума, найменування організації. Найшвидший спосіб повернення коштів - дзвінок на «гарячу лінію» Ощадбанку (8 800 555 5550).

По телефону ви повідомляєте про досконалої помилку і просите анулювати переклад або платіж за послугу. Потім потрібно звернутися до філії і залишити заяву керівництву.

Порада!

Прискорять повернення грошей квитанція (якщо платили через банкомат або термінал), а також зазначені (хоча б приблизно) дата і час здійснення операції.

Повернути гроші можна і в разі шахрайства - однак треба встигнути повідомити про вкрадені засобах протягом 24 годин. Для цього зателефонуйте на гарячу лінію (ваше звернення зафіксують), а також залиште заяву в поліції.

Як повернути платіж через Сбербанк-онлайн?

В «Ощадбанку Онлайн» передбачена додаткова опція повернення платежу. Зокрема, ряд операцій відбувається не моментально, а при оплаті після 21:00 зазвичай платіж виконується після 9 ранку наступного дня.

Таким чином, у вас є час, щоб скасувати платіж до його виконання. Пізнати не оброблений співробітниками банку платіж ви можете за статусом «Виповнюється банком».

Натиснувши на рядку платежу, ви відкриєте документ, в якому легко знайдете кнопку «Скасувати». Кошти будуть повернуті на карту, а документ не буде переданий системою для обробки в банку.

Якщо ж платіж позначений як виконаний, то доведеться зателефонувати на гарячу лінію і звернутися до філії Ощадбанку. Також кошти не переводяться при статусі операції «Перервано», «Заявка була скасована» або «Відхилено банком».

Як повернути кредитну карту Ощадбанку?

Отримання кредитної карти можливе лише за згодою клієнта. Однак відмовитися від кредитної картки, просто забувши про неї або не користуючись, неможливо.

Карта по документам належить Ощадбанку, а по майбутнього договору держатель картки зобов'язаний здійснити її повернення фінансової організації.

Увага!

«Забута» дебетова карта (зарплатна) зазвичай не тягне за собою наслідків, а ось кредитна має особливі умови обслуговування.

Щоб її повернути, потрібно уточнити наявність заборгованості (до нульового балансу повернути карту не вийде). Це можна зробити як в особистому кабінеті, так і в банкоматі або терміналі (візьміть чек).

З паспортом, договором (не обов'язково) і самою картою рушайте в відділення банку. Бажано вибрати саме те, де вам оформляли кредитну карту.

Після подачі заяви на закриття карт-рахунку вашу карту повинні розрізати, а сам папір - прийняти і зареєструвати. Через 30 днів ваша «кредитка» буде анульована за всіма правилами.

Як повернути помилковий платіж Ощадбанку?

Помилково виконаний платіж можна повернути у постачальника послуг (наприклад, оператора стільникового зв'язку), якщо він надає таку послугу (перерахування з помилкового особового рахунку на ваш).

Крім того, переклад можна швидко скасувати, якщо він ще не виконаний Ощадбанком (в інтернет-банкінгу). Також кошти повертаються навіть у разі перерахування грошей одержувачу, що є клієнтом іншого банку.

 1. Просто напишіть заяву, Сбербанк знайде неправильно відправлені кошти, визначить знаходження коштів на рахунку одержувача, і зможе повернути кошти.
 2. Якщо неправильно вказані реквізити одержувача, то протягом 10 днів кошти повернуться в автоматичному режимі.
 3. Найскладніший момент - якщо помилковий номер карти реально існує, однак і в цьому випадку можна в судовому порядку повернути помилково перераховані гроші.
 4. Почати потрібно з дзвінка або візиту до відділення банку. Не забудьте вказати всі подробиці перекладу - взяти чеки і згадати час перекладу!

Як повернути гроші з рахунку Ощадбанку?

Ситуацій, коли необхідно повернути кошти, перераховані на рахунок в Ощадбанку Росії, чимало. Вам можуть попастися недобросовісні продавці, що пропонують зробити переклад (оплату) на банківську карту.

У цьому випадку звертайтеся в поліцію, а потім до суду з приводу безпідставного збагачення несумлінного одержувача коштів.

Нерідко люди помиляються в реквізитах одержувача, і кошти «зависають» на спеціальному рахунку банку, так як не можуть бути відправлені одержувачу.

Попередження!

Найбільш складний варіант - якщо одержувач, якому помилково відправлені кошти, реально існує. Він може, як добровільно повернути кошти, так і дочекатися судового розгляду.

В інших випадках достатньо взяти документ, що підтверджує оплату на користь клієнта Ощадбанку або самого банку, а потім написати в найближчому відділенні заяву про помилковий платіж та необхідність повернення коштів.

джерело: http://www.sravni.ru

Відправив гроші не туди: як повернути?

Будь-який користувач банківської карти робить по ній безліч різних операцій, починаючи від зняття готівки та оплати покупок в магазинах, закінчуючи оплатою послуг в банкоматах і переказів грошових коштів.

І бувають ситуації, коли в поспіху, при здійсненні однієї з операцій ми робимо помилку в введенні даних для оплати.

Найбільш типові помилки - це помилковий переказ грошей на чужу карту або поповнення рахунку чужого мобільного телефону. Адже для того, щоб зробити платежі «в нікуди», досить помилитися всього в одній цифрі.

Помилка при переказі коштів з картки на картку

Відразу скажемо, що при введенні номера карти помилитися вкрай складно. Вся справа в тому, що номер банківської карти - це не випадкова послідовність цифр, кожна цифра за щось відповідає.

Але, якщо є хоч невелика ймовірність зробити помилку, значить, вона буде здійснена.

Тому всім власникам банківських карт необхідно знати, що гроші, помилково переведені на чужу карту, є вже власністю нового власника карти (це згідно з російським законодавством).

І повернення цих коштів можливе тільки з його згоди.

Як на практиці виглядає врегулювання питання помилкового платежу?

Перш за все, вам необхідно відразу ж звернутися в ваш банк із заявою про помилкове перерахування коштів.

Порада!

До заяви прикріпіть всі підтверджуючі операцію перекладу документа - це може бути чек з банкомату, або роздрукований расходник з інтернет-банку або мобільного банку.

Далі банк зв'язується з клієнтом, якому ви помилково перевели гроші, і просить їх повернути. І, в разі, якщо клієнт погоджується на повернення коштів, то банк здійснює операцію повернення грошей з рахунку клієнта на ваш рахунок.

Якщо ж клієнт не погоджується (має, між іншим, повне право на це), або не відповідає на запити банку, то тут ситуація ускладнюється.

Банк не зможе повідомити вам контактні дані клієнта, якого ви помилково збагатили - це не дозволено законодавством. Тому в цьому випадку ви можете або змиритися з втратою, або написати заяву в міліцію.

Міліція зробить запит в банк, і дізнається дані власника карти, а далі піде розслідування, і, можливо, суд.

Таким чином, повернення коштів, помилково переведених на чужу карту, процес дуже складний, тому, будьте гранично уважні при внесенні даних для перекладу.

Помилка при оплаті мобільного зв'язку

Якщо помилка при введенні номера карти явища досить рідкісне, то ось помилки при оплаті послуг стільникового зв'язку, на жаль, зустрічаються досить часто. Але, що радує, в цьому випадку гроші повернути куди простіше.

Отже, повернути гроші можна при помилкових платежах на номери практично будь-якого оператора - МТС, Білайн, Мегафон, Теле2, але кожна з перерахованих компаній накладає свої обмеження на повернення коштів.

МТС

Для того, щоб повернути гроші, помилково перераховані на номер абонента МТС, необхідно протягом 14 днів з моменту переведення написати заяву на повернення коштів прикріпити до неї копії документів, що підтверджують платіж.

Аплікаційну форму слід передати в компанію МТС по факсу (по телефону контакт-центру 0890), по електронній пошті [email protected], або через салон зв'язку МТС.

Фахівці компанії перевірять документи, і повернуть вам грошові кошти протягом 45 днів (повернення коштів на карту).

Увага!

Правда, гроші будуть повернуті тільки в тому випадку, якщо в номері було помилково вказано не більше 3-х цифр і порушений порядок проходження не більше 4-х цифр.

Білайн

Аналогічним чином діє процедура повернення коштів і з номерів Білайн.

Ви пишіть заяву, прикріплюєте до нього підтверджуючі документи і передаєте його в офіс Білайн, або на електронну пошту [email protected] Гроші також будуть повернені в 45-денний термін.

Мегафон

Якщо гроші були переведені на рахунок Мегафон, то вам необхідно буде подзвонити за номером 0500977 і запросити перенесення коштів, або заповнити форму на сайті.

Теле2

Для повернення коштів з номера Теле2 необхідно зателефонувати до контакт-центру за номером 611 і повідомити оператору дані з чека, отриманого при оплаті або звернутися в будь-який офіс Теле2 також з чеком і паспортом.

Загалом, мобільні оператори йдуть назустріч своїм клієнтам. Але, гроші будуть повернуті тільки за умови наявності зазначеної суми на особовому рахунку, на який було внесено помилковий платіж.

джерело: http://bankcreditcard.ru

Корисні поради

Корисні поради

Те, що потрібно зробити відразу, не пізніше 24 годин з моменту переведення:

Зателефонуйте на гарячу лінію банку і повідомте про помилковий платіж.

Потім зверніться в банк із заявою, приклавши квитанцію про скоєний платіж.

Якщо відправляли on-line, перевірте, чи пройшов платіж. Якщо все ще висить «прийнято до виконання», Ви можете натиснути на кнопку «скасувати» і все.

Якщо не встигли за 24 години - що робити?

Справа в тому, що з моменту надходження грошей на карту іншої людини, ці гроші стають його власністю. Тому повернути їх Ви зможете тільки за згодою цієї людини.

У зв'язку з цим Вам знову-таки потрібно звернутися із заявою в банк, пред'явивши квитанцію про переказ коштів.

Попередження!

Банк не має права повідомляти координати клієнтів, тому спочатку намагається самостійно зв'язатися з людиною і просить його повернути гроші.

Наскільки я розумію, у Вашому випадку, це не пройде. Тому наступним кроком буде Ваше звернення в поліцію. Поліція робить запит в банк. Їм надають дані клієнта. І починається розслідування, можливо, судові тяжби.

Зрозуміло, що надії на успішний результат справи мало, Однак, якщо сума досить велика, варто поборотися. По крайней мере, по голові Вам ніхто не настукає. Удачі вам.

джерело: http://otvet.expert

Як повернути гроші, переведені шахраєві?
Як повернути?
Що робити, якщо зняли гроші з картки Ощадбанку?
Як повернути гроші на рахунок в Ощадбанку?
Як повернути платіж через Сбербанк-онлайн?
Як повернути кредитну карту Ощадбанку?
Як повернути помилковий платіж Ощадбанку?
Як повернути гроші з рахунку Ощадбанку?
Відправив гроші не туди: як повернути?
І якщо поліція розпочне працювати над кожною есемескою, то коли вона буде розслідувати реальні злочини?