BitClub Network - огляд пулу для хмарного Майнінг

 1. Що являє собою Bitclub Network?
 2. Детальніше про майнінговом пулі компанії Bitclub
 3. Майнінг як можливість для Бізнесу
 4. Скільки коштує Членство в Bitclub Network?
 5. Майнінговий пул № 1 (вартістю 500 доларів США)
 6. Майнінговий пул № 2 (вартістю 1000 доларів США)
 7. Майнінговий пул № 3 (вартістю 2000 доларів США)
 8. Як стати учасником BitClub Network

Bitclub Network може стати для Вас прибутковою можливістю по заробітку біткоіни. Ознайомтеся з методами роботи компанії в нашому огляді.

Що являє собою Bitclub Network?

Bitclub Network - це команда експертів, підприємців, фахівців, професіоналів, веб-маркетологів, програмістів. Всі ці люди об'єдналися з метою створення компанії в області мережевого маркетингу, діяльність якої заснована на перевагах і зростанні курсу цифровий валюти біткоіни .

Дана група створила один з найбільших в світі пулів для Майнінг біткоіни . Називається він Bitclub network pool.

Називається він Bitclub network pool

Представлений вище малюнок являє собою скріншот з сайту https://blockchain.info/pools, на якому представлений офіційний перелік найбільших в світі транзакцій в сфері Майнінг в мережі блокчейн . Як ми бачимо, на момент подання даного скріншота в 2017 р частка компанії Bitclub Network склала 4.3% хеш-потужностей мережі блокчейн в цілому.

За результатами досліджень вивчення діяльності компанії BitClub Network стає ясно, що вона є одним з найпотужніших компаній в сфері Майнінг і зацікавлена ​​в залученні членів, які будуть інвестувати кошти в систему.

Якщо говорити коротко, то Network є досить швидко зростаючим провайдером з надання хостингу та обладнання в сфері хмарного Майнінг , І афілійовані учасники зможуть стати частиною цієї системи.

Хостинг-сервіси компанії Bitclub Network розташовані по всьому світу і здебільшого знаходяться в Китаї, Японії, Дубаї, Європі, Індонезії, Канаді, Південній Америці та Центральній Америці, Сінгапурі, Малайзії, Австралії. І це ще не всі країни в списку.

Детальніше про майнінговом пулі компанії Bitclub

Спочатку ексклюзивним засновником пулу була компанія Bitclub Network, яка заснувала його в листопаді 2014 року. Згодом компанії вдалося акумулювати потужний майнінговое обладнання на суму в мільйони доларів, бізнес стабільно зростав. Коли частка хеш-потужностей досягла 1% від всієї мережі біткоіни , То було вирішено, що прийшов час відкрити можливості для залучення нових Майнер і продовжити нарощувати хеш-потужності обладнання до 5 або навіть 10%.

За участю в системі Bitclub network пропонується можливість безпосередньо взяти участь в роботі майнінгових потужностей на базі безкоштовного пулу, в якому спостерігається тривале зростання. Команда BitClub Network допомагає своїм членам заробити незалежно від рівня знань членів про рівні Майнінг.

Деякі переваги компанії Bitclub Network:

 • Немає оплати за майнінг .
 • Виплати на дебетові карти.
 • Програмне забезпечення для Майнінг від компанії STRATUM.
 • Стимули і призи для Майнер.

Компанія працює, не стягуючи плати за майнінг , Оскільки її діяльність можлива виключно завдяки підтримці тисяч членів, які беруть участь в мережі Bitclub Network по всьому світу на правах афілійованих членів (афіліатов).

В рамках подібної бізнес-моделі будь-який учасник мережі може купити обладнання для Майнінг і розділити з усіма прибуток від видобутку біткоіни. Кожен член спільноти повинен інвестувати частину свого заробітку в компанії в розвиток компанії і покупку додаткових потужностей - в цілому протягом 1000 днів.

Оскільки кожен учасник компанії інвестує кошти в процес Майнінг, потужності пулів для Майнінг продовжують нарощуватися за рахунок внесків учасників спільноти.

Це - унікальна можливість, пов'язана з реальною роботою в сфері Майнінг.

Майнінг як можливість для Бізнесу

Насправді часи прибуткового Майнінг біткоіни для приватних інвесторів давно пройшли. У наш час майнінг біткоіни вимагає надмірних витрат потужностей комп'ютера. Ось чому окремі учасники об'єднуються для роботи в пулах.

Компанія Bitclub Network працює на базі двох «рудників» по ​​Майнінг біткоіни. Один з них розташовується в Ісландії. Компанія не пояснює, де знаходиться другий. Однак, за словами представників компанії їх філія в Ісландії "відкритий для осіб, які відповідають певним вимогам для учасників компанії.

Спочатку Bitclub Network набуває все своє обладнання для Майнінг (комп'ютери та інфраструктуру сервера). Компанія несе відповідальність за технічну підтримку і оновлення обладнання.

Учасники можуть приєднатися до пулу, скуповуючи біткоіни. Це свого роду вкладення. Ви вкладаєте кошти в біткоіни (Bitcoin), а компанія знову набуває комп'ютерне обладнання, нарощуючи потужності і розширюючи поле діяльності.

Інвестуючи в компанію Bitclub Network, Ви інвестуєте кошти в:

 • Найкраще сучасне обладнання для Майнінг біткоіни .
 • Інтегроване для роботи в певних програмах обладнання для Майнінг біткоіни , Яке працює за принципом «замкнутого циклу».
 • Петахеш.
 • Хмарний майнінг .
 • Послуги хостингу.
 • Устаткування.

Чи є Bitclub Network законною можливістю для Бізнесу?

Робота компанії Bitclub Network підтримується тисячами учасників по всьому світу. Кожен майнер повинен пожертвувати частину свого прибутку bitcoin profits на розвиток серверів. Саме це і дозволяє системі працювати і розвиватися протягом тривалого часу.

На відміну від принципу роботи звичайного пулу, користувачі не здають свої потужності в оренду власникам пулу для роботи пулу. Замість цього вони інвестують частку прибутку в розвиток пулу.

Ось тут і вступає в гру функція мережевого маркетингу в компанії Bitclub Network: в компанії існує реферальная програма. Учасники системи можуть заробити на залученні нових членів.

Учасникам системи доступна для перегляду на офіційному сайті компанії статистика роботи пулу, включаючи дані про падіння ефективності hash (на даний момент складає 171.29 PH / сек.

Скільки коштує Членство в Bitclub Network?

Joining the network Членство в компанії коштує від 500 до 2000 доларів США.

Як і в більшості компаній мережевого маркетингу, щоб стати членом команди, необхідно інвестувати кошти в компанію BitClub. Як сказано вище, частина Вашої внеску буде вкладена в розвиток самого пулу, а частина - в оновлення і технічну підтримку обладнання.

Ви можете вкласти в компанію 500, 1000 або 2000 доларів США. Чим більше Ви платите зараз, тим більше Вам вдасться заробити. Кожна покупка дозволить Вам заробляти біткоіни в цілому протягом 1000 днів.

Майнінговий пул № 1 (вартістю 500 доларів США)

На офіційному сайті компанії пояснюють, що учасники заробляють 50% прибутку, а решта 50% «використовуються для фінансування процесу Майнінг і придбання додаткових потужностей».

Майнінговий пул № 2 (вартістю 1000 доларів США)

Так само, як і в роботі пула№ 1, загальний заробіток в біткоіни розподіляється між учасниками і виплачується. Кожна частка отримує 60% прибутку, тоді як інші 40% використовуються для фінансування Майнінг і покупки додаткових потужностей (часток Майнінг).

Майнінговий пул № 3 (вартістю 2000 доларів США)

Загальний заробіток в біткоіни розподіляється між членами пулу. Кожна частка заробляє 70% прибутку, а решта 30% використовуються для оплати Майнінг і покупки потужностей (додаткових часток Майнінг).

В кінцевому рахунку компанія BitClub Network описує можливість інвестування як спосіб пасивного заробітку біткоіни . Учасники отримують частки від загального обсягу біткоіни, намайненного за день. Частина цього прибутку покладається Вам, а частина віддається безпосередньо на розвиток Пула.

Очевидно, заробляти можна і залучаючи інших в BitClub Network.

Як стати учасником BitClub Network

Aфілірованное membership to BitClub Network членство в компанії коштує 99 доларів США.

Щоб заробити комісійні, учасник повинен вкласти кошти в «майнінговий пул», сплативши тим самим свою участь в компанії на правах афіліата, мінімальна вартість такої участі в компанії BitClub Network становить від 500 до 2000 доларів США.

Компанія BitClub Network може стати чудовою нагодою для тих, хто шукає можливість легітимного інвестування в сфері хмарного Майнінг, послуг хостингу і cryptocurrencies.кріптовалют.

Світ біткоіни в даний момент заполонили різного роду шахраї . Навколо біткоіни створюється неймовірний ажіотаж, що означає, що новачки ризикують «потонути» в море різних сумнівних видів діяльності, пов'язаних з криптовалюта. Компанія BitClub Network, на відміну від подібних сайтів, пропонує унікальну, законну можливість заробітку, яка дозволяє учасникам компанії вигідно працювати в сфері Майнінг.

Що являє собою Bitclub Network?
Що являє собою Bitclub Network?
Чи є Bitclub Network законною можливістю для Бізнесу?
Скільки коштує Членство в Bitclub Network?