Автокредит Газель без початкового внеску - Позики Онлайн

  1. Особливості
  2. Відео: Плюси і мінуси кредиту
  3. умови видачі
  4. Документи і вимоги до позичальника
  5. Краще отримувати в банку або в автосалоні
  6. Де взяти автокредит Газель без початкового внеску
  7. Кредит на старий транспорт

На ринку Росії Газелі вкрай популярні. Ці машини мають великий попит у тих, хто вважає за краще досить великі автомобілі для перевезення вантажів і людей в поєднанні з невибагливістю і ремонтопридатністю. Не завжди є кошти купити машину за власні гроші і тут на допомогу приходить автокредит на Газель без початкового внеску.

Особливості

Майбутньому покупцеві варто, перш за все, знати, що Газель - це не легковий автомобіль і далеко не всі банки готові видати автокредит на нього, тим більше фізичній особі. Проте це дуже популярна машина серед легких комерційних автомобілів і знайти підходящу пропозицію по кредиту на неї цілком можливо.

Маркетингові та субсидовані програми від виробника відрізняються дуже привабливими ставками, які при невеликому терміні можуть бути рівні нулю, але вимагають обов'язковий перший внесок, який зробити не завжди є можливість. Клієнту, який хоче отримати Газель в кредит без першого внеску, слід грамотно підійти до вибору банку.

Позику на покупку автомобіля без початкового внеску може знадобитися в ситуаціях, коли машину планується використовувати в якості джерела доходу або просто немає ніякого бажання відкладати кошти на її покупку. Але варто відразу змиритися, що такі позики мають підвищеними відсотками.

Пов'язано підвищення ставок зі зменшенням гарантій для банку по своєчасному поверненню коштів. Природно, що в цьому випадку перевірка клієнта буде проводитися більш строго. Особливо складно буде отримати позику, якщо немає постійного місця офіційної роботи.

Індивідуальним підприємцям буде трохи простіше, вони можуть звернутися за автокредитом в обслуговуючий банк і найчастіше така позика їм буде схвалена, адже комерційний автомобіль буде приносити прибуток в подальшому як банку, так і клієнта, який купує його.

Відео: Плюси і мінуси кредиту

Чи варто, купувати автомобіль ГАЗ

Газель - легендарний автомобіль на російських дорогах. Незважаючи на всі нарікання він успішно використовується для перевезення людей і вантажів, завдяки одній з найнижчих вартостей володіння і обслуговування, широкої мережі автомайстерень, які обслуговують цю техніку, і досить дешевим запчастинах.

Варто розуміти, що ціна на машину від ГАЗ досить невисока, але в експлуатації цей автомобіль зажадає набагато більше уваги ніж іномарка. При цьому будь-яку сучасну машину назвати простою не можна. Самостійно можна виконати тільки мінімальний ремонт. Для всього іншого доведеться витрачати купу часу або звертатися в сервіс.

Гарантія на новий автомобіль дає власнику деяку впевненість в його надійності. Але варто знати, що відвідувати сервіс доведеться досить часто. Це характерна риса всіх комерційних автомобілів.

умови видачі

Основним умова для покупки автомобіля Газель в кредит є його заставу. Це дозволяє банку отримати гарантію повернення коштів. Незважаючи на це позичальника будуть досить серйозно перевіряти, адже кредитна установа зацікавлена ​​в отримання прибутку і відсотків, а не в судових позовах.

Максимальний термін автокредиту на ринку досягає 7 років, але це стосується легкових машин. З комерційними автомобілями справа йде трохи інакше. У кращому випадку в борг купити машину можна років на 3-5. Пов'язано це з важкими умовами експлуатації таких авто, які як правило власники не шкодують.

Страхування КАСКО ще одна особливість автокредитування. Вона характерна для будь-яких типів кредитів. Поліс гарантує виплату вартості автомобіля в разі його викрадення або компенсацію на ремонт при пошкодженні. Купити легкий комерційний автомобіль без обов'язкового страхування КАСКО можна, але обійдеться дорожче і потребують перший внесок.

Купити легкий комерційний автомобіль без обов'язкового страхування КАСКО можна, але обійдеться дорожче і потребують перший внесок

На яких умовах можна взяти невеликий позику? Читайте статтю, займ 5000 рублів .

Де оформити Смелофф займ онлайн? Дізнайтеся за посиланням .

Страхувати чи ні життя, клієнтові доведеться вирішувати самому. Більшість банків наполягають на такій послузі, навіть граючи на процентних ставках. Наприклад, відмова від страхування життя і здоров'я може привести до збільшення процентної ставки на 1-2%, що в підсумку за 3-5 років дуже сильно здорожує позику.

Середня ставка по автокредитах на поточний момент становить близько 17-20%, але Газель - російська машина і можна спробувати оформити кошти в борг з державною підтримкою. Правда, умови при цьому будуть жорсткіше і без першого внеску знову ж таки не обійтися.

Додаткове поручительство за такими кредитами не потрібно в більшості банків. Хоча деякі кредитні установи можуть запросити згоду дружини (чоловіка), якщо укладено офіційний шлюб.

Максимальні терміни кредиту 3-5 років Початковий внесок Від 0%, залежить від банку Страхування КАСКО - обов'язково, решта на розсуд клієнта і банку Ставка Близько 17-20% річних, є можливість знизити за рахунок держ. підтримки і промо-акцій Забезпечення Застава купується машини Комісії Відсутні Дострокове погашення Можливо

Документи і вимоги до позичальника

Мінімальний комплект документів, необхідний банками від позичальника, включає в себе тільки паспорт і водійське посвідчення. Іноді замість водійських прав приймаються також СНІЛС, ІПН, закордонний паспорт. Це зручно, якщо справжній власник автомобіля не отримував посвідчення водія.

В повний комплект паперів входить також довідка про середню заробітну плату і копія трудової книжки або договору.

Надавши підтвердження розміру доходу, позичальник має право розраховувати на зниження процентної ставки. Але така можливість є далеко не у всіх. Багато хто отримує зарплату по «сірою» схемою.

Документ Повний комплект документів Мінімальний комплект документів Паспорт Обов'язково Другий документ Обов'язково Довідка про заробітну плату Обов'язкова Не потрібні Копія трудової Бажана, потрібно не у всіх банках

Важливо! Індивідуальні підприємці замість довідки про заробітну плату подають до банку останню податкову декларацію.

Краще отримувати в банку або в автосалоні

Сьогодні автосалони активно стимулюють продажі техніки, укладаючи партнерські договори з банками. Оформляючи позику безпосередньо в місці покупки можна розраховувати на отримання зниженою відсоткової ставки і більш швидке рішення. Але умови по страхуванню в рамках програми КАСКО зазвичай будуть менш привабливими.

Оформляючи позику в відділенні банку можна підібрати більш гнучкі умови не тільки зі страхування. Наприклад, якщо немає коштів на початковий внесок, то можна оформити простий споживчий кредит або пошукати програму без нього.

Однозначно відповісти на питання, де краще оформляти договір кредитування складно. У більшості випадків програми в автосалонах дешевше і іноді можуть дозволити купити машину в кредит без переплати, але у відділенні банку запропонують завжди більше програм.

Ще один плюс на користь оформлення кредиту в автосалоні - мінімальна тяганина. Чи не доведеться бігати кілька разів на відділення банку з величезною кількістю паперів. Всі дії відбуваються безпосередньо на місці покупки машини.

Де взяти автокредит Газель без початкового внеску

Незважаючи на те що кредит можна оформити не тільки в відділенні банку, але і на місці в автосалоні, наданням його займаються банки. Кожен з них прагне зробити оптимальні умови для своїх клієнтів. При цьому деякі банки готові видати кредит навіть без першого внеску.

Розглянемо, де можна отримати позику на покупку Газелі і на яких умовах без початкової оплати частини вартості в наступній таблиці.

Банк Особливості Ставка Терміни кредитування Страхування АйМайні Швидка обслуга, можлива покупка в різних автосалонах Від 22% До 5 років КАСКО - обов'язково, СЖ - можна відмовитися Росбанк Можливість кредитуватися по держ. програмі Від 9,67% До 3 років КАСКО Зеніт Можна оформити без підтвердження доходу Від 10,17% До 3 років Можна без КАСКО

Кредит на старий транспорт

Останнім часом набирають обертів автокредити на старі машини. Газель при комерційної експлуатації досить швидко приходить в повну непридатність, але якщо руки у покупця є і одночасно присутнє бажання займатися авто, то розглянути такий варіант має сенс. Особливо якщо зайвих грошей немає.

Ще недавно банки переходили до кредитування тільки нових машин, але економічна криза змусила їх переглянути свої пріоритети. При купівлі вживаного автомобіля багато кредитних установ зберігають стандартні умови. Змінюючи тільки вимоги до автомобіля.

Ніхто не видасть позику на покупку Газелі старше 7 років. Але навіть в цьому випадку позичальник може зіткнутися з проблемою при підборі страхової компанії або отриманні схвалення по кредиту. Часто в рамках програм для покупки уживаних машин можна взяти тільки легковий автомобіль.

Таблиця. Найпопулярніші банки, що дають кредит на покупку уживаних машин і їх умови.

Банк Особливості Ставка Терміни кредитування Перший внесок Сетел Доступні промо-програми для певних марок Від 20,75% 1-5 років Від 20% Россельхозбанк Кредит доступний з 18 років Від 20,5% 1-5 років Від 20% ЮніКредит Можна без оформлення КАСКО від 19,9% До 5 років від 15%

Вибрати вигідні для себе умови не складе труднощів, але програма державної підтримки на старі машини не поширюється, а значить ставка по кредиту буде значно вище. Зате такі позики можна оформити в ряді банків навіть без КАСКО.

Купівля в кредит автомобіля Газель може бути одним з найбільш вигідних придбань. Якщо є кошти на перший внесок, то на короткий термін банки-партнери виробника можуть запропонувати кредити навіть під 0% на 1 рік.

На яких умовах можна взяти невеликий позику?
Де оформити Смелофф займ онлайн?