Дозвільні транспортні документи. ЩО ПОТРІБНО МАТИ, ЩОБ СПОКІЙНО ЇХАТИ?

Пропонуємо до Вашої уваги огляд нормативно-правового регулювання сфери міжнародного автомобільного перевезення вантажів, зокрема, змін в законодавстві, які відбулися в 2017 році, і основних питань, що виникають при оформленні для міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом.

У 2017 році зміни торкнулися окремих підзаконних нормативно-правових актів, що регулюють перевезення небезпечних вантажів (Зміни до Правил перевезення небезпечних вантажів, зміни в правила перевезення наливних вантажів, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 25.04.2017 № 156, твердження спільним наказом Міністерства інфраструктури України та Міністерства внутрішніх справ України від 12.04.2017 р № 309/139 нової редакції Переліку маршрутів міжнародного дорожнього перевезення небезпечних вантажів, рух по яких здійснюється без узгодження я з уповноваженими підрозділами Національної поліції України).

Також були внесені зміни в ряд підзаконних нормативно-правових актів у зв'язку з тим, що Національною поліцією України були взяті функції Державтоінспекції, а також у зв'язку зі скасуванням ліцензійних карток.

Також були внесені зміни в ряд підзаконних нормативно-правових актів у зв'язку з тим, що Національною поліцією України були взяті функції Державтоінспекції, а також у зв'язку зі скасуванням ліцензійних карток

Зазнав істотних змін Порядок здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою КМУ від 8 листопада 2006 року № тисячі п'ятсот шістьдесят-сім, зокрема, в сфері його регулювання залишені тільки рейдові перевірки Державної служби У країни з безпеки на транспорті, тоді як розділи про планові і позапланові перевірки виключені з цього нормативно-правового акта.

Дані види контролю на даний момент підлягають здійсненню відповідно до норм Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Пропонувалися і інші проекти змін, зокрема в п. 22.5 Правил дорожнього руху, що регулюють порядок перевезення вантажів, однак поки вони не реалізовані.

Загалом, перелік стандартних документів для здійснення перевезення вантажів автомобільним транспортом, передбачений в ст. 48, 53 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст. 16 Закону України «Про дорожній рух», п. 2.1 Правил дорожнього руху, постановою КМУ від 25.02.2009 р .. №207 «Про затвердження Переліку документів, необхідних для здійснення перевезення вантажу автомобільним транспортом у внутрішньому сполученні», залишився незмінним:

- реєстраційні документи на транспортний засіб;

- ліцензія на міжнародні перевезення вантажів;

- сертифікат відповідності транспортного засобу безпеки руху та екологічної безпеки вимогам країн, по території яких буде здійснюватися перевезення, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України;

- дозволу іноземних країн, по території яких буде здійснюватися перевезення;

- документи на вантаж (накладна CMR);

- реєстраційні листки режиму праці і відпочинку водіїв - тахокарти;

- посвідчення водія відповідної категорії;

- поліс (сертифікат) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;

- талон про проходження державного технічного огляду тощо.

- талон про проходження державного технічного огляду тощо

Повноваження посадових осіб Укртрансбезопасності по перевірці документів обмежені правом перевірки ст. 48, 53 Закону України «Про автомобільний транспорт», що передбачають необхідність наявності всіх перерахованих вище документів. Крім перерахованих документів посадові особи Укртрансбезопасності можуть вимагати роздрукувати на паперовому носії інформацію про роботу та відпочинок водіїв з цифрових тахографів, якщо такі використовуються на транспортних засобах.

Останнім часом зусилля працівників Укртрансбезопасності спрямовані в першу чергу на габаритно-ваговий контроль, проте також залишаються актуальними перевірки тахографів та дотримання вимог щодо режиму роботи водіїв. Повноваження співробітників поліції по перевірці документів на сьогоднішній день більш обмежені.

Зокрема, згідно зі ст. 16 Закону України «Про дорожній рух» вони мають право вимагати пред'явлення для перевірки тільки посвідчення водія, реєстраційних документів на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, - страхового поліса (сертифіката) про укладення договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних коштів.

Зате при наявності підстав поліція може вимагати у водія пред'явлення документів, що засвідчують особу, і / або документів, що підтверджують відповідне право (наприклад, право на перевезення вантажу). Стаття 32 Закону України «Про Національну поліції України» передбачає таку можливість у випадку, наприклад, якщо особа перебуває в місці вчинення правопорушення або дорожньо-транспортної пригоди, іншої надзвичайної ситуації або, якщо зовнішні ознаки особи або транспортного засобу, або дії особи дають достатні підстави думати, що особа причетна до здійснення правопорушення, транспортний засіб може бути знаряддям або об'єктом скоєння правопорушення.

Крім цього в повноваження поліції входить поверхнева перевірка транспортного засобу, але за умови, якщо існує достатньо підстав вважати, що транспортний засіб є знаряддям вчинення правопорушення та / або перебуває в тому місці, де може бути скоєно кримінальний злочин, для запобігання якого необхідно провести поверхневу перевірку або в транспортному засобі перевозяться вилучені з обігу речі або розшукувані особи.

У 2018 року також слід очікувати певних змін в законодавстві про автомобільний транспорт, зокрема, щодо посилення габаритно-вагового контролю. На користь транспортно-експедиторських підприємств можуть зважитися проблеми в'їзду транспортних засобів на територію Одеського морського порту.

Зокрема, Антимонопольний комітет України виніс подання про попередні висновки про порушення законодавства про захист економічної конкуренції при обмеженні в'їзду на територію порту. Це дає підстави сподіватися на забезпечення в майбутньому безкоштовного доступу транспортних засобів на територію порту, істотно скоротить витрати транспортно-експедиторських компаній.

Портал про роздрібній та оптовій торгівлі TradeMaster.UA

ВСІ НОВИНИ

ВСЕ СТАТТІ