Яку двері вибрати?

На ринку дверей можна зустріти зразки самих різних цін, якості і виробників

На ринку дверей можна зустріти зразки самих різних цін, якості і виробників. Останнім часом з'явилися цікаві пропозиції від китайських виробників. Що ж являють собою китайські двері, і якої продукції варто віддати перевагу? За консультацією «Ва-Банк '» звернувся до головного спеціаліста компанії OOO « Технології затишку і комфорту »Аллі Родіонової.

- Яка реальна вартість китайських дверей?

- Вартість дверей китайського виробництва - 3500-6000 руб. Однак їх можна зустріти і за ціною 13000-14000 руб.

- Які ж двері ставити?

- Рекомендуємо вибирати двері вітчизняних виробників. Продажами китайських дверей ми займаємося, але не встановлюємо їх, так як ніяких гарантій на такі двері замовникам ми дати не можемо. При замовленні дверей звертайте увагу на виробника. Існує «гаражне» виробництво і заводське. Якісна двері виготовляється в заводських умовах на сучасному обладнанні. Ми пропонуємо вхідні двері виробництва «Торекс» і «Бульдорс». Виробничі комплекси заводів представлені сучасним високотехнологічним італійським і японським обладнанням. Унікальна виробнича база об'єднує передові російські та зарубіжні технології, повну автоматизацію процесу виготовлення продукції. При цьому доступні ціни. Можна підібрати оптимальний варіант під будь-який бюджет.

- У чому ж головні відмінності від китайських дверей?

- Перше - це товщина металу. У китайських дверях метал дуже тонкий - від 0,4 мм до 0,8 мм. Такі двері можна відкрити звичайним консервним ножем. Поставити на такий метал замок неможливо, метал не витримає. Тому замки на китайських дверях монтуються або на плашки, або на подвійний лист металу. У російських заводських дверях товщина металу 1,5 - 1,8 мм.

Друге - це замки. Як правило, злодії зламують саме замикаючі пристрої. На думку фахівців, найнадійніші замки - сувальдні. Щоб відкрити китайську двері, можна просто вирізати замки. З цим завданням впорається будь-яка домогосподарка.

Російські заводські двері комплектуються двома замками, один з яких не менше IV класу взломостойкості, відповідно до рекомендацій МВС.

По-третє, теплоізоляція. У дверях китайського виробництва, як правило, використовується так званий «ніздрюватий утеплювач». Простіше кажучи, це аналог гофротари різної щільності. Матеріал горючий і практично не дає теплоізоляції і шумоізоляції. Заповнення дверного полотна заводський вітчизняної двері здійснюється сертифікованою мінеральної базальтової плитою або жорстким спіненим поліуретаном.

По-четверте, коробка двері. Вітчизняні сталеві двері сучасних моделей мають складно-гнутий профіль. Чим більше в коробці вигинів, тим міцнішою стає конструкція. Міцність досягається за рахунок того, що коробка повторює форму і всі вигини полотна двері.

- У чому відмінність дверей «Торекс» і «Бульдорс»?

- Відмінність, як вже і говорилося вище, в заповненні дверного полотна. У дверях «Бульдорс» дверне полотно заповнене сертифікованої мінеральної базальтової плитою, а в «ТОРЕКС» унікальна заливна конструкція - заповнення дверного полотна здійснюється жорстким спіненим поліуретаном. За показниками теплоізоляції і шумоізоляції таке заповнення перевищує норми по ГОСТу (теплоізоляція як у холодильника, а шумоізоляція, як у пластикового вікна). Двері «Бульдорс» - це оптимальний варіант по співвідношенню «ціна - якість». Пропонується невеликий асортимент зовнішньої і внутрішньої обробки в поєднанні з помірною ціною. вартість двері «Бульдорс» з одним замком - 11500 руб., з двома замками - 12500 руб. «Торекс» пропонує набагато більше моделей з різними варіантами обробки. Можна підібрати варіант під будь-який бюджет. На деяких моделях «ТОРЕКС» стоять замки з унікальною системою захисту від розкриття методом «віджиму», методом «відмички» і захисту від розкриття методом «свертишем».

- Скажіть, як за зовнішнім виглядом можна відрізнити китайську двері від якісної двері вітчизняного виробництва?

- Китайські двері в основному покриваються плівкою ПВХ з зовнішньої і внутрішньої сторони, у російських заводських дверей, як правило, зовнішнє антивандальне порошково-полімерне покриття, а всередині - МДФ або ДСП. На китайських дверях видавлений штампуванням малюнок, а оченята китайських дверей розташовані нижче, ніж зазвичай. Важить китайська двері 20-40 кг. Російські заводські двері важать від 60 до 120 кг.

Російські заводські двері важать від 60 до 120 кг

Що ж являють собою китайські двері, і якої продукції варто віддати перевагу?
Яка реальна вартість китайських дверей?
Які ж двері ставити?
У чому ж головні відмінності від китайських дверей?
У чому відмінність дверей «Торекс» і «Бульдорс»?
Скажіть, як за зовнішнім виглядом можна відрізнити китайську двері від якісної двері вітчизняного виробництва?