Правила установки вхідних дверей

  1. Як проходить установка
  2. Перевіряємо роботу майстрів

Чому при покупці нової квартири або будинку в першу чергу варто замінити вхідні двері

Чому при покупці нової квартири або будинку в першу чергу варто замінити вхідні двері? По-перше, це допоможе зберегти будівельні матеріали і інструмент під час ремонту, а по-друге - захистить нову обробку від пошкоджень, оскільки монтаж металевих дверей завжди пов'язаний з різкою металу, зварюванням і запорошеними демонтажними роботами. залізні двері і запірні механізми будуть служити довго тільки при точному дотриманні правил установки.

Як проходить установка

Технологія передбачає кілька етапів:

  1. Підготовка приміщення для квартир з обробкою: підлогове покриття закривається листами гофрокартону, прибираються кабелі та проводи з робочої зони, захищаються натяжні стелі, закриваються всі дверні прорізи в коридорі і спеціальною плівкою ізолюються щілини від проникнення пилу.
  2. Демонтаж: болгаркою зрізаються кріпильні елементи і виймається короб разом з полотном.
  3. Процес обробки отвору може включати не тільки усунення всіх нерівностей, а й зміна габаритів (ширини і висоти). У деяких випадках дверний проріз може бути зменшений за допомогою цегельної кладки.
  4. Монтаж коробки проводиться строго за рівнем, щоб уникнути провисання полотна, яке призводить до виходу з ладу замків. Рекомендовані зазори між стіною і коробкою складають від 1,5 до 2,5 см. В стіну забиваються монтажні штирі, які надійно приварюються до коробки. Стик стіни і металевої поверхні обробляється поліуретановою піною.
  5. Навіс полотна виробляють після установки регульованих наполегливих підшипників. Потужні зламостійкі двері через особливості конструкції мають вагу від 90 кілограмів, тому їх монтаж проводить бригада, що складається мінімум з трьох осіб.
  6. Оздоблення: зсередини встановлюються декоративні наличники і укоси з МДФ або дерева. За бажанням замовника виконувати цей етап можна після завершення обробки приміщення.

При необхідності напрямок відкривання можна змінити - цей момент уточнюється на етапі оформлення замовлення. При необхідності напрямок відкривання можна змінити - цей момент уточнюється на етапі оформлення замовлення Правила пожежної безпеки описують обов'язкові вимоги для непередбаченого проектом зміни: це не повинно заважати евакуації або блокувати відкривання інших дверей.

Читати про дверях внутрішнього відкривання .

Перевіряємо роботу майстрів

Головна ознака якості установки - легке закривання. При найменшій підозрі на перекіс вимагайте у фахівців перевірки за допомогою будівельного рівня.

Широкі зазори, які мають потребу у великій кількості монтажної піни, також свідчать про погану якість робіт. Грамотний фахівець завжди правильно розраховує розміри конструкції для мінімальних втрат тепла і кращої звукоізоляції.