Таксі аеропорт Жуковський Ярославський вокзал | як доїхати в аеропорт з Ярославського - ціна від вокзалу

Довжина шляху складе до км.
* Ви можете отримати 5% знижку при замовленні таксі через мобільний додаток.

Ви можете замовити таксі Вокзал ↔ Аеропорт заповнивши форму онлайн або за телефонами у диспетчерів
+7 (495) 181-00-51 .

* Вартість орієнтовна, точну ціну уточнюйте у менеджерів.

  • Тариф Стандарт / Універсал - 10 руб. / Хв.
  • Тариф Бізнес / Мінівен - 15 руб. / Хв.

Ваша поїздка з нашим таксі стане зручною і швидкою:

  • Вартість поїздки фіксована і не залежить від ситуацій на дорозі і пробок
  • Всі машини обладнані кондиціонерами. Детальніше про класи автомобілів Ви можете подивитися на сторінках: стандарт , Універсал , бізнес , Мінівен .
  • При необхідності надається дитяче крісло

На Ярославський вокзал Москви прибувають приміські поїзди і поїзди далекого прямування з Нижнього Новгорода, північних регіонів Росії і Далекого Сходу. Для деяких пасажирів Ярославський вокзал є лише проміжною точкою маршруту, для продовження подорожі їм необхідно пересісти на літак з Жуковського. Щоб не запізнитися на рейс, важливо заздалегідь подбати про трансфер з Ярославського вокзалу в Жуковський.

Відстань між Ярославським вокзалом і терміналами аеропорту - 57 км, тому потрібно закласти на дорогу достатньо часу, незалежно від вибору способу пересування.

  • Громадський транспорт. Аеропорт Жуковський відкрився для пасажирських перевезень зовсім недавно, тому Аероекспрес до нього поки не ходят.Ето означає, що пасажирам доведеться підлаштовуватися під розклад електропоїздів і бути готовим до складнощів під час пересадок. Дорога займе близько двох годин. Спочатку потрібно буде дістатися до Казанського вокзалу і сісти на електричку, наступну до пл. «Відпочинок», далі пересісти на маршрутку або автобус до аеропорту Жуковський.
  • Таксі. Викликати таксі до Ярославського вокзалу можна заздалегідь, воно буде очікувати вас на стоянці недалеко від платформ. Дорога по ТТК, Волгоградському і Рязанському проспектах, Новорязанському шосе займе трохи більше години (без урахування пробок), при цьому вам не доведеться зазнавати труднощів з переміщенням багажу та пересадками з одного виду транспорту на інший. Крім того, поїздка в комфортабельному автомобілі дозволить набратися сил перед перельотом.

Якщо порівняти вартість цих двох варіантів, поїздка на громадському транспорті навряд чи обійдеться дешевше, особливо, якщо мова йде про декілька пасажирів навіть з мінімальною кількістю багажу.

Служба таксі «Драйв Люкс» пропонує трансфери від Ярославського вокзалу до Жуковського за фіксованим тарифом. Ціна поїздки залишиться незмінною незалежно від тривалості і пройденої відстані. У послугу входить 1 година очікування в точці відправлення.

Для поїздок в складі 5-10 чоловік рекомендуємо замовити мінівен в Жуковський, це буде коштувати набагато дешевше, ніж два або більше легкових авто. Також ви можете скористатися додатковими послугами нашої компанії: зустріч / проводи в аеропорту (на вокзалі), дитячі автокрісла.