Купити квартиру в Сочі вторинне житло недорого

  1. Ціни на нерухомість в Сочі
  2. З чого складається ціна на нерухомість в Сочі
  3. Правила покупки нерухомості в Сочі

Рейтинг: +1
Голосів: 1
Переглядів: 3328

Рейтинг: +1
Голосів: 1
Переглядів: 3328

Напевно, багатьом би хотілося мати свою власну квартиру в курортному місті Сочі. Якщо не для постійного проживання, то для того, щоб при першій же можливості просто приїхати сюди і відпочити. Тоді сама собою відпадає проблема пошуку житла на час відпустки. Пропозицій звичайно багато, але все одно своє житло краще, тільки у власній квартирі можна відчути себе господарем і ні під кого не підлаштовуватися. До того ж, нерухомість взагалі хороше капіталовкладення, її можна не тільки продати, але і здати. Тим більше, коли мова йде про квартиру, що знаходиться в курортній зоні.

Ціни на нерухомість в Сочі

Ціни на нерухомість в Сочі


За часів будівництва Олімпійських об'єктів ціна за один квадратний метр доходила до 150 000 руб. Але це в новобудовах, що стосується житла вторинного, тут справи йдуть інакше, і ціни значно скромніше. Але, тим не менш, не варто забувати, що мова про нерухомість в Сочі, а це чорноморське узбережжя як-ніяк. Купити квартиру в Сочі, вторинне житло, недорого - складно і просто одночасно. Просто тому що пропозицій завжди достатньо. Хтось бажає продати, хтось купити. Головне не "нарватися" на шахраїв і перед оформленням угоди купівлі - продажу, перевірити її, висловлюючись юридичною мовою, на чистоту. В середньому, ціни на однокімнатні квартири вторинного фонду варіюються в межах до 3 млн. В рублевому еквіваленті.

З чого складається ціна на нерухомість в Сочі


Цінову межу залежить від багатьох факторів. Важливу роль відіграє розташування житлового будинку. Від району, інфраструктури, від того наскільки близько море. Якщо воно, образно кажучи, в крокової доступності, квартира навіть без ремонту відразу піднімається в ціні. У новобудовах спостерігається деякий спад цін, забудовники пропонують безліч варіантів придбання житла, в тому числі і розстрочку. Але як би там не було, всім все одно зрозуміло, що свою вигоду ніхто не хоче упустити. Те ж стосується і вторинного житла в Сочі, там теж є можливість відносно недорого купити квартиру. Покупець мріє дешевше купити, а продавець, навпаки продати за вигіднішою ціною.

Правила покупки нерухомості в Сочі


Знайти відповідний для себе варіант можна, звернувшись в ріелторську компанію, в цьому випадку ви заощадите свій час, так як співробітники компанії підберуть для вас кілька варіантів з урахуванням ваших побажань, і вам лише доведеться проїхати по вже запропонованим адресами для, так би мовити ознайомлення на власні очі. Але послуги ріелторів доведеться оплачувати, іншими словами, компанія візьме відсоток від угоди і це цілком нормальні речі. Якщо вас влаштує такий варіант, не поспішайте довіряти оформлення угоди першій-ліпшій компанії, адже купити квартиру в Сочі вторинне житло недорого питання серйозне, вивчіть репутацію даної контори, дізнайтеся, чи давно вона існує на цьому ринку і так далі. Є й інший варіант. Буде дешевше знайти квартиру, що називається без посередників, безпосередньо у господарів. Який би варіант ви не вибрали, зверніться до юристів, які перевірять чи все в порядку з документами у попереднього власника.

http://blogun.ru/impermanentbdjjbig.html

Вам буде цікаво: