5 причин купити кутовий диван

Комфорт, краса, стиль, незвичайна геометрія - все це про кутових диванах. З'явилися вони на початку 19-го століття в Америці і швидко завоювали популярність. На той момент, така незвичайна м'які меблі були дивиною. Тепер дозволити собі її може кожен.

Чому ми радимо купити кутовий диван? Цьому є цілих 5 причин.

 • комфорт
 • стиль
 • Можливість організувати простір
 • практичність
 • У випадку з механізмом трансформації - дуже просторе спальне місце
Комфорт, краса, стиль, незвичайна геометрія - все це про кутових диванах

Почнемо з комфорту. Кутові моделі диванів - одні з найбільш комфортабельних. А все завдяки особливостям їх конструкції. Вони бувають П-подібною чи Г-подібної форми. І в обох випадках, Ви отримуєте можливість не просто присісти, а прилягти! І як раз в цьому Вам допоможе той самий кутовий елементи. У випадку з прямим диваном, Ви не зможете зручно вмоститися на сидінні в положенні напівлежачи. А у випадку з кутовим - можете. Деякі вироби доповнені спеціальним м'яким пуфом. Він вільно пересувається. Ви зможете переставити його в будь-яке місце, на Ваш розсуд.

Ви зможете переставити його в будь-яке місце, на Ваш розсуд

Стиль, естетика, краса - всі ці поняття не чужі для таких м'яких меблів. Одна її форма - вже показник стилю. Ви зможете знайти моделі для офісу або будинку. Всі вони будуть виконані в різній стилістиці і мати абсолютно різні особливості.

Наприклад, Ви можете підібрати зручний диван без підлокітників. Їх просто не буде. Що ми отримуємо? Мінімум одне додаткове посадкове місце. Плюс, кімната буде виглядати набагато просторіше.

А можете підібрати виріб з широкими підлокітниками, на яких будуть дерев'яні накладки. Що це нам дає? Необхідність в журнальному столику пропадає. Ви можете поставити чашку, тарілку, покласти журнал або пульт від телевізора. І всі ці предмети будуть, буквально, у Вас під рукою. Зручно, адже так?

Зручно, адже так

Ще одна вагома причина вибрати кутовий диван - з його допомогою можна грамотно організувати простір вітальні. Особливо актуальне це питання буде для квартири-студії. У другому випадку, в одній кімнаті вже є місце для сну, відпочинку, роботи, приготування і прийому їжі. Поділяються ці зони за допомогою меблевих елементів. Саме кутовий диван допоможе відмежувати зону відпочинку від всіх інших. При бажанні, Ви можете висунути його навіть на середину кімнати. Інтер'єр від цього тільки виграє. Найкраще для цих цілей підійдуть П-подібні моделі.

Найкраще для цих цілей підійдуть П-подібні моделі

Тепер поговоримо про практичність. У багатьох вітальнях є, так званий, «мертвий кут». Дуже часто, саме кут залишається незадіяним в приміщенні. А це ж теж квадратні метри! Чому б не поставити в цей самий кут диван? Розмірна лінійка виробів настільки велика, що Ви без проблем зможете підібрати підходящий саме Вам варіант. Таким чином, Ви зробите навіть кімнату з обмеженим метражем максимально функціональною.

Таким чином, Ви зробите навіть кімнату з обмеженим метражем максимально функціональною

Плюс, практично у всій м'яких меблів такого типу є білизняний короб. А це можливість розвантажити пару-трійку полиць у Вашому шафі. Підберіть модель з ламінованим коробом і сміливо кладіть туди постільна білизна. Воно буде залишатися таким же чистим і свіжим, як і було.

Ніші в диванах досить глибокі. Ви зможете зберігати в них навіть об'ємні аксесуари для сну. Ковдри і подушки, наприклад, легко в них помістяться.

Про механізми трансформації ми вже говорили в попередніх статтях . Тепер поговоримо безпосередньо про розміри спального місця. Для порівняння, в прямому дивані параметр ширини починається від 90 см і доходить до 200, а в кутових - він починається з 200! Само собою, чим більше початкові габарити - тим більше буде саме спальне місце.

А ось комфорт, від використання дивана-ліжка, буде залежати від використовуваного механізму трансформації.

Рівну поверхню Вам забезпечить:

 • Французька розкладачка
 • Інфагрід
 • Мералат

Близьку до рівної поверхні:

 • Виїзний
 • Дельфін
 • Пума

Для щоденного використання ці механізми теж відмінно походять. Вони відрізняються довговічністю і надійністю.

Вони відрізняються довговічністю і надійністю

Які висновки ми можемо зробити? Якщо Ви шукали цікаве інтер'єрне рішення для Вашої вітальні, то кутовий диван - найкраще з усіх можливих. Але подбайте про те, щоб розмір був підібраний виключно вірно. За допомогою таких меблів Ви забезпечите собі додаткове спальне місце, звільніть кілька полиць в шафі, зможете зонувати приміщення або заповнити порожній кут.

Важливо! Перед покупкою, обов'язково зробіть попередні виміри того місця, куди плануєте поставити кутовий диван. І пам'ятайте, що габарити і параметри висоти, глибини, ширини і спального місця - різні значення.

А ми, в свою чергу, бажаємо Вам вдалих покупок та гарного настрою! Якщо у Вас є питання з приводу вибору кутового дивана - залиште їх у коментарях або просто зателефонуйте нам.

Чому ми радимо купити кутовий диван?
Що ми отримуємо?
Що це нам дає?
Зручно, адже так?
Чому б не поставити в цей самий кут диван?
Які висновки ми можемо зробити?