Міжкімнатні двері 2,4 (2400 мм) - замовити якісні італійські моделі з доставкою і установкою

Респектабельні котеджі і заміські вілли, де стельові склепіння перевищили планку в 3,5 м, не звикли викроювати сантиметри. Якщо вікно, то в половину стіни. Якщо міжкімнатні отвори, то двері 2,4 і вище. Але промисловість тяжіє до стандартних форматів, посилено підганяючи замовників до вигод свого виробництва.

Зламати себе під стандарти?

Компанія з радістю виконає це замовлення в короткі терміни, але не варто поспішати приймати роботу:

Компанія з радістю виконає це замовлення в короткі терміни, але не варто поспішати приймати роботу:

Не завадить ретельно розглянути торці готових полотен, особливо якщо вони мають шпоновану обробку. Бічні деталі конструкцій негайно видадуть дилетантів і дозволять замовнику не платити за бракований виріб.

якщо замовлені розсувні міжкімнатні двері 2,4, то не зайвим буде перевірити механізми ковзання і переконатися у високій якості всіх комплектуючих. «Сіра» збірка може порушити працездатність конструкції.

суцільноскляні полотно вимагає підвищеної уваги. Від якості самого скла і бездоганності його обробки залежить безпека здоров'я господарів.

У перевірці потребують все декори і фільонки . Якість їх кріплення і матеріал покриття повинні відповідати високим навантаженням.

Коли виявляються недоліки, засмучені домовласники досадують, що проявили завзятість і не зламали себе під стандарти фабричного виробництва. Але мрія отримати міжкімнатні двері 2400 мм цілком досяжна. Тим більше, якщо вона народилася в секторі преміум рівня.

Зламати стандарти під себе?

Там, де ціна грає другорядні ролі, а міжкімнатні простір - частина респектабельного інтер'єру, за справу беруться знамениті італійські бренди. Для них не існує жорстких габаритних стандартів. Тут орієнтуються не на власне виробництво, а на завдання і потреби клієнтів. Тому із задоволенням виготовлять міжкімнатні двері висотою 240 см. А якщо потрібно, то і набагато вище.

Найвища якість всіх полотен підтверджено європейськими нормативами. Вся продукція створена в кращих традиціях з авторських технологій.

Розсувні моделі відрізняють продумані конструкції, надійна фурнітура та добротні механізми. Міжкімнатні двері 240 см важче стандартних полотен, але італійці передбачають і враховують такі нюанси.

У конструкціях встановлені надійні загартовані скла або витривалий триплекс. Сам матеріал і ретельна обробка кромок гарантують безпечну експлуатацію.

Чудові міжкімнатні двері висотою 2400 мм прикрашають блискучі декори, де можна зажадати вітражі і сусальне золото, кракелюри і фрески. А при бажанні покупця їх створять в єдиному екземплярі вручну.

Зламати себе під стандарти?
Зламати стандарти під себе?