Особливість і переваги барній стійці в кухні під замовлення

  1. Барна стійка в кухні під замовлення - універсальний і ергономічний предмет інтер'єру!
  2. Які функції може виконувати барна стійка
  3. Матеріали для виготовлення барних стійок
  4. Меблева компанія «BOX» - виготовлення кухонь з барними стійками під замовлення!

Кухня є улюбленим місцем господині в будь-якому житлі. З цим твердженням може погодитися не кожна жінка, а тільки та, якій створені всі необхідні умови для ефективної роботи з приготування їжі. У кухні повинні бути продумані всі дрібниці - робоча зона для нарізки і підготовки продуктів, місткі ящики для зберігання начиння, навісні рейлінги, підсвічування, обідня зона та інше.

У цій статті піде мова про облаштування кухні з барною стійкою, яка може поєднувати в собі відразу кілька функцій. При грамотному і професійному підході вона буде одночасно обідньою зоною, місцем для чаювання і робочим столом для нарізки овочів і інших продуктів.

Барна стійка в кухні під замовлення - універсальний і ергономічний предмет інтер'єру!

Ще 10 років тому, коли людина чула словосполучення «барна стійка», в його думках з'являвся образ ресторану або кафе, в якому бармен наливав у келихи спиртні напої. Зараз такими меблями нікого не здивуєш, і зустріти її в звичайному будинку або квартирі можна досить часто. Найбільшу популярність барні стійки отримали при облаштуванні квартир-студій, коли з їх допомогою відокремлювали кухонний простір від житлового приміщення. Але і як самостійний елемент меблів вони є досить функціональними і поширеними.

Які функції може виконувати барна стійка

Залежно від типу, форми і площі приміщення розрізняють і види барних стійок. Вони можуть бути наступні:

  • відкриті - звичайна стільниця, встановлена ​​на хромованих ногах;
  • закриті - з наявністю фасадів і висувних ящиків;
  • дворівневі - з верхнім ярусом, на якому кріпляться келихи та інші аксесуари;
  • острівні - окремо розташовані від кухонного гарнітура елементи меблів.

Єдиною особливістю, яка об'єднує всі ці різновиди, є висота стільниці. За стандартами вона повинна бути дорівнює 1-1,1 метра. Тобто висота барной стійки розраховується так, щоб вона могла комплектуватися спеціальними барними стільцями. Хоча, при виготовленні кухонь під замовлення , Господарі можуть робити цей елемент будь-якого розміру і габариту. Особливо вигідно встановлювати барну стійку в невеликих приміщеннях. Там вона виконує відразу кілька функцій і значно економить простір. Барна стійка здатна візуально розширити будь-який інтер'єр.

Матеріали для виготовлення барних стійок

До якості стільниці слід підходити дуже ретельно. Так як вона експлуатується дуже інтенсивно, то її слід виготовляти з міцних матеріалів. Це може бути натуральний і штучний камінь, масив твердих порід (дуб або бук), скло. Якщо ви вирішили замовити барну стійку закритого типу, то в якості основи можна використовувати ДСП, МДФ або дерево. Подбайте про хороше освітлення поверхні, щоб створити максимальний комфорт і затишок в приміщенні.

Меблева компанія «BOX» - виготовлення кухонь з барними стійками під замовлення!

Тільки індивідуальний проект дозволить створити приголомшливий інтер'єр у вашому житло. Фахівці нашої компанії у вас на дому зроблять всі необхідні виміри і, практично моментально, покажуть макет вашої майбутньої меблів. Ви зможете внести в неї свої корективи і зробити проект повністю унікальним. МДФ, ДСП, масив натурального дерева, якісна фурнітура та комплектуючі - все це доступно при співпраці з нами. На більшість виробів надається гарантія і суттєві знижки!