Високо сиджу ...

  1. Зовнішній вигляд. Дизайн.
  2. Розміри.
  3. Що під стільцем ...
  4. Матеріал.

Одним з неодмінних атрибутів сучасного житла, стала велика кухня. Кому-то вона дістається по волі архітекторів, а хтось вдається до перепланування квартири і за рахунок кімнати збільшує кухню. У свою чергу кухня ділиться на «обідню зону» і так звану «виробничу зону». В обідній зоні, зазвичай, стоїть обідній стіл зі зручними класичними стільцями і призначена вона, виключно для того, щоб з зручністю та комфортом насолодитися домашньою їжею. У зону виробничу віднесено все, що так чи інакше відноситься до приготування страв: плита, холодильник, робочий стіл і т.д. Щоб розділити ці зони, ставлять барну стійку з високими стільцями.

Про саму барну стойку- поговоримо пізніше, а зараз, як казав, незабутній Ося Бендер: «Будемо працювати по-марксистському. Надамо небо птахам, а самі звернемося до стільців ». А саме до стільців барним.

А саме до стільців барним

Зовнішній вигляд. Дизайн.

Для початку визначимо, чому ж все-таки барні стільці відрізняються від звичайних. Природно перше, що кидається в очі - барні стільці вище столових. Розмір сидіння менше, спинка у барних стільців теж менше або може взагалі бути відсутнім. Перше, на що варто звернути увагу при виборі - це зовнішній вигляд стільців. Правильним вважається, щоб барні стільці поєднувалися зі стільцями столовими. В ідеалі вони повинні. бути з одного гардероба і відрізнялися тільки розмірами. Далі дивимося на сполучуваність обраного столового гардероба з оформленням самої кухні. Еклектика, звичайно, в тій чи іншій мірі може бути присутнім, але все-таки є стилі не поєднувані. Зараз, при сучасному розвитку меблевої індустрії, пошуки і покупка такого гардероба труднощів не складе.

Розміри.

Розміри барного стільця повністю залежать від висоти барної стійки. В ідеалі, сидіння стільця має бути нижче стільниці барної стійки на 25-35 см. Такий стілець буде зручний людям з будь-яким зростанням. Якщо ви є щасливим володарем стільця з регульованою висотою, то висоту можна регулювати під людей різного зросту індивідуально. Саме сидіння теж відрізняється розмірами від столового стільця. Зазвичай воно на 5-7см менше. Якщо стандартна глибина сидіння звичайного стільця 48-50 см, то у барного стільця стандартні розміри 40-45 см.

Якщо стандартна глибина сидіння звичайного стільця 48-50 см, то у барного стільця стандартні розміри 40-45 см

Що під стільцем ...

Особливості барних стільців припускають особливу конструкцію ніжок. Почнемо з того, що їх може бути, як чотири, так і одна штанга. Стілець на одній ніжці, як правило, металевої, найчастіше має підйомним і поворотним механізмом. Це дозволяє підлаштувати висоту і кут нахилу під зростання будь-якої людини. При такому виборі слід особливо оглянути газ-ліфт, що піднімає стілець. Однак, наявність металевих частин значно збільшує вагу самої конструкції і тому переміщення стільця стає менш зручним і може псувати покриття поверхні. Стілець на чотирьох ніжках, все-таки, більш звичний і має набагато меншу вагу, але не має підйомних і поворотних механізмів. Ще одна конструктивна особливість барних стільців - це наявність підставки для ніг. Це або поперечна балка на стільцях з чотирма ніжками або кругова підставка навколо єдиної ніжки. На варіанти, які позбавлені цієї деталі навіть не звертайте увагу.

На варіанти, які позбавлені цієї деталі навіть не звертайте увагу

Матеріал.

Матеріалом при виготовленні барних стільців є всі традиційні матеріали, що застосовуються в меблевому виробництві. Дерево, метал, пластик. У всіх цих матеріалів, як зазвичай, є як плюси, так і мінуси. Пластик, наприклад, виглядає дуже презентабельно, але програє в міцності. Стільці металеві міцні і красиві, але важкі. Дерев'яні стільці міцні і легкі, але з часом все-таки розхитуються і без можливості установки підйомних і поворотних механізмів. Так що кожен вибирає сам. Зверніть увагу на оббивку стільця і ​​робіть знижку, що стілець буде постійно знаходиться на кухні, то є в середовищі досить агресивною. Тому варто дивитися наскільки легко буде доглядати за оббивкою стільця. Звичайно доглядати простіше за стільцем з жорстким сидінням, зате сидіти набагато приємніше на м'якому сидінні. Тут знову - кожен вибирає сам.

Ми сподіваємося, що ці кілька порад допоможуть вам правильно вибрати Барні стільці . Цей, здавалося б, невеликий і непомітний предмет здатний створити затишний і, що важливо, модний інтер'єр. Магазин якісних меблів Mebell.ru бажає вам приємних покупок і пропонує ознайомитися з деякими з популярних на нашому сайті моделей барних стільців.

ru бажає вам приємних покупок і пропонує ознайомитися з деякими з популярних на нашому сайті моделей барних стільців

Міцний зварений каркас, зручна підставка для ніг, м'яке сидіння роблять цей стілець непоганим вибором до доповнення домашньої барної стійки.

Міцний зварений каркас, зручна підставка для ніг, м'яке сидіння роблять цей стілець непоганим вибором до доповнення домашньої барної стійки

Стильний сучасний дизайн, підйомний механізм, м'яка Спіка. Можна підібрати колір стільця під інтер'єр.

Можна підібрати колір стільця під інтер'єр

Ергономічне сидіння, регулювання висоти за допомогою газліфта, оббивка еко шкірою.