Як вивчитися на візажиста і домогтися успіху ?!

  1. Як вибрати школу візажу
  2. Ознаки гарної школи візажу
  3. Закінчили курси, а що далі ?!

Ще не так давно, буквально все - і жінки, і чоловіки - намагалися здобути вищу освіту, адже без нього нікуди, а потім працювати з 8 до 5 і отримувати стабільну средненькую зарплату. Сьогодні ж тенденція докорінно змінилася. Сучасні жінки хочуть самі управляти своїм часом, щоб самій вирішувати, скільки годин на день віддати роботі, а скільки - присвятити чоловікові й дітям.

Серед усього розмаїття фрілансу, яким жінка може заробити реальні гроші, найбільш привабливим є робота візажистом. Сама робота дуже творча і естетична, плюс, можна працювати в зручний час, і при цьому добре заробляти. Хоча, про всі переваги цього роду діяльності і так знають всі, хто цікавиться можливістю освоїти цю професію.
Однак, для того щоб стати успішною в сфері візажу, потрібно докласти чимало зусиль. І одного лише тільки завзятості і старання може бути мало. як знайти хорошу школу візажу , Вивчитися і не прогоріти, а зробити так, щоб нова професія стала приємною роботою з хорошим доходом ?!

Як вибрати школу візажу

Ключовим моментом в освоєнні нової професії, звичайно ж, є вибір місця, де ви зможете отримати необхідні навички і знання. Сьогодні безліч студій і салонів пропонує приватні курси візажу, при цьому лише деякі поки готові запропонувати дійсно якісне навчання, після якого ви зможете сміливо почати брати замовлення. Як відрізнити школу, яка дійсно дасть хороший старт, від тієї, де проведений час і витрачені гроші стануть марною тратою ?!

Ще не так давно, буквально все - і жінки, і чоловіки - намагалися здобути вищу освіту, адже без нього нікуди, а потім працювати з 8 до 5 і отримувати стабільну средненькую зарплату Ознаки гарної школи візажу

Ключовим моментом при виборі базового курсу візажу для багатьох є вартість. Одні школи пропонують дуже дешеві курси, що на перший погляд може виглядати привабливо. Але пам'ятайте - скупий платить двічі. Якщо ви дійсно збираєтеся працювати візажистом, то варто шукати не найдоступніші курси, а ту школу, яка пропонує якісну освіту. У гонитві за низькою вартістю, як правило, зменшуються годинник практики, а вам, як починаючому фахівцеві, потрібно якомога більше годин просто тренуватися, робити помилки і виправляти їх під наглядом викладача.
Оцінити, наскільки дорогі або ж дешеві курси, можна підрахувавши вартість однієї години занять, просто розділивши загальну суму на кількість годин. А якщо практики буде недостатньо, то після закінчення курсів вам доведеться шукати іншу школу, щоб заповнити прогалини, довчитися як слід і стати хорошим фахівцем, до якого люди будуть повертатися і рекомендувати своїм знайомим.
Так, наприклад, в одній з кращих шкіл візажу в Одесі, Make Me Up Studio and School , Програма навчання складається з 28 уроків по 3,5-4 години. А це в сумі - близько 110 годин, в той час як інші школи часто пропонують близько 12-15 уроків по 2 години - в сумі до 30 годин практики. Детальніше подивитися програму навчання можна на сайті школи.
Не секрет, що часто успіх учнів безпосередньо залежить від викладача. І то, наскільки відомий фахівець веде курси, не говорить про те, наскільки він хороший викладач, і чи підійде вам його стиль навчання. Найкраще зрозуміти, чи комфортно вам буде вчитися з тим чи іншим викладачем - це відвідати традиційне заняття групи. Звичайно, таке часто не практикують у нас в студіях, але можна просто записатися моделлю на урок, а заодно подивитися, як і що відбувається на уроках.
Ще один момент, на який варто звернути увагу - це те, наскільки регулярно школа оновлює свою програму. Ви ж збираєтеся працювати зараз, і вам потрібно бути в курсі всіх сучасних технік і модних тенденцій в макіяжі, а не просто вивчити застарілі класичні техніки. В іншому випадку може вийти конфуз через те, що хтось із ваших майбутніх клієнтів буде краще орієнтуватися в сучасному макіяжі, ніж ви.
Перед тим як записатися на курс, рекомендуємо також вивчити результати студентів до і після курсів, подивитися їх портфоліо і почитати відгуки про школу. Само собою зрозуміло, що читати відгуки коштує не на сайті школи, а в соціальних мережах, форумах та інших сайтах, де люди не будуть брехати, і відгуки будуть не купленими, а реальними.
Ключовим моментом при виборі базового курсу візажу для багатьох є вартість

Закінчили курси, а що далі ?!

Після закінчення доведеться подумати про те, як знайти клієнтів і як зробити привабливе портфоліо. Хоча, це теж залежить від викладача і школи. Так, школа Make Me Up Studio and School ще в процесі навчання допомагає створити перші знімки для портфоліо, а також після записує студентів в свою базу візажистів і допомагає знайти перших клієнтів, а найкращі залишаються працювати в школі. Крім цього, ще в процесі навчання учні школи приймають участь в fashion-події, завдяки чому отримують перший досвід і можливі зв'язки.
Але основна маса шкіл не може запропонувати нічого подібного, і тут доведеться імпровізувати і проявляти фантазію. Одним з виходів може стати домовленість з викладачем про те, що він допоможе знайти перших клієнтів за певні дивіденди, а також можна попроситися в помічники на великі івенти.
Ставтеся до своєї освіти відповідально, так як, купуючи курси, ви інвестуєте в своє майбутнє. Школа відіграє найважливішу роль у започаткуванні нової справи, і те, чи зможете ви відразу після закінчення почати працювати, або вам доведеться шукати ще одні макіяж-курси, щоб довчитися - залежить тільки від вас.

Як відрізнити школу, яка дійсно дасть хороший старт, від тієї, де проведений час і витрачені гроші стануть марною тратою ?
Закінчили курси, а що далі ?