Фен шуй для залучення грошей

 1. Фен шуй для залучення грошей: правила
 2. Поважне відношення
 3. Думки про способи заробітку
 4. успішне оточення
 5. Як залучити гроші по феншую
 6. Як притягувати гроші по фен шуй на роботі
 7. Гаманець для залучення грошей
 8. Який гаманець притягує гроші
 9. Як збирати гроші по фен шуй
 10. Килимок для грошей в феншуе
 11. Колір грошового килимка
 12. Картинки для залучення грошей
 13. Від чого відмовитися
 14. Грошові кольору по фен шуй
 15. Символи і знаки грошей
 16. Грошові китайські монетки
 17. Золота жаба з монетою
 18. грошова сова
 19. цитрусові
 20. грошовий конверт

Давньокитайські практики допомагають в сучасному світі домогтися максимальної життєвої гармонії за рахунок особливої ​​організації власного простору.

Фен шуй для залучення грошей просто необхідний, оскільки достаток для кожної людини дуже важливий як у фізичному плані, так і в моральному.

Згідно з ученням, багатство є особливий тип енергії, яким слід навчитися управляти.

Фен шуй для залучення грошей: правила

Методика збільшення власного достатку завжди враховує внутрішній стан людини. Фен шуй для грошей буде працювати лише в тому випадку, коли в душі поселяється готовність до багатств. Тому потрібно слідувати простим життєвим принципам.

Поважне відношення

Гроші всякого номіналу вимагають до себе шанобливого ставлення. Купюри і монети люблять, коли їх дбайливо перераховують. Тому вести блокнот зі своїми витратами і доходами по феншуй вкрай необхідно.

Думки про способи заробітку

Фен шуй для залучення грошей не допоможе, якщо мислення не буде направлено на нові заробітки. Шукати нові методи збільшення багатства абсолютно нормально, оскільки це демонструє увагу до грошей.

Найпростіший варіант розвитку думок в даному напрямку - складання питань про те, як краще заробити гроші. Потім треба самостійно дати свої варіанти відповідей.

успішне оточення

Прагнення до достатку неодмінно повинно позначатися на оточенні людини. Слід перебувати в середовищі успішних і заможних людей, яких ви поважаєте. В результаті потік енергетичного обміну буде неминучий, і гроші обов'язково притягнуться. Початковий крок в фен шуй для залучення грошей - фото.

Постарайтеся оточити себе зображеннями багатих і успішних особистостей, щоб навіть підсвідомо прагнути до них.

Як залучити гроші по феншую

Закони китайської гармонії працюють, в першу чергу, в просторі будинку. Тому по феншую, щоб гроші водилися, потрібно для початку скласти план своєї квартири і визначити сторони світу.

Зона багатства розташована в південно-східному секторі, тому саме її оформлення безпосередньо впливає на весь сімейний достаток. Як тільки ця територія буде точно вами визначена, питання, куди поставити статуетки до грошей по феншую, відразу ж вирішиться.

Як тільки ця територія буде точно вами визначена, питання, куди поставити статуетки до грошей по феншую, відразу ж вирішиться

Для активізації цієї ділянки слід виконати кілька кроків:

 • Обстановка повинна мати відношення до живої природи. Навіть картини будуть відрізнятися яскравими квітучими пейзажами в даному секторі. Меблі краще вибирати з натуральних матеріалів. Дизайн сектора краще виконувати в відтінках землі, що приносить гроші по феншуй. В першу чергу, відмінно виглядатимуть всі тони зеленої палітри.
 • Подумайте про рослинний оформленні території. У зоні багатства відмінним доповненням будуть невеликі дерева в горщиках або просто рослини з товстими листям, що асоціюються з монетами. Кращий вибір - сукуленти або толстянка. А ось колючки або гостра листя на цій ділянці не годяться.
 • Обов'язково приділіть увагу присутності водної стихії в зоні грошей. Це може бути невеликий штучний фонтан або його фотографія, а також картина з озером або річкою. Вибирати занадто великі водойми не варто: багатство з дому просто віднесе потужну течію. Ще один варіант, як залучити гроші по фен шуй, це установка акваріума. Його розмір повинен співвідноситися з площею кімнати, а за рибками слід організувати ретельний догляд.

На залучення грошових потоків впливає не тільки південно-східна територія квартири, а й загальний стан будинку. Тому обов'язково позбавляйтеся від зламаних речей і зайвого мотлоху, вчасно забирайтеся, особливо на балконах і в коморі. Тримайте в чистоті навіть передпокій і ні в якому разі не вішайте перед дверима дзеркало, створюючи відображення позитивної енергії.

Щоб не втратити вже накопичені багатства, тримайте ванну і туалет щільно закритими, не давайте гостям мити посуд і ховайте відро для сміття. Такі хитрощі допоможуть утримати грошову енергію в будинку.

Як притягувати гроші по фен шуй на роботі

Нерідко виникає питання, як залучити гроші по феншуй, перебуваючи на робочому місці. Приплив енергії тут теж грає важливу роль для кар'єрного зростання та підвищення зарплати.

 • Сидіти до спиною до дверей, вікна або своїх колег в приміщенні не бажано. Також не варто розміщувати стіл прямо навпроти дверного отвору або суцільний стіни.
 • Дизайн офісу або кабінет краще оформляти у світлих тонах, використовуючи натуральне дерево. Це допоможе розкрити потенціал всіх працівників.
 • На столі повинен стояти статуетки з драконом або черепахою. Також в північно-східній половині робочого місця можна помістити кришталеві або скляні кулі.
 • Стілець обов'язково повинен мати якісні підлокітники і високу спину. Такі сидіння приносять успіх в грошовому справі і символізують стабільність.

Гаманець для залучення грошей

Для збільшення багатства величезне значення має місце зберігання своїх фінансів. Найчастіше для грошей використовується гаманець, тому до нього висувають цілий ряд вимог. Постарайтеся вивчити відразу, який гаманець притягує гроші по фен шуй.

Який гаманець притягує гроші

 • У будь-якому грошовому аксесуар дуже важливий порядок. Гроші поміщають в розгорнутому вигляді і тримають паперові купюри окремо від монеток.
 • Також слід приділити увагу доглянутості гаманця. Зовнішній вигляд цієї речі повинен асоціюватися з розкішшю і красою. Тому старі гаманці з дірками і потертостями відразу викидають.
 • У грошовому аксесуар можна зберігати нічого зайвого, але цілком до місця припадуть талісмани. Найоптимальніший варіант - три китайські монетки з червоною ниткою.
 • Натуральність матеріалів багато в чому визначає, який гаманець притягує гроші по феншуй. Енергія повинна вільно проходити через його стінки. Пластик і штучна шкіра вважаються поганими супутниками багатства.

Детальніше про вибір гаманця по феншую ви також можете почитати в статті нашого журналу.

Як збирати гроші по фен шуй

Коли потоки багатства вже притягнуті до вас в будинок і спокійно проникають в гаманець, виникає проблема, як правильно збирати гроші по фен шуй. Збереження отриманого достатку - важливий аспект поводження з фінансами.

 • Навчіться спокійно і привітно розлучатися з купюрами, щоб енергетика грошей не застоювалася. Всі фінансові операцією краще проводити із задоволеною посмішкою і вдячністю до своїх багатств.
 • Не витрачайте всі свої доходи разом, оскільки гаманець не повинен бути порожнім. Для конкретних матеріальних цілей краще завести окремий грошовий конверт по феншуй. Будь-яку майбутню покупку варто візуалізувати, поклавши її зображення в свій аксесуар.
 • На знак подяки за свій фінансовий успіх повертайте десяту частину зароблених грошей неба. Для цього просто віддавайте купюри на благодійність.

Килимок для грошей в феншуе

Грошові серветки і килимки виступають в китайській практиці справжніми активаторами енергіями. Саме вони залучають достаток і довгий процвітання в будинок.

Колір грошового килимка

 • Килимок фен шуй краще вибирати в червоній або золотий колірній гамі. Для його розміщення слід вибрати зону багатства в будинку, тобто південно-східну сторону. Звертайте увагу на килимки з ієрогліфами. Оптимальним варіантом буде символ "Прибувають гроші", який збільшить вашу фінансову удачу.
 • Колір килимка повинен враховувати напрямок головного дверного отвору. Для проходу, що веде на південь, підійдуть червоні або зелені моделі, а для дверей, що дивляться на на південний захід - коричневі. Несприятливе становище дверей можна згладити, якщо повернути килимок навскоси в потрібну сторону.

Як використовувати килимок для грошей

 • Якщо ви стелите килимок для грошей перед входом в приміщення, заховайте під ним трійку древніх монет з червоної стрічкою. Також можна покласти звичайні 5 рублів в кількості трьох штук, головне - мати у своєму розпорядженні гроші орлом нагору.
 • Не можна використовувати килимки з феншуя для побутових цілей. Зневажливо ставлення ображає талісман, тому не кидайте килим де попало і не ставте на нього посуд.
 • Грошовий килимок з успіхом можна розміщувати на своєму робочому столі. Він ефективно працює і біля комп'ютера, і на стіні в якості панно. За допомогою такої речі можна активізувати сектор багатства, особливо якщо зверху поставити додатковий талісман для достатку.
 • Розміщувати грошові килимки у ванній кімнаті дуже шкідливо для фінансової енергії. Вода практично відразу забирає всю позитивну енергію з дому.
 • Річ, яку дуже точно відчувають килимки фен шуй, - значення грошей для людини. Саме тому корисно перераховувати свої фінанси на грошовому килимі, щоб сили такого талісмана збільшувалися.

Шкатулка для грошей

Посилити роль талісмана допоможе скринька для грошей по фен шуй. Цю річ необхідно використовувати для збільшення своїх накопичень, щоб одні купюри притягували інші.

Візьміть будь-яку відповідну для зберігання грошей шкатулку, покладіть кілька одиниць і візуалізують, як їх кількість зростає завдяки нікому магнетизму. Коли будете брати з цього сховища купюри, обов'язково уявляйте знову заповнений простір.

Обов'язково доглядайте за скринькою і не показуйте її стороннім.

Картинки для залучення грошей

Дизайн південно-східного сектора багатств має на увазі не тільки розстановку маленьких талісманів, а й окраса стін. Вельми ефективний елемент декору по феншуй для залучення грошей - картинки.

 • Відмінним варіантом для уособлення фінансового процвітання стануть зображення гірських піків. Особливо гарні такі картини в офісі, за спиною працівника. Туди ж підійдуть будь-які види природи, крім пустель.
 • Хорошим символом для залучення фінансів стане намальований дракон. Картинки по феншуй для грошей і щастя зазвичай мають на увазі образ золотих чудовиськ на червоному тлі. Вішати таке зображення слід навпроти вхідних дверей.
 • Розміщуйте в південно-східному секторі фотографії з багатими машинами і розкішними особняками. Виберіть будь-який міський вид, який ототожнюється з достатком і благополуччям (Уолл-стріт, наприклад). Тільки уникайте агресивних зображень.
 • Ідеальні картинки по фен шуй для грошей з тематикою самого багатства як такого. Мова йде, в першу чергу, про зображеннях цінних монет і купюр іноземних держав. Можна розміщувати ілюстрації грошових знаків (наприклад, значка долара), коштовностей, злитків золота.

Від чого відмовитися

Присутність водоспадів і морських хвиль не дуже позитивно позначається на збереженні енергії, тому картинки для грошей не повинні містити водну стихію у всій її масштабності. Якщо ж звикли розслаблятися шляхом споглядання таких картин, замініть їх образами журавлів, оленів або фотографіями бамбука.

Відмовтеся від будь-яких зображень, навівають на людину тугу і печаль. Навіть якщо щаслива по феншуй картина викликає саме у вас негативні асоціації або неприємні спогади, ніякого корисного ефекту не буде.

Зверніть увагу, що в секторі багатства все зображення слід оформляти в дерев'яні рами. Обрамлення малюнків і фото не повинно бути масивним, тому завжди враховуйте загальний стиль.

Картинки фен шуй для залучення грошей також можна вибирати виходячи з універсальної золотистої гами і форми - злегка довгастої або прямокутної.

Грошові кольору по фен шуй

Колір грошей по феншуй пов'язаний як з оформленням загального дизайну сектора багатств, так і з вибором гаманця. Також відтінок потрібно враховувати при створенні таких талісманів, як грошові серветки або дерева.

 • Палітра існуючих стихій безпосередньо визначає, які кольори по фен шуй притягують гроші. В першу чергу, для фінансової енергії корисні Земля і Метал. Тому оптимальними відтінками виступатимуть шоколадний, жовтий, срібний і чорний.
 • Уникайте колірної гами, що відноситься до водної стихії, тому що вона дозволяє грошей вислизати з дому. Табу розповсюджується на зелені, сині і блакитні відтінки.
 • Колір грошей по фен шуй не повинен бути обов'язково єдиним. Можна вміло комбінувати різні відтінки, вибираючи приємні і відповідні для інтер'єру або іміджу тони. Якщо розглядати палітру гаманців, то їх зовнішній вигляд може відрізнятися від внутрішнього оздоблення.
 • Обов'язково враховуйте, які грошові кольору будуть підходити саме вам. Для цього можна визначити головний елемент особистості по феншуй, звернутися до нумерології або вивчити особистий гороскоп.
 • Який колір грошей по фен шуй найнеоднозначніший? Звичайно ж, червоний. Це дуже яскравий відтінок, який можна використовувати в якості потужного інструменту багатства. Однак вогняну стихію, пов'язану з цим кольором, доведеться приборкати, інакше всі доходи просто згорять. Краще використовувати червоні тони тільки в окремих деталях гаманця і простору.

Символи і знаки грошей

Фігурка Хотея

Найсильніша символ грошей і багатства фен шуй - це фігурка Хотея. Талісманом є пухкого радісного китайця, у якого за спиною мішок грошей, а в руках пара монет або персики.

Додатковим залученням достатку є установка фігурки Дайкоку - божества, який охороняє фінансовий достаток. Її можна поєднувати з образом бога Ебісу або рибки Тай.

Її можна поєднувати з образом бога Ебісу або рибки Тай

Грошові китайські монетки

Три китайські монетки - найдавніший символ грошей по фен шуй. Картинки з традиційними азіатськими грошима мають особливу силу при наявності відповідних ієрогліфів і малюнків на поверхні монет. Також рекомендується мати в будинку не тільки зображення, а й самі старовинні монети.

Зберігати їх можна у власному портмоне, під килимком, навіть в стінах будинку. Ефективність талісмана виростає при перев'язуванні монет червоної або золотий стрічкою. При бажанні можна компонувати не тільки по три монетки, але от використовувати число 4 небажано.

Золота жаба з монетою

Ще один прекрасний знак грошей по фен шуй - трехлапая золота жаба з монетою в роті. Вона повинна бути спрямована вглиб вашого будинку. тому талісман не може повертати до віконного або дверного прорізів.

Корисно розміщувати такий символ біля виразів водної стихії - фонтанів і акваріумів, до того ж активізується жаба саме шляхом опускання в просту рідина. Витирати її після цього обряду не слід.

грошова сова

Символ грошей по фен шуй повинен бути пов'язаний зі стабільністю, тому використання фігурок сов не є рідкістю. Розміщувати птицю слід біля грошового дерева, щоб вона вберегла будинок від необдуманих витрат.

До речі, до грошових тваринам ще відносяться золоті рибки і щури, чиї статуетки ставлять в зоні багатства.

цитрусові

Мандарини і апельсинові плоди теж символи фен шуй для залучення грошей. Вони допомагають не тільки через присутність в натуральному вигляді, але і завдяки наявності в будинку картинок з цитрусами або їх муляжів.

А ще ці фрукти дозволяють знайти легкі заробітки.

грошовий конверт

Символічним місце для зберігання фінансів виступає грошовий конверт. Як і гаманці зі скриньками і килимками, цей елемент декору може містити ієрогліф грошей по фен шуй.

У китайських практиках використовують зазвичай ієрогліф Процвітання для додавання повсякденних грошей на побутові витрати, ієрогліф Справедливість - для повернення позичених купюр і ієрогліф Багатство - для накопичення достатку в домі.

Фен шуй для залучення грошей пропонує використання самих різних елементів декору і талісманів. Однак головним і ефективним методом в ньому залишається позитивний настрій самої людини.

Підписуйтесь на наш Telegram , Щоб бути в курсі найважливіших новин. Для цього достатньо мати Telegram на будь-якому пристрої, пройти по засланні і натиснути кнопку Join.

Який колір грошей по фен шуй найнеоднозначніший?