Вдала назва фірми по фен шуй

 1. Назви фірм по феншуй
 2. Вдалі назви фірм: приклади по фен шуй
 3. Назва компанії по фен шуй, список: приклади

Всім, напевно, відомо виразом «Як корабель назвеш, так він і попливе», і це правило життя, насправді, діє і на компанії.

Ось чому багато людей задаються резонним питанням - «Як правильно вибрати назву фірми по фен шуй?»: Приклади нижче допоможуть вам розібратися і, можливо, відразу ж дозволять вашу дилему. Також з цієї статті ви дізнаєтеся важливі секрети й тонкощі, які дозволять вам уникнути типових помилок при виборі гучного найменування для вашого бізнесу.

Назви фірм по феншуй

Гарна назва по феншуй - це те, яке складається з одного або ж з трьох слів, а також до якого включено склад того виду діяльності, якою ви збираєтеся займатися. Давайте розглянемо ці пункти по порядку і більш детально, щоб у всьому розібратися.

Отже, чому назва фірми має складатися з одного слова (або з трьох), чому не з двох, п'яти або будь-якого ще числа? Давайте повернемося до витоків нумерології феншуя. Справа в тому, що ідеальна назва фірми взагалі має укладати в одне-єдине слово.

Число один - це дуже хороший символ, згідно з китайським феншуй, воно буквально означає «виграш».

А тому виходить, що якщо ваша марка або ТОВ має одне слово, то вона вже запрограмована на успіх. Непогано підійде і назву, що складається з трьох слів, оскільки три - це число, яке трактується як «зростання», а тому ваше підприємство швидко піде в гору. А ось що стосується назви фірми, яка складається з двох слів - тут, на жаль, великого успіху чекати не доводиться.

Давайте розглянемо банальний приклад. Скажімо, ви вирішили відкрити салон краси і плануєте дати йому назву «Христина». Це - непогана назва компанії по фен шуй, хоча в ньому не відображається енергетика майбутньої сфери діяльності, але, все ж, назва має жіночий рід, а тому тісно пов'язане з красою.

Коли ви готуєте вивіску для свого офісу або підприємства, враховуйте і наступний фактор: в кінцевому вигляді слів на вашій вивісці, включаючи назву, також має бути або три, або одне.

В окремих випадках це може бути число шість, так як воно теж вдало для бізнесу.

Отже, ви робите вивіску для свого салону, і там пишеться «Перукарня Христина». У нас виходить в результаті два слова, яких би випливало уникати, і в цій ситуації навіть гарна назва фірми втрачає свою енергетику. Логічніше додати ще одне слово і перейменувати вивіску: «Жіноча перукарня Христина» або «Салон краси Крістіна». Також, якщо для опису послуг вам потрібно більше слів і ви не укладаєтеся в три, можна розширити це число до шести, як уже писалося вище. Це сприятливий число, тому як трактується воно як «багатство». Тоді наша вивіска може звучати так: «Салон краси та жіноча перукарня Христина». В цьому випадку ми отримуємо шість слів на вивісці.

Давайте розглянемо ще один приклад. Людина вирішує відкрити будівельну компанію і шукає для себе оригінальне і незвичайне рішення. Наприклад, дає компанії придумане назву або якесь слово, яке взагалі не має до будівельного бізнесу ніякого відношення. Скажімо, людина вибирає для своєї марки назву «Аркадій».

Само по собі воно не принесе ніякого прибутку і є відверто невдалим по феншуй, адже в ньому немає специфічної енергетики. Логічніше в цьому випадку доповнити назву з метою залучення удачі і перейменувати марку, наприклад, в «Аркадійстрой» - це вже зовсім інша справа, і з точки зору феншуй ця марка вже спочатку має правильну і потрібну енергетику, стає сприятливим напрямком для потоків незримою сили Ци .

Логічніше в цьому випадку доповнити назву з метою залучення удачі і перейменувати марку, наприклад, в «Аркадійстрой» - це вже зовсім інша справа, і з точки зору феншуй ця марка вже спочатку має правильну і потрібну енергетику, стає сприятливим напрямком для потоків незримою сили Ци

Якщо ж творець фірми не хоче міняти назву, то можна вийти з положення і інакше: додати до нього два попередніх слова, які посилять енергетику назви і виведуть його в потрібне русло. В цьому випадку ми додамо відповідні слова і отримаємо в підсумку «Будівельну фірму Аркадій». Безумовно, це не зовсім те, що слід було б використовувати для успішного бізнесу, проте в цьому випадку шкода від невідповідного назви зводиться до мінімуму.

А тепер давайте обговоримо типові помилки більшості підприємців-початківців. У гонитві за оригінальністю багато бізнесменів діють необдумано і забувають про те, що з-за невідповідного назви навіть хороша задумка може бути приречена на провал. Будь-який бізнес працює на залучення клієнтів - чим з більше, тим краще йдуть справи у фірми. А приваблює клієнтів, безумовно, лаконічне, але змістовне назву.

Тому, якщо ви назвете будівельну фірму «Аркадія» та винесете це без попередніх слів на вивіску, то просто знищите весь феншуй свого бренду. І врахуйте ще одне: попередні слова повинні бути саме перед назвою марки, мати ту ж форму і розмір букв, щоб вони утворювали єдине ціле речення. В цьому випадку енергетика буде накопичуватися спочатку фрази, а вже потім - в невідповідному або невдалому назві марки.

А ось якщо винести ці слова вниз, написати їх зверху або зробити невелику приписку десь в куточку вивіски або логотипу, то толку від цього просто не буде. Пам'ятайте про єдність своєї назви.

Також нарівні з недоречним мінімалізмом, коли назва фірми складається з одного невідповідного слова, часто зустрічається і зворотна ситуація. Це дуже просто пояснити на прикладі: скажімо, фірма розміщує над входом вивіску, де значиться «Будівельна компанія Аркадійстрой».

Це створює абсурдну енергетичну картину і руйнує гармонію потоків удачі, адже саме по собі назву вже дає чітке уявлення про те вигляді послуг, які чекають людей в стінах офісу і воно привертає потоки Ци. А тому повторення однотипних слів краще прибрати або ж при необхідності замінити на близькі за змістом. І тоді в цьому випадку «несе слово» (то, яке покликане накопичувати і залучати енергетику удачі, яке описує вашу діяльність) ми виносимо вперед, щоб не порушувати феншуй назви: «Аркадійстрой: створюємо дому».

Це примітивні і зрозумілі приклади, на основі яких ви повинні відразу усвідомити, як взагалі працює феншуй, коли справа стосується назви фірми.

А тепер давайте повторимо ті ази, які ми дізналися вище, щоб запам'ятати їх і уникати типичнейших помилок:

 1. Назва (логотип) бренду або фірми в ідеалі складається всього з одного слова;
 2. У складі вашого назви обов'язково є слово або склад, який чітко позначає вид вашої діяльності;
 3. На вашій вивісці, на логотипі, сайті і так далі, має бути або одне, або три, або шість слів;
 4. Якщо назва фірми невдале, ми відводимо йому місце в самому кінці, а спереду доповнюємо потрібними;
 5. Якщо назва марки підходяще і має правильний феншуй (містить в собі явний натяк на вашу діяльність), то ми виносимо його в самий початок вивіски, логотипу і т.д .;
 6. Не потрібно посилювати значення назви, доповнюючи його таким же складом або словом, оскільки це порушує феншуй;
 7. Не женіться за оригінальними і дивними назвами, оскільки така назва може вас зробити невидимими як для потоків Ци і удачі в бізнесі, так і для ваших потенційних клієнтів.

Хочете - вірте, хочете - ні, але найчастіше саме такі «примітивні» правила допомагають бізнесу за короткий час розростися до неймовірних масштабів. У той час, як новаторські ідеї і дивовижні назви найчастіше так і залишаються в тіні, незрозумілі і нікому не потрібні. А тому тут краще рухатися перевіреним шляхом, щоб не порушувати балансу і мати можливість гармонійно розвивати свою підприємницьку діяльність.

Вдалі назви фірм: приклади по фен шуй

Давайте ще трохи зупинимося на наочних прикладах, щоб ви остаточно переконалися в тому, що феншуй тут дуже важливий, а також не мучилися питанням про те, яку назву ТОВ по фен шуй вам більше підійде або як «обізвати» свою фірму, офіс.

Скажімо, підприємець-початківець вирішує відкрити мережу комплексів для відпочинку на березі або на пляжах, де будуть розміщені басейни, водні гірки та інші розваги. Йому на думку спадає відповідна назва для бренду - «Водний світ». Тут, по ідеї, все досить добре - коротко і ємко, при цьому перше слово дуже добре відображає сферу майбутнього закладу або комплексу для відпочинку, а тому відмінно буде притягувати позитивну енергію, а з нею - і відвідувачів, і гроші.

Тут, по ідеї, все досить добре - коротко і ємко, при цьому перше слово дуже добре відображає сферу майбутнього закладу або комплексу для відпочинку, а тому відмінно буде притягувати позитивну енергію, а з нею - і відвідувачів, і гроші

Однак ми помічаємо, що бренд наш буде складатися всього з двох слів, а для гарантованого успіху нам необхідно одне слово або ж три. Виходить невелика проблема. Що в цьому випадку можна зробити?

Повинно бути, багато хто з вас вже і самі здогадалися і сформували у себе в голові ідеальне рішення. Ми просто додаємо попереду назви слово «Аквапарк», тим самим виносячи його як головне (тому як тут присутні більше точний опис послуг, що надаються і це слово має більш сильну енергетику по феншуй). І у нас виходить ідеальна назва «Аквапарк Водний світ». Краще для такого задуму і придумати складно!

А ось ще один приклад: людина задається питанням, як назвати свій ресторан, щоб обійти конкурентів і створити гармонійний бренд, який буде приносити йому стабільний і високий дохід. Безумовно, можна вигадати щось дуже оригінальне і незвичайне, але це не принесе ніякого позитивного результату.

Давайте подумаємо разом: для чого взагалі відкривають ресторани? Це місце, куди люди приходять за їжею, щоб насолодитися вечерею, отримати задоволення від трапези.

Щоб феншуй назви склався як можна більш вдало і працював на свого господаря, необхідно передати в свій бренд основну місію закладу, і навіть посилити її за допомогою додаткового слова, щоб обійти конкуренцію.

Але не забуваємо при цьому про те, що повинно бути слово, що несе найточніше значення, а тому в назву краще відразу включити «Ресторан». Так як в ресторані подається їжа, то залучити позитивну енергетику і приплив відвідувачів можна, якщо додати слово «Смачний». До того ж, можна довго не гадати, адже часто в ресторани люди є вечорами, щоб повечеряти або душевно провести час з сім'єю і друзями.

А тому нічого кращого, ніж «Ресторан« Смачна вечеря »або« Ресторан «Смачна трапеза», придумати не можна. Також відмінно підійшли б назви «Ресторан« Соковитий стейк », якщо справа стосувалася б м'ясного ресторану,« Закусочна «Гарячий бургер» і так далі.

Саме подібні назви є оптимальними і ваблять до себе як юрби людей, так і велика кількість позитивної енергетики, а не «Ресторан Есмеральда» або «Кафе Юнона», які навіть при порівнянні з назвами вище викликають стійку антипатію і не несуть в собі ніякого позитивного заряду.

Саме для цього необхідно назву фірми по фен шуй: щоб на початковому етапі формувати у потенційного клієнта позитивне сприйняття і установки, щоб створювати енергетично сильне і привабливе ім'я для фірми, офісу, контори, закладу або ТОВ.

Назва компанії по фен шуй, список: приклади

Можна знайти чудові приклади і в банківській сфері послуг. Як ви вже розумієте, найбільш вдалими будуть ті проекти, де до складу імені входить слово «банк» або те, що відображає грошовий оборот. Причому саме в банківській сфері важливо дотримуватися правильно назви, що складається з одного слова, оскільки одиниця тісно пов'язана з честю і виграшем - це оптимальна енергетика для банківської фірми.

Енергетика честі дозволить швидко створити навколо себе атмосферу стабільного і надійного банку, а виграш, який тягне за собою одинарне назву, додасть вашій справі стійкою удачі в фінансових справах.

Енергетика честі дозволить швидко створити навколо себе атмосферу стабільного і надійного банку, а виграш, який тягне за собою одинарне назву, додасть вашій справі стійкою удачі в фінансових справах

Розглянемо прості приклади: вдалими назвами для такого виду послуг будуть:

 • Сбербанк
 • Фінбанк
 • Приватбанк

... та інші «банки», які звучать ємко, лаконічно і несуть в собі потужний феншуй.

Гірше йтимуть справи у контор, що мають три слова в назві, але які при цьому відображають суть діяльності:

 • Фінанси і кредит
 • Морський сімейний банк
 • Перший національний банк

І так далі. Природно, що та категорія, яка не вписується навіть в попередню схему назв, приречена на провал. Це стосується тих імен, де знаходиться два слова, чотири або одне, але яке абсолютно не несе жодної чіткої сенсу.

А тому, якщо вам дійсно необхідна допомога енергетичних сил і неабияка підмога в бізнесі, а також якщо ви мрієте обійти конкурентів і швидко вирватися вперед, то вибирайте виключно вірна назва фірми по фен шуй. Приклади, описані вище, допоможуть вам прийняти правильне рішення і вбережуть від грубих помилок, з вини яких часто гинуть навіть найпрекрасніші ідеї і бізнес-проекти.


Підписуйтесь на наш Telegram , Щоб бути в курсі найважливіших новин. Для цього достатньо мати Telegram на будь-якому пристрої, пройти по засланні і натиснути кнопку Join.

Ось чому багато людей задаються резонним питанням - «Як правильно вибрати назву фірми по фен шуй?
Отже, чому назва фірми має складатися з одного слова (або з трьох), чому не з двох, п'яти або будь-якого ще числа?
Що в цьому випадку можна зробити?
Давайте подумаємо разом: для чого взагалі відкривають ресторани?