Як назвати групу в контакті? Довга назва для групи вконтакте

Здрастуйте дорогі читачі блогу jonyit.ru . І я знову продовжую серію статей про всіма улюбленої соціальної мережі vk.com і сьогодні хочу трохи поміркувати над тим, яке необхідно назву для групи вконтакте, щоб вона вийшла в топ самостійно. Пам'ятайте я розповідав, як відбувається ранжування груп та паблік? Хто не пам'ятає так ось це тут стаття про це. Так ось це наштовхнуло мене на думку, що підібрати ефективне назву для своєї групи не так вже й просто.

тут

Як же придумати гарну назву для нової групи Вконтакте? Що розмістити в описі? Як правильно оформити логотип групи? Який контент потрібно буде публікувати? З яких джерел публікувати контент? Та й де їх знайти? В тій чи іншій мірі, кожен з цих питань, ви собі задавали, перед тим як створити групу вконтакте . І не виключено, що не раз. Я постараюся задовольнити відповіді на всі ваші запитання, але, на жаль, в цій статті я розберу лише частина з них, тому підписуйтесь на оновлення блогу , Щоб не пропустити продовження.

Якщо ви ще досі ще не підібрали ефективного назви для свого нового співтовариства, то я допоможу розібратися вам в цьому питанні.


Коли початківець SMM специалист по просуванню бізнес проектів в соціальних мережах починає тільки вникати в цю тему, то перше, з чим він стикається при плануванні проекту, так це назва майбутнього бренду.

І багато хто «з'їв собаку» на тій неправильної думки, нібито в назву групи потрібно впіхать якомога більшу кількість ключових слів, за якими вона буде просуватися. Але на даний момент щоб зайняти місце в топі з такою назвою як:

Але на даний момент щоб зайняти місце в топі з такою назвою як:

Або ж таким:

Або ж таким:

... необхідно залучити в неї кілька сотень тисяч користувачів, тому що як раз таку назву і містить в собі з десяток ключових слів.

Ясна річ, місце в топі багато в чому залежить від конкурентної спроможності запиту, але як не крути, щоб просунути групу в топ з назва, в якому більше одного ключового слова, в десятки разів складніше, ніж з одним. Тяжко зрозуміти? Нічого все проясниться.

Спробуйте зрозуміти на прикладі в чому полягає різниця просування групи з одні запитом в назву і з безліччю:

Спробуйте зрозуміти на прикладі в чому полягає різниця просування групи з одні запитом в назву і з безліччю:

Для більш детального прикладу ми візьмемо групу, яка називається «В дизайні (арт - блог, обговорення, ілюстрації, графічний дизайн, реклама, фотографія)». Ви явно помітили, що в списку група далеко не перша, хоча і нараховує 44 965 учасників. При виведенні запиту «блоги» було представлено всього одна група, яка перевищила її за кількістю учасників.


Варто запам'ятати одне просте правило: «Коли група має назву з прямим входженням ключового слова, то її конкурентоспроможність вище, еже є у кого розбавлене входження, і вона буде займати перші місця в топі». Якщо ви поставили собі за мету підняти групу в верх топа, то визначте таку назву, яке могло б конкретно відповідати тематиці вашої групи, попередньо провівши аналіз конкурентів, тому що конкуренції може і взагалі не бути, а якщо її немає значить і попиту на вашу тематику не існує .

Визначте головну рису своєї майбутньої групи, знайдіть більш чітке питання і тоді відразу ж знайдете гарна назва для неї. Дуже важливо визначити конкурентність запитів, за якими буде знаходитися створена вами група. Зробіть запит на вашу ключу і подивіться на кількість знайдених груп.

Побачили !? Вам тільки що стало відомо, скільки потрібно запросити користувачів, щоб пробитися вгору топа. Дійте! Якщо ви не розумієте, як це зробити, то використовуйте мій приклад, який я дав вище.

Для найшвидшого підйому в ТОП за допомогою ботовод накручується кількість учасників. Це спеціальна програма, яка розсилають запрошення в групу безлічі користувачів. Насправді таких програм безліч і більш детально я планую розібрати їх в наступних моїх статтях, так що НЕ пропустіть . Можна зробити висновок, що ви досить багато дізналися про те, як назвати групу, і на цьому можна було б зупинитися, але є один невеликий нюанс.

Не важливо, перше, друге чи десяте місце в топі займає ваша група Не важливо, перше, друге чи десяте місце в топі займає ваша група. До живий і цікавою групі користувачі обов'язково прийдуть.

Варто зрозуміти одну просту річ: люди будуть шукати, поки не знайдуть потрібного, а коли знайдуть, почнуть максимально вивчати інформацію на час її актуальності. Тому якщо ж займатися групою і щодня додавати свіжі новини не в ваших планах, то значить, ви не дуже поспішаєте залучати нових учасників. Звичайно, ви можете зацікавити певну кількість користувачів, але якщо ви їм не надасте те, що їм так необхідно, то ви незабаром їх втратите або просто зростання групи не відбудуться.


Також дуже часто учасників стає менше через низьку активність групи. Розкручене, але «мертве» співтовариство не має ніяких переваг над самим звичайним оголошенням. А в окремих випадках оголошення проявляють велику активність, ніж групи, але це вже ставитися до продажів інфо-продуктів.

Якщо ви створюєте спільноту та плануєте публікувати в неї нові новини рази 3-4 на тиждень, то кращого його взагалі не створювати. Необхідно зрозуміти, що розкрутка групи це не легкий труд, який вимагає постійної концентрації на ній.

Необхідно зрозуміти, що розкрутка групи це не легкий труд, який вимагає постійної концентрації на ній

Все SMM фахівці діляться на дві категорії:

  1. Фахівці, які швидко і ефективно накручують кількість не активних учасників (як правило, вони цим тільки й займаються);
  2. Фахівці, які займаються залученням нових учасників як цільову аудиторію. Головним достоїнством такого способу можна вважати активність аудиторії, тому як накручена «масовка» активність не проявить. Стало бути, це вплине на «життя» групи. Такі керівники груп постійно намагаються підтримувати активність в співтоваристві.

Намагайтеся бути в обох категоріях фахівцем і тоді вас чекає успіх. Крім знань в області SMM тут також потрібні пізнання в людській психології і здатність миттєво маневрувати інформацією.

Це необхідно для того, щоб кожен адміністратор більше розумів різницю, і щоб не виникало хибних думок з приводу розкручування груп Вконтакте. Так само як і в SEO, SMM вміщує різні інструменти і технічні методи для функціонування, а також ще ніхто не спробував скасувати психологічний фактор. Користувачі залишають ті ресурси, які не можуть задовольнити запитам. Але в соціальних мережах ці процеси відбуваються швидше!


Вконтакте, як і більшість інших соціальних мереж, використовує пости з коротким змістом. Отже, гість, який потрапив в якесь співтовариство, не потребує великої кількості часу, щоб зрозуміти, що група не цікава йому. Тому група повинна бути цікавою, інформативною, живою і приємною.

Намагайтеся створювати правильну назву для вашої спільноти. Робіть пости з корисною інформацією, створюйте спілкування, і цільова аудиторія буде стабільно збільшуватися.

Бажаю вам удачі в просуванні ваших спільнот Вконтакте в ТОП!

Підвівши резюме: назва спільноти має бути конкретним і чітким. Але в той же час має бути в такому ж чіткій відповідності з тематикою групи. А вже коли прийдете до вершини, то можна додати в назву більшою подробиці, тобто ключових слів.

На цьому у мене все друзі. Сподіваюся, інформація з цієї статті як назвати групу в контакті дала вам повне уявлення про те, як може вплинути ефективне назву на просування групи.

Хочеться, щоб ви не просто прочитали цей пост і сказали, мовляв, я так це знав, а спробували реалізувати, то про що я розповів.

До речі Руслан на своєму блозі my-seo-life.ru проводить класний конкурс зі смачними призами =) Подробиці тут.

----

Підготувати повноцінну серію статей про соціальну мережу вконтакте мені допомогла Марина Лазарєва, автор SMO блогу http://frilka.com .

Пам'ятайте я розповідав, як відбувається ранжування груп та паблік?
Як же придумати гарну назву для нової групи Вконтакте?
Що розмістити в описі?
Як правильно оформити логотип групи?
Який контент потрібно буде публікувати?
З яких джерел публікувати контент?
Та й де їх знайти?
Тяжко зрозуміти?