Чим корисні крупи? Як правильно вибрати крупу?

  1. З них можна готувати і перші страви, і другі, такі як суп. Дуже корисні крупи, приготовані з додаванням...
  2. Першою по популярності є гречана крупа.
  3. Пшенична крупа не менше корисна, ніж гречана.
  4. Овес вживають в різних видах.
  5. Однією з головних круп є рис.
  6. Як же правильно вибрати крупу?

З давніх-давен люди готують крупи на сніданок, обід і вечерю. Страви, приготовані з круп на сніданок, дають нам енергію і гарний настрій на весь день.

Різновиди круп на сьогоднішній день дозволяють нам використовувати їх хоч кожен день, при цьому придумуючи нові поєднання, які ніколи не набриднуть.

З них можна готувати і перші страви, і другі, такі як суп. Дуже корисні крупи, приготовані з додаванням молока.

З давніх-давен люди готують крупи на сніданок, обід і вечерю

Чим корисні крупи? Як правильно вибрати крупу?

Їх можна готувати як дорослим, так і дітям. На сніданок можна приготувати фрукти з додаванням фруктів, родзинок і меду. Взимку потреба в крупах зростає, так як до складу них входять вуглеводи, які не дають організму замерзнути.

Крупи діють позитивно на травну систему, допомагає організму виводити шлаки з організму. Кожна крупа корисна по-своєму.

Першою по популярності є гречана крупа.

Вона універсальна у вживанні. Гречку можна приготувати і з молоком, і з м'ясом, і з печінкою, і навіть приготувати суп. З гречаних насіння готують гречану муку.

Пшенична крупа не менше корисна, ніж гречана.

Її роблять з озимої і ярої пшениці. У ній міститься досить багато різних вітамінів і мікроелементів так потрібних нашому організму. З особливо переробленої пшениці роблять манну крупу.

Овес вживають в різних видах.

З вівса виробляють пластівці, які не вимагають особливого приготування. Просто залийте окропом. А можна вживати і в первозданному вигляді. Якщо ви сидите на дієті, то вівсянка це найвдаліший вибір.

Однією з головних круп є рис.

Залежно від виробництва рис буває шліфований, дроблений і полірований. Це відмінний гарнір до м'яса і печінки, а так само з нього готують усіма улюблений плов. Корисні і молочні рисові каші. Найбагатшим на вітаміни є неочищений рис.

Як же правильно вибрати крупу?

Адже її таку силу-силенну. Нею торгують і в магазинах і на ринках.

В першу чергу потрібно звернути увагу на упаковку. Вона повинна бути не пошкоджена. Будь-яка крупа має терміни придатності, на це треба звернути особливу увагу.

Стара крупа при готуванні має гіркий смак.

У крупі не повинно бути ніяких сторонніх домішок і злиплої маси. Не можна забувати і про колір крупи.

При виборі рису потрібно враховувати блюдо, яке ви будете готувати. Адже від форми рису залежить, розсипчасте блюдо вийде чи ні.

Так само потрібно пам'ятати, що від сорту рису залежить і час його приготування. Спробувавши сиру крупу на смак можна визначити, свіжа вона чи ні. Крупа повинна бути солодкою. Безпосередньо перед цим крупу перебирають і миють.

Крупи зберігають в герметичних контейнерах в місцях зниженою вологи. Герметичність упаковки потрібна для запобігання появи жучків в крупі.

Пишіть коментарі, доповнення до статті, може я щось пропустила. Ви можете подивитися на карту сайту , Буду радий якщо ви знайдете на моєму сайті ще що-небудь корисне.
Всього найкращого! Смачного!!!

Як же правильно вибрати крупу?
Чим корисні крупи?
Як правильно вибрати крупу?
Як же правильно вибрати крупу?