Погано закривається або відкривається вікно, відповіді на питання по вікнах

Тут зібрані всі питання і відповіді, що стосуються погано закриваються вікон або навпаки, погано відкриваються. Якщо при закриванні вікна лунає скрегіт, тріск, якщо вікно туго закривається, то можливо Ви знайдете тут відповідь. Так само варто прочитати розділ « Відповідей на питання по вікнах »І статтю« Регулювання пластикових вікон ».

Регулювання пластикових вікон

питання №1

В. Металевий скрегіт, коли вікно відкидаєш і назад закриваєш, з того місця де ножиці вгорі у відкидного механізму.

О. Вам потрібно спробувати опустити стулку вертикальним регулятором, або одним з горизонтальних. Якщо це не допомагає, тоді можливо будь-якої ексцентрик зачіпає за притискну майданчик, для цього необхідно трохи переставити притискну майданчик ліворуч або праворуч, так щоб вона не заважала.

питання №2

В. При відкриванні дверей балкону (вона може відкриватися в режимі провітрювання) з нижньої петлі чути гучний тріск, як ніби якась деталь в натяг провертається, а потім встає на місце. Тут до нас приходили, з контори, яка встановлювала вікна. Сказали треба просто почистити. Я в верхній частині шестигранник відкрутив, пил звідти всю прибрав, однак скрип не зник.

О. Причина криється, швидше за все, в перекосі двері. У мене так само було, правда з верхньої петлею, причина була в тому, що нижня петля сильно давила на двері. Послабив нижню петлю (Регулювання по вертикалі нижньої петлі) і стало легше, але при цьому можуть виявитися інші проблеми, через які і довелося так стиснути двері. Спробуйте.

питання №3

В. Поворотно-відкидна стулка при відкиданні сильно тріщить і вікно як би підводиться і через силу відкидається, що робити?

О. Ви або сильно підняли вікно, і воно треться об раму відкидним механізмом, в цьому випадку треба трохи опустити раму. Або сильно опустили, і рама треться і чіпляється про нижній упор, в цьому випадку треба раму трохи підняти і змастити упор маслом для кращого ковзання. Або ексцентрики чіпляються за притискні майданчики, в такому випадку, якщо вся інша регулювання правильна, Вам треба змістити заважають притискні майданчика.

питання №4

Питання: Що робити, якщо регулювань петель вже не вистачає (повністю вибрані), а проблема чіпляння далеким від петлі нижнім кутом двері за раму залишилася?

Відповідь: Спробуйте відрегулювати перекіс стулки верхнім (з торця стулки) регулятором близько петлі і "ножиць". Якщо перекіс дуже сильний, то ймовірно у Вас здавило прокладки під склопакетом і зараз Ваша стулка вже є параллелепипедом, а не прямокутником. Витягніть гострим плоским ножем пластикові штапики з боку кімнати і побачите, що склопакет варто в стулці на прокладках. Спробуйте додати невелику прокладку під низ склопакета біля нижньої петлі і в протилежний зовнішній кут стулки - вгору на склопакет (рукою підніміть нижній кут стулки і вкладіть прокладку зверху). Спробуйте відкрити-закрити вікно. Потім вставте штапики на місце.

питання №5

В. У мене важко закривалося вікно. Я все рухомі механізми змастив, і вікно відрегулював, стало трохи легше закривати вікно, але все одно важкувато. У чому може бути справа? Ексцентрики поставив на мінімальну притискання. Причому ручка легко повертається на 180 градусів, якщо вікно відрито.

Відповідь: Можливо, неправильно в площині відрегульовано, може вікно вигинається, а може трохи перекіс стулки йде і тим самим підвищене тертя механізмів.

Діліться інформацією з друзями в соціальних мережах!

Автор Михайло Путілов, опубліковано 09.04.2014

Поворотно-відкидна стулка при відкиданні сильно тріщить і вікно як би підводиться і через силу відкидається, що робити?
У чому може бути справа?