Що написати дівчині в першому повідомленні: приклади з життя

 1. Підготовка до знайомства: кілька важливих правил
 2. Яким має бути перше повідомлення дівчині: 3 головних питання
 3. Приклади вдалих фраз для знайомства
 4. Приклад 1. Гарний комплімент - оригінальне початок для розмови
 5. Приклад 2. Загальна пристрасть - подорожі
 6. Приклад 3. Як познайомитися з дівчиною, якій подобатися музика
 7. З чого можна починати листування: найпоширеніші помилки
 8. Дівчина відповіла на повідомлення: що далі?
 9. короткі висновки

Заговорити з дівчиною, яка подобатися інтернеті простіше ніж в житті Заговорити з дівчиною, яка подобатися інтернеті простіше ніж в житті. За пару кліків можна дізнатися про неї все: де працює або вчитися, чим захоплюється, які фільми дивиться і яку музику слухає. Але що написати їй в першому повідомленні в контакті, щоб дівчина звернула увагу і захотіла продовжити бесіду? У нашій статті ми розповімо про те, що обов'язково повинно бути в першому повідомленні, і чого там не повинно бути, а в кінці статті Ви знайде кілька прикладів вдалих знайомств по інтернету ...

Підготовка до знайомства: кілька важливих правил

Перш ніж починати листування потрібно:

 1. Привести в порядок свою сторінку. Вибираємо хорошу аватарку, заповнюємо розділ «Про себе», публікуємо красиві фотографії і т.д.
 2. Вибрати дівчину. Вибираємо дівчину зі свого міста, відсіюємо фейковий акаунти, знаходимо спільні інтереси, можливі теми для розмови.

Про те як правильно підготувати свою сторінку в соц. мережах до знайомства і вибрати відповідну дівчину ми детально розповідали в покрокової інструкції для знайомства з дівчатами вконтакте . Обов'язково прочитайте цю статтю перед тим як почнете писати своє перше повідомлення.

до змісту ↑

Яким має бути перше повідомлення дівчині: 3 головних питання

Перше повідомлення повинно бути коротким, але має прямо або побічно відповідати на 3 головних питання, які обов'язково виникнуть у голові будь-якої дівчини після того, як вона прочитає Ваше «Привіт» Перше повідомлення повинно бути коротким, але має прямо або побічно відповідати на 3 головних питання, які обов'язково виникнуть у голові будь-якої дівчини після того, як вона прочитає Ваше «Привіт».

Ось ці питання:

 1. Хто Ви: як Вас звати, як Ви знайшли її в мережі;
 2. Мета знайомства: поспілкуватися, весело провести час, сходити на побачення;
 3. Причина, по якій Ви вибрали саме її: що у вас спільного, що Вам сподобалося в ній.

Порядок цих тез може варіюватися в залежності від ситуації.

Основне завдання першого повідомлення - зацікавити дівчину, змусити її звернути на Вас свою увагу. Для цього не потрібно писати цілу простирадло тексту або придумувати складні вітання. Досить 1-2 правильно підібраних простих пропозиції.

Не забувайте привітатися і представитися ім'ям, яким називають вас друзі. Уникайте занадто фамільярних форм ( «Саньок» і т. П.). Так, на сторінці вже є Ваше ім'я, але уявлення є простою формою етикету при знайомстві.

Не знаєш який привід для спілкування придумати? Бажання поспілкуватися - це вже відмінний привід для першого повідомлення. Чи не залякуйте дівчину, розповідаючи про бажання створити сім'ю і завести дітей, навіть якщо Ви дійсно шукаєте собі майбутню дружину.

Уважно перегляньте її сторінку - зверніть увагу на книги, музику, фільми і паблік. Чим дівчина відрізняється від інших? Чим вона пишатися? Що вас об'єднує?

Напишіть, що ви побачили на її сторінці фото з нещодавнього концерту улюбленої групи або що помітили у неї в відеозаписах добірку робіт Нолана. Покажіть їй, що вона не просто чергова дівчина, якій ви «копіпаст» заготовлений текст, а що вона особлива. Їй стане як мінімум цікаво, що Ви за людина, якщо вказати на спільність інтересів, і вона захоче продовжити спілкування.

до змісту ↑

Приклади вдалих фраз для знайомства

Ось 3 оригінальних приклади з життя початку розмови в ВК, які можна використовувати як зразок.

Приклад 1. Гарний комплімент - оригінальне початок для розмови

- Привіт Оля! Мене звуть Вадим. Я випадково натрапив на твою сторінку і захотів познайомитися. Аж надто чарівна посмішка на аватарке :)

- Ну, здрастуй, Вадим! Дякую за комплімент…

- А може бути зустрінемося і продовжимо спілкування поза Інтернетом?

- Прости, але я не ходжу на побачення з першим зустрічним.

- Ти можеш зайти на мою сторінку - там досить багато всього про мене. Про незнайомцеві з вулиці ти і то так багато не дізнаєшся, якщо до тебе підійдуть знайомитися :) До речі, у мене теж є Ротвейлер. Може бути зустрінемося, і погуляємо з собаками? Як щодо завтрашнього вечора?

-Добре. Ось мій номер + 79212345xxx

до змісту ↑

Приклад 2. Загальна пристрасть - подорожі

- Здрастуй, Світу! Я шукав в новинах записи за хештегом Байкал, і випадково потрапив на твою сторінку. Побачив, що ми обидва з одного міста, і що ти їздила туди цього літа. Я не заберу багато часу, якщо задам кілька запитань про поїздку? До речі, забув представитися - мене звуть Грицьком)

- Привіт! Приємно познайомитися :) З нашого міста до Байкалу мало хто добирається - за кордон нині і ближче, і дешевше летіти, ніж в таку далечінь. Питай, що хочеш. Постараюся відповісти)

- А може бути ми зустрінемося десь за чашкою кави? Думаю, що так буде зручніше. Я взагалі дуже люблю по Росії подорожувати. Можу тобі ще цікавих маршрутів підкинути)

- А чому б і ні?)) Сьогодні я зайнята, але можна завтра після роботи. Я закінчую в 8 у Аметист. Зручно?

- Так, зручно. Залиште свій номер, будь ласка. На випадок, якщо я тебе там втрачу)

- + 79213345ххх до зустрічі)

- Гарного дня)

до змісту ↑

Приклад 3. Як познайомитися з дівчиною, якій подобатися музика

- Здрастуй, Катя! Мене звати Саша. Побачив фото і відео, які ти недавно виклала в групу RHCP, і хотів запитати, як все пройшло? У Москві не вдалося сходити, але післязавтра вони будуть в Пітері. Ось думаю - їхати чи ні?

- Добрий ранок! Звичайно, їхати! Минуло все відмінно)

- Здорово) А у мене з'явився ще питання: а як ти дивишся на те, щоб зустрітися і поспілкуватися особисто? Я побіжно переглянув твою сторінку і зрозумів, що у нас багато спільного. Думаю, нам буде цікаво поспілкуватися) Наприклад, можна зустрітися сьогодні ввечері на Старому Арбаті і попити кави.

- Якщо чесно, то я скептично ставлюся до подібного роду пропозицій ...

- Тебе ж це ні до чого не зобов'язує) До того ж, ми будемо в людному місці.

- Гаразд, можна спробувати

- Давай зустрінемося в 8 вечора. І напиши свій номер телефону якщо раптом загубимось)

- + 79212345ххх. Чекаю дзвінка!

Хочете знайти ще багато різних прикладів оригінальних і по-справжньому «зачіпок» повідомлень для початку листування Хочете знайти ще багато різних прикладів оригінальних і по-справжньому «зачіпок» повідомлень для початку листування? Не знаєте як знайти правильний підхід до красивої дівчини? Тоді ми настійно радимо прочитати нову безкоштовну книгу Єгора Шереметьєва «Секрети успішних знайомств ВКонтакте». Наші враження від прочитання і посилання на скачування знайдете в докладному огляді від редакції ManLife24 .

до змісту ↑

З чого можна починати листування: найпоширеніші помилки

Найчастіші помилки наступні:

 • Банальності Перше повідомлення повинно бути оригінальним. Не можна починати розмову зі штампів або заїжджених фраз, наприклад: «Привіт! Як справи?". Якщо Ви напишіть що-небудь подібне - в 9 випадках з 10 вона просто проігнорує повідомлення;
 • Натяки сексуального характеру. Причому сюди відносяться не тільки повідомлення по типу: «Я хотів би поглянути на тебе поблизу!», А й «компліменти» фігурі дівчини, навіть якщо вона сама поставила фотографією профілю себе в купальнику;
 • Використання сленгових виразів і матюків. Начебто, це і так зрозуміло, але багато перший повідомлення з боку чоловіків все ще рясніють різними «че». І якщо дівчина вирішила Вас проігнорувати або відразу відшила (нехай і в грубій формі), ні в якому разі не можна її ображати. Навіть якщо Ви ніколи більше не перетне, зберігайте особа і не опускайтеся до подібного;
 • Наявність граматичних помилок. Перевіряйте то, что пишите. Особливу увагу приділяйте комам. Ніхто не буде чіплятися, якщо в повідомленні будуть прослизати дрібні пунктаціонних помилки, але повна відсутність уявлення про граматику російської мови дорослу дівчину точно відлякає;
 • Обман. Використання «фейковий» сторінки або тієї, де немає особистих фотографій. Поставте себе на місце дівчини: стали б ви на її місці знайомитися з людиною, у якого на сторінці немає друзів, а в якості фото профілю зображений голлівудський актор або остання модель Ламборджіні?
до змісту ↑

Дівчина відповіла на повідомлення: що далі?

Отже, Вам вдалося зацікавити жінку і вона відповіла на Ваше повідомлення Отже, Вам вдалося зацікавити жінку і вона відповіла на Ваше повідомлення. Як бути далі? Найкраще рішення - безпосередньо йти до своєї мети.

Якщо Ви хочете близьких відносин - відразу запрошуйте її на побачення і беріть номер телефону. Потрібно користуватися моментом, поки її увагу повністю зосереджено на Вас. Чим довше Ви тягтиме, тим більша ймовірність що вона відмовиться від зустрічі в реальному часі.

Пам'ятайте! Безцільний обмін повідомленнями - марна трата дорогоцінного часу.

Якщо дівчина погодилася піти на побачення, потрібно відразу призначати місце. Ось добірка з 8 найоригінальніших місць , Куди можна сходити на перше побачення.

Відмінний спосіб справити хороше враження на побаченні - зробити дівчині сюрприз, здивувати її. ось кілька нестандартних способів як це зробити.

Якщо дівчина не погодилася на побачення - це не привід опускати руки. Не треба видаляти її з контактів і відправляти в чорний список. З нею можна спілкуватися далі. Не забувайте, чим більше Ви спілкуєтеся з дівчатами, тим краще це буде виходити. Крім того, якщо зацікавите її листуванням, то вона обов'язково дасть другий шанс. кілька корисних хитрощів , Які можна використовувати при листуванні тут.

У будь-якому випадку, якщо Ви хочете успіху у жінок, то Вам необхідно розвивати якості, які жінки цінують найбільше в чоловіках .

до змісту ↑

короткі висновки

Словом, для вдалого першого повідомлення, треба коротко і ємко описати мету звернення. Іноді можна безпосередньо говорити про бажання познайомитися, але більш ефективно використовувати будь-якої привід. Не забудьте привести сторінку в належний вигляд, перевірити ще раз граматику і приготуватися працювати з запереченнями.

Не тисніть на дівчину, зберігайте позитивний настрій і пам'ятайте, що мета Вашого першого повідомлення - зустріч. Спілкування просто заради спілкування в даному випадку не має сенсу. І якщо спочатку панянка відмовилася з Вами зустрітися, але листування продовжила, то просто варто почекати. Дайте дівчині пару днів, щоб дізнатися Вас краще.

Але що написати їй в першому повідомленні в контакті, щоб дівчина звернула увагу і захотіла продовжити бесіду?
Не знаєш який привід для спілкування придумати?
Чим дівчина відрізняється від інших?
Чим вона пишатися?
Що вас об'єднує?
Може бути зустрінемося, і погуляємо з собаками?
Як щодо завтрашнього вечора?
Я не заберу багато часу, якщо задам кілька запитань про поїздку?
Зручно?
Побачив фото і відео, які ти недавно виклала в групу RHCP, і хотів запитати, як все пройшло?