Спілкування в інтернеті: як познайомитися з дівчиною

  1. З чого почати
  2. Як вести бесіду
  3. типові помилки
  4. Як розпізнати аферистку

І нтернет дав молодим людям безмежні можливості для знайомства. Однак він не спростив сам процес, так як познайомитися з дівчиною в інтернеті не легше, ніж в житті. З одного боку, завжди можна «прикрасити» себе. Але з іншого боку, в віртуальному спілкуванні немає зорового контакту, тому навіть найкрасивіший, милий і вихований хлопець може дівчину не зацікавити. Тому молоді люди нерідко хочуть знати, як познайомитися з дівчиною в соц. мережі або на інших ресурсах інтернету, щоб неодмінно зацікавити її.

З чого почати

Починати листування в інтернеті завжди непросто, так як зав'язати розмову потрібно з чогось небанального. Подмигиванием у вигляді смайликів або сухим привітанням вже нікого не зацікавиш. А приємно посміхнутися або встановити зоровий контакт по інтернету не вдасться, так як співрозмовники просто не бачать один одного спочатку. Тоді з чого і як почати розмову з дівчиною в інтернеті, якщо вона дуже сподобалася і хочеться неодмінно зав'язати знайомство?

Всі дівчата люблять слова захоплення на свою адресу. Тільки перший комплімент не повинен бути банальним. Затерта фраза «Ти така красуня» навряд чи зацікавить представниць слабкої статі. Також відштовхне вихваляння її грудей або фігури. Краще придумати більш витончений комплімент. Наприклад, виділити щось одне - очі, посмішку, грацію. Можна і зовсім заінтригувати панночку, сказавши, що є в ній щось незвичайне і загадкове. Жінки дуже цікаві, тому подібні фрази для знайомства напевно привернуть їхню увагу.

Жінки дуже цікаві, тому подібні фрази для знайомства напевно привернуть їхню увагу

Розіслати компліменти кільком дівчатам і закинути переписку в очікуванні відповідей - поширена помилка хлопців, які бажають розпочати знайомство з дівчиною в мережі. При першому знайомстві потрібно поспілкуватися онлайн. Так як вести діалог краще відразу, то варто написати тим дівчатам, статус яких активний. Або дочекатися, коли обраниця зайде в мережу. Тоді і можна написати комплімент. якщо дівчина зацікавилася , То, швидше за все, вона відповість відразу.

З того, що написати дівчині після знайомства, підходять питання про захоплення, інтереси, роботі, школі, інституті. Оригінальні питання і нешкідливі жарти теж пожвавлять бесіду. Від успіху першого діалогу залежать всі подальші відносини. Якщо бесіда вийшла веселою і цікавою, то не потрібно затягувати із зустріччю в реалі. Звичайно, на першому віртуальному побаченні не варто просити телефон дівчини. Краще ще поспілкуватися з дівчиною в соціальних мережах 1-2 тижні, інакше їй здасться, що ваша мета - швидке знайомство. Потім можна запропонувати їй зустрітися. Перше реальне побачення не менше відповідально, ніж віртуальна зустріч. Тепер їй потрібно сподобатися не тільки красивими фразами. Тут теж допоможуть улюблені жіночі штучки: квіти, подарунки, знаки уваги і компліменти.

Як вести бесіду

При знайомстві з дівчатами в інтернеті важливі перші дні спілкування. Потім вже не так важливо, про що розмовляти з дівчиною, так як стиль спілкування буде вироблений. Щоб показати співрозмовниці свою зацікавленість, варто переглянути її профайл. Так можна відразу спілкуватися на цікаві для її теми, а не будувати діалог на нудних розпитах. Крім того, додаткова інформація про дівчину при знайомстві допоможе сором'язливим хлопцям зав'язати діалог, так як на озброєнні будуть готові теми.

Оригінально знайомитися з дівчатами здатний не кожен. Але інтернет хороший тим, що перед екраном комп'ютера або телефону ти можеш бути ким завгодно. Звичайно, не варто видавати себе за іншу людину, тим більше якщо віртуальне знайомство передбачає продовження відносин в реальності, але потримати інтригу варто. Не потрібно відразу викладати всю інформацію про себе. Навіть на конкретні питання про зростання, місце навчання або роботи, марці машини і т. П. Можна відповідати ухильно, щоб ще більше підігріти інтерес співрозмовниці до своєї персони. Однак у всьому важлива міра. Постійно викручуватися і відповідати питанням на питання теж не потрібно, інакше дівчина швидко засумнівається в серйозні наміри співрозмовника. Найкраще надавати інформацію про себе порційно, щоб потягнути радість спілкування і гарненько підігріти жіноча цікавість перед першим побаченням в реальності.

Щоб продовжити листування і не втратити інтерес один до одного , Важливо потроху входити в життя співрозмовниці. Якщо перші онлайн зустрічі обмежувалися обговореннями улюбленого виду спорту, цікавого фільму, останнього кліпу популярного співака, то з часом важливо цікавитися у дівчини її настроєм, планами на вихідні, справами на роботі і т. П. Пишіть і про себе. Так відносини швидко перейдуть на принципово інший рівень, навіть якщо зустрічі тет-а-тет ще не було.

типові помилки

На жаль, навіть знаючи, що можна написати дівчині, легко потрапити в халепу через типових помилок віртуального спілкування. Їх варто враховувати, так як правильно знайомитися з дівчиною в інтернеті - це теж свого роду мистецтво спілкування, яким не так просто опанувати. При знайомстві з дівчиною в інтернеті можна:

  1. Писати з помилками. Через пару повідомлень дамі стає байдуже, про що пише співрозмовник, якщо він робить це з купою граматичних помилок. Якщо є проблеми з російською мовою, то в мережі існує велика кількість серверів, які виправляють орфографію.
  2. Використовувати дитячі скорочення. До дамам постарше краще звертатися на «ви» і використовувати ввічливі фрази для знайомства. Дівчата цілком зрозуміють в листуванні такі фрази, як «кинь фотку на мейл», «спишемся по інету» і т. П. А ось скорочення на зразок «спс», «прив», «ти нравкі» краще не використовувати, тому що це говорить про те, що рівень розвитку співрозмовника відповідає учневі початкової школи.
  3. Відразу розкривати мету спілкування. Заяви в стилі «познайомлюсь з дівчиною для серйозних стосунків» хороші для сайту знайомств. На інших ресурсах люди часто спілкуються без будь-яких певних цілей. В інтернеті можна знайти як приємну співрозмовнику, так і майбутню кохану. Навіть якщо дівчина дуже сподобалася, не варто відразу говорити їй про намір зустрічатися, одружитися і т. П.
  4. Бути надмірно емоційним і нав'язливим. Якщо познайомився з дівчиною в інтернеті, не потрібно набридати їй, побоюючись, що вона перерве листування. Швидше за все, вона так і зробить, якщо хлопець закидає її повідомленнями і захопленими репліками. Подібний стиль спілкування виглядає фальшивим. Один оригінальний комплімент, короткий, але змістовний діалог, пропозиція продовжити спілкування на наступний день - цього достатньо для першого побачення.
  5. Наполягати на зустрічі. Перед тим як знайомитися в мережі, варто визначитися зі своїми бажаннями. Якщо хочеться серйозних стосунків, не потрібно наполягати на особистій зустрічі вже на першому побаченні. Дівчат така наполегливість лякає. Якщо хочеться відносин без зобов'язань, то можна познайомитися з дівчиною, яка має таку ж мету. Порядні панянки наполегливого кавалера просто проігнорують.

Однак не потрібно бути занадто «правильним», щоб познайомитися в інтернеті з дівчиною. Головне, не допускати типових помилок і бути готовим до того, що не кожна представниця слабкої статі моментально відповість на гарний комплімент.

Як розпізнати аферистку

Через інтернет можна не тільки познайомитися з цікавою людиною, зустріти хорошого друга або знайти свою супутницю життя, а й потрапити в мережі аферистки. Досить багато дам блукають по просторах всесвітньої павутини і знайомляться з чоловіками в корисливих цілях. Їх єдине бажання - отримати від чоловіка гроші. Одні обмежуються швидким знайомством і будь-яким заробітком, інші спілкуються з чоловіком довгий час, намагаючись отримати від нього якомога більше грошей і подарунків. Як познайомитися з дівчиною в інтернеті і не стати жертвою обману, та й просто не згаяти час?

В першу чергу необхідно звернути увагу на стиль листування. Шахрайки використовують загальні клішірованние фрази, так як їм доводиться листуватися відразу з декількома обранцями. Часто їхні запитання до чоловіка шаблонні. Вони багато запитують, але не розвивають тему. Практично не кажуть нічого конкретного про себе, використовуючи загальну інформацію і ігноруючи багато питань чоловіки. Зате аферистки вже на другий день готові освідчитися в коханні, так як швидко хочуть привернути увагу обранця.

Знайомство з дівчиною в інтернеті має насторожити, якщо співрозмовниця відразу починає говорити про свої фінансові проблеми. Як правило, шахрайка придумує легенду про те, що вона живе дуже далеко, у неї немає грошей, щоб приїхати до свого коханого, її мама хвора, на роботі не платять зарплату і т. П.

Щоб уникнути неприємностей при знайомстві з дівчиною в соцмережах або на сайті знайомств, краще перевірити її профіль. Шахрайки зазвичай виставляють невелика кількість фотографій і особистої інформації. Нерідко вони використовують фотографії відомих в певних колах персон, розраховуючи на неуважність співрозмовника.

Автор: mypsihologiya.ru

Тоді з чого і як почати розмову з дівчиною в інтернеті, якщо вона дуже сподобалася і хочеться неодмінно зав'язати знайомство?
Як познайомитися з дівчиною в інтернеті і не стати жертвою обману, та й просто не згаяти час?