NordStar - Повернення авіаквитка

  1. Повернення авіаквитка сплаченого банківською картою
  2. Повернення авіаквитка сплаченого в салонах зв'язку «Евросеть» або «Зв'язковий»
  3. Повернення авіаквитка сплаченого за рахунком «Об'єднаного розрахункового центру»
  4. Вимушений повернення авіаквитка

Повернення суми за невикористане перевезення через сайт авіакомпанії NordStar, проводиться виключно по авіаквитках оформленим через сайт авіакомпанії NordStar.

Розрахунок суми повернення коштів здійснюється відповідно до умов застосування тарифу, за яким оформлений авіаквиток. Інформування про умови застосування тарифу здійснюється в процесі оформлення квитка на етапі вибору тарифу і вартості перевезення.

Повернення авіаквитка сплаченого банківською картою

Повернення авіаквитка сплаченого банківською картою

Щоб зробити повернення авіаквитка, сплаченого банківською картою на сайті авіакомпанії NordStar, необхідно скористатися сервісом Мої замовлення , Який дозволить зробити повернення авіаквитка самостійно.

Якщо Вам не вдається зробити повернення авіаквитка самостійно, то при відправці заяви на повернення, запит буде оброблений авіакомпанією або Ви можете відправити заяву на повернення через Ручну форму повернення

У разі якщо повернення по авіаквитку неможливий, на Вашу електронну пошту (вказану при купівлі квитка) буде направлено відповідне повідомлення.

Зверніть увагу, що після подачі заяви на повернення, місця в замовленні за обраними пасажирам будуть анульовані.

Повернення грошових коштів займає до 20 робочих днів. Термін зарахування грошових коштів на рахунок банківської карти залежить від банку-емітента.

Повернення авіаквитка сплаченого в салонах зв'язку «Евросеть» або «Зв'язковий»

Повернення авіаквитка сплаченого в салонах зв'язку «Евросеть» або «Зв'язковий»

Для оформлення повернення авіаквитка, сплаченого в салонах зв'язку «Евросеть» або «Зв'язковий» Вам необхідно заповнити та надіслати форму заяви на повернення, для перерахування грошових коштів.

Зверніть увагу, що повернення суми проводиться виключно в безготівковій формі за вказаними Вами реквізитами (ПІБ одержувача, розрахунковий рахунок, кореспондентський рахунок, БИК, найменування банку, особовий рахунок одержувача). Одержувачем платежу повинен бути один з пасажирів замовлення.

Повернення грошових коштів займає до 20 робочих днів.

Заява на повернення

Повернення авіаквитка сплаченого за рахунком «Об'єднаного розрахункового центру»

Повернення авіаквитка сплаченого за рахунком «Об'єднаного розрахункового центру»

Для оформлення повернення авіаквитка, сплаченого за рахунком «Об'єднаного розрахункового центру» Вам необхідно скористатися сервісом Мої замовлення , Який дозволить направити заяву на повернення в авіакомпанію на обробку.

Зверніть увагу, що після подачі заяви на повернення, місця в замовленні за обраними пасажирам будуть анульовані.

Повернення грошових коштів займає до 15 робочих днів.

Вимушений повернення авіаквитка

Пасажир має право на вимушений повернення авіаквитка, за умов передбачених пунктами 5.1. і 5.2. правил перевезення пасажирів, багажу і вантажу авіакомпанії NordStar.

Щоб оформити вимушений повернення, Вам необхідно заповнити та надіслати форму заяви на вимушений повернення і при необхідності додати до заяви скан-копії необхідних документів.

Заява на вимушений повернення

Будь-які питання, що стосуються порядку повернення авіаквитка, ви можете задати цілодобово по телефону Контактного центру авіакомпанії: 8-800-700-8-007 - для громадян, які перебувають на території РФ дзвінок безкоштовний.