Автокредит без початкового внеску - від Кредит Урал Банку!

Роздрукувати

06.07.2017

Ваша мрія про власний автомобіль може здійснитися в самий найближчий час, навіть якщо ви не маєте в своєму розпорядженні початковим капіталом! Ваша мрія про власний автомобіль може здійснитися в самий найближчий час, навіть якщо ви не маєте в своєму розпорядженні початковим капіталом

Банк рідного міста зробив умови по кредиту «КУБ-Авто» ще більш доступними - тепер жителі Магнітогорська і прилеглих районів можуть оформити кредит на придбання нового автомобіля без початкового внеску. При цьому необов'язково перераховувати дохід в Банк «КУБ» (АТ).

Кредит «КУБ-Авто» видається на термін до 5 років, сума - від 50 тис. До 4, 5 млн.руб. При цьому мінімальна ставка по автокредиту становить 14,5%.

Автокредит без початкового внеску від Кредит Урал Банку - це прекрасна можливість стати власником авто вже зараз!

Детальна інформація - в розділі «Автокредити» на нашому сайті, по телефону Цілодобової Контакт-центру (3519) 248 933 та у відділенні Банку по Правди, 10.


Інформаційна політика Банку «КУБ» (АТ)

Інформаційна політика Банку «КУБ» (АТ) націлена на забезпечення підтримки діяльності та стратегічного розвитку Банку з боку його цільових аудиторій.
Метою інформаційної політики є доведення до зацікавлених сторін достовірної, несуперечливої, об'єктивної і повної інформації про діяльність Банку, що сприяє підвищенню інформаційної відкритості та зростання його інвестиційної привабливості.