Державна програма субсидування автокредитів

Державна програма субсидування автокредитів була організована в 2009 року. Вона була націлена на збільшення попиту на автомобільну продукцію.

Вона полягала в тому, що держава компенсувала видав автокредит банку ставки рефінансування. Таким чином, отримувач кредиту платив за кредитом зі ставкою, що дорівнює різниці між річною ставкою банку та 2/3 від ставки рефінансування на дату оформлення.

Спочатку клієнтові необхідно було внести 15%, а вартість не може перевищувати 600 000 рублей Спочатку клієнтові необхідно було внести 15%, а вартість не може перевищувати 600 000 рублей. Максимальний термін пільгового автокредитування - 3 роки.

Державна програма субсидування автокредитів була заснована на тому, що позичальники можуть купити за рахунок позики вітчизняні та іноземні авто, які були випущені на території РФ.

Автомобілі також повинні значитися в затвердженому Міністерством промисловості і торгівлі переліку.

Більше сотні кредитних організацій взяли участь в програмі. Але в 2012 році субсидування автокредитів було закрито.

ВАЖЛИВО: В якому банку краще взяти автокредит

У 2013 році була за дорученням Дмитра Медведєва була запущена нова версія держпрограми, що підтримує пільгове автокредитування. Участь в ній взяли понад 130 банків. Серед них: Райффайзенбанк , банк ВТБ24 , Газпромбанк , УРАЛСИБ , Связь-Банк, Енергобанк і багато інших.

Автомобіль на пільгових умовах можна було придбати не пізніше 1 січня 2014 року, дня закінчення програми.

Нова програма відрізнялася від попередньої тим, що не передбачала певного переліку автомобілів. Можна було купити будь-яку машину, навіть яка була зібрана за межами країни.

Максимальна вартість автомобіля могла досягати 750 000, а маса - не більше 3,5 тонни. Ще одним значущим вимогою стало те, що авто повинно було бути не старше одного року.