Споживчий кредит та автокредит Ощадбанку Росії тепер доступніші для населення

Споживчий кредит та автокредитування Ощадбанку Росії тепер доступніші населенню. Фото з webcrunch.ru Споживчий кредит і автокредит Ощадбанку Росії тепер доступніші населенню. До такого висновку призводить інформація, опублікована сьогодні, 25 квітня, на сайті Ощадбанку Росії.

Сбербанк Росії знижує процентні ставки за програмами споживчого кредитування. Особливо вигідну пропозицію чекає тих клієнтів банку, які отримують зарплату з рахунків Ощадбанку. Мінімальна ставка для них пропонується від 15,3% річних, а для інших категорій клієнтів від 17% річних. Кредитування можливо як з поручительством фізичної особи, так і без поручительства. Термін прийняття рішення про надання права отримати споживчий кредит складе не більше 2 робочих днів, при цьому відсутня комісія по прийняттю рішення. У разі необхідності, максимальна сума кредиту доступна в розмірі до 1,5 млн. Рублів.

В рамках партнерських програм Сбербанк Росії також оголосив і про затвердження спеціальних умов по автокредиту. Умови кредитування передбачають при покупці нового автомобіля ставку 10,9% річних у рублях, термін до 2 років (включно) і початковий внесок від 30% для всіх категорій клієнтів. Додатковими перевагами автокредитування Ощадбанку Росії є вигідні ставки, відсутність комісії і термін прийняття рішення по кредиту до 2 робочих днів.

ВАТ «Сбербанк России» є найбільшим банком Росії, має 17 територіальних банків, понад 20 тисяч відділень і внутрішніх структурних підрозділів, а також дочірні банки в Казахстані, на Україні і в Білорусії. На частку Ощадбанку припадає близько 30% активів російської банківської системи, банк також є основним кредитором національної економіки. Центральний банк Російської Федерації має понад 60% голосуючих акцій, і є засновником і головним акціонером Ощадбанку. Акціонери банку - більше 250 тисяч фізичних і юридичних осіб.

_____________________________________________________________________

отримати кредит тепер можна швидко і зручно. Інтернет магазин грошей здійснює оформлення та доставку банківської платіжної картки протягом двох годин з моменту реєстрації на сайті. Просто зайшовши на сайт залиште все контакти, точну адресу і отримаєте карту на будинок.