ВТБ 24 автокредит

1. У мене автокредит в ВТБ 24, відповідно, страхування життя і непрацездатності в ВТБ-страхування. У договорі страхування сказано, що тимчасова непрацездатністю визнається втрата працездатності на період від 30 до 120 днів. Я потягнув ногу і лікарняний був 20-21 день ... претензію писати марно, я так розумію.

1.1. Добрий день.
Все вірно, не відповідає договору страхування тривалість лікарняного.

Все вірно, не відповідає договору страхування тривалість лікарняного

2. Автокредит. Банк ВТБ 24 продав мій борг третій особі. Ні контактів ні чого я про них не знаю. Як бути.

2.1. Привіт Денис! Уточніть будь ласка, чи є у даній боргу рішення суду?

2.2. Доброго дня! Відповідно до закону банк зобов'язаний письмово повідомити вас про передачу вашого боргу третій особі. Тому ви можете звернеться із заявою в банк за наданням відповідної інформації.

3. Автокредит на суму 330000 р. Які наслідки якщо я не здав ПТС в банк ВТБ 24

3.1. Добрий вечір. Ніяких, якщо немає в кредитному договорі умови про підвищення ставки за кредитом в цьому випадку. Обов'язки ж віддавати ПТС немає. Головне платити по кредиту і виконати умови страхування.

3.2. Ймовірно тоді банк змінить програму вашого кредитування і ви будете більше платити ніж за програмою автокредит.

4. У мене автокредит, банк ВТБ 24, закінчується термін дії КАСКО 1-го року. Штрафи в договорі: 0,6% за кожен день прострочення. Як обійти платіж за КАСКО на другий рік.

4.1. Підписанням договору ви погодилися добровільно на такі умови Згідно зі статтями 307-308 Цивільного кодексу України зобов'язання має виконуватися належним образів відповідно до умов договору
Якщо ви підписали договір згідно з яким Ви взяли на себе обов'язок по оплаті КАСКО то ви ніяк не обійде цю оплату Згідно зі статтею 310 ЦК РФ не допускається одностороння відмова від виконання зобов'язань за договором.

5. Був автокредит у банку, банк подав до суду. Суд виніс рішення стягнути з на користь ВТБ 24 (ПАТ) заборгованість за кредитним договором № від 13.04.2015 в сумі 308235 рублів 28 копійок, витрати, понесені на оплату державного мита, в сумі 6282 рубля 35 копійок.
Звернути стягнення на автомобіль марки Volkswagen Jetta, ідентифікаційний номер (VIN): №, 2015 року випуску.
Заборгованість я повністю погасив, але тепер на сайті гибдд висить Вид обмеження: Заборона на реєстраційні дії.
Вид обмеження: арешт 673 (Визначення Жовтневого районного суду м СПб-справа №2-620 / 2017 від 31.10.2017).
Як зняти це обмеження?

5.1. Добрий день, вам необхідно надати приставам докази погашення боргу (в разі наявності виконавчого провадження), взяти у них постанову про припинення виконавчого провадження та зняття арешту з автомобіля, відвезти його в ГИБДД, там арешт знімуть і через якийсь час відомості з сайту будуть видалені.

5.2. Повинен уточнити відповідь колеги. Оскільки обмеження (арешт) накладено судом, Вам потрібно звернутися саме до суду із заявою про скасування забезпечувальних заходів за позовом банку. До суду Ви повинні представити докази виконання рішення суду.
У цьому випадку суд винесе ухвалу про скасування забезпечувальних заходів, і на підставі саме цього визначення, а ніякого іншого документа, інформація про арешт Вашого автомобіля буде видалена.

У цьому випадку суд винесе ухвалу про скасування забезпечувальних заходів, і на підставі саме цього визначення, а ніякого іншого документа, інформація про арешт Вашого автомобіля буде видалена

6. Мій банк ВТБ 24 злився з ВТБ у мене автокредит які плюси можуть бути або послаблення на мою кредиту.

6.1. Добрий день, В'ячеслав!
Це від Вас не залежить і вирішувати будуть ці банки, сподівайтеся, що умови не стануть гірше. А плюси - це малоймовірно, банки - це не благодійні організації, на жаль!

7. У квітні 2017 року взяв автокредит на 3 роки в ВТБ-24. Чи потрібна пролонгація КАСКО? Куди направити копію нового договору страхування?

7.1. Потрібно вивчати договір.
І правила страхування.
Такі умови "зашиваються" в документи.
І зобов'язує сторони їх виконувати, поки зобов'язання не виконані.

7.2. 431 ГК РФ-дослівне тлумачення договору
Якщо прописано що ви зобов'язані страхувати авто по КАСКО то ви зобов'язані це робити
У договорі має бути зазначено як і в який термін ви сповіщаєте банк і яка відповідальність за невиконання цього зобов'язання.

7.3. Доброго дня, Сергію! Необхідність пролонгації КАСКО, кому і в які приховую надавати підтвердження, як і санкції за порушення, повинні бути передбачені Вашим кредитним договором.
З повагою, Марина Сергіївна.

8. ВТБ 24. з січня не плачу автокредит. У лютому закінчується термін (5 років) до цього все справно! Нарахували менше ніж за рік прострочення - сума перевищує суму взятого кредиту)) як бути підкажіть пжлст.

8.1. Привіт Добровільно нічого платити не потрібно, коли кредитор звернутися до суду, будете просити суд знизити неустойку (ст 333 гк РФ)
Бажаю Вам удачі і всіх благ!

8.2. Добридень! Ви в будь-якому випадку зіпсували свою кредитну історію, так що й не платіть поки кредитор не звернеться до суду. А там уже або ст.333 ГК РФ (неустойка) або строк позовної давності - що зручніше. Удачі вам!

9. Місяць тому взяли автокредит під 14,7% в ВТБ 24. Нав'язали страхування життя і здоров'я зі страховою премією в 69 600 рублів, які включили в тіло кредиту з нарахуванням на цю суму відсотків. Причому в кредитному договорі є такі пункти: "4.2. Процентна ставка 16,9% застосовується у разі нездійснення Позичальником добровільного страхування Життя і здоров'я ..." і п.9. "Позичальник зобов'язаний здійснювати страхування життя і здоров'я в перебігу всього терміну кредитного договору", які, на мій погляд суперечать один одному в частині "добровільного" і "зобов'язаний".
Питання: чи можу я розірвати договір страхування і повернути страхову премію (або її частина)? Чи не загрожує чи для мене в цьому випадку підвищення процентних ставок в односторонньому порядку?
Завчасно дякую за відповідь.
Ольга Атаманова.

9.1. Добридень!
Просто так не вийде
Ви можете звернутися до Заяви (2 примірника) в страхову компанію, головне щоб на Вашому екземплярі поставили відбиток печатки, вх. № та підпис, якщо відмовляться приймати, то можна направити Заява рекомендованим листом з повідомленням і описом.
ГК РФ Стаття 450. Підстави зміни і розірвання договору
Позиції вищих судів по ст. 450 ГК РФ >>>
1. Зміна та розірвання договору можливі за згодою сторін, якщо інше не передбачено цим Кодексом, іншими законами або договором.
Багатостороннім договором, виконання якого пов'язане із здійсненням усіма його сторонами підприємницької діяльності, може бути передбачена можливість зміни або розірвання такого договору за угодою як всіх, так і більшості осіб, що беруть участь в зазначеному договорі, якщо інше не встановлено законом. У зазначеному в цьому абзаці договорі може бути передбачений порядок визначення такої більшості.
(Абзац введений Федеральним законом від 08.03.2015 N 42-ФЗ)
2. На вимогу однієї із сторін договір може бути змінений або розірваний за рішенням суду тільки:
КонсультантПлюс: примітка.
Зміна або розірвання договору у цій підставі тягне наслідки, передбачені частиною 5 ст. 453 цього Кодексу.
1) при істотному порушенні договору другою стороною;
2) в інших випадках, передбачених цим Кодексом, іншими законами або договором.
Істотним визнається порушення договору однією зі сторін, яке тягне для іншої сторони така шкода, що вона значною мірою позбавляється того, на що мала право розраховувати при укладенні договору.
3. Втратив чинність з 1 червня 2015 року. - Федеральний закон від 08.03.2015 N 42-ФЗ.
(Див. Текст в попередній редакції)
4. Сторона, якій цим Кодексом, іншими законами або договором надано право на односторонню зміну договору, повинна при здійсненні цього права діяти сумлінно і розумно в межах, передбачених цим Кодексом, іншими законами або договором.

9.2. Ви зможете розірвати договір добровільного страхування протягом 5 днів з дня його заключеніяв якому випадку дострокового погашення кредитного договору, звернувшись в СК із заявою про повернення страхової премії. Хай щастить.

9.3. Добрий вечір.
Повернути страхову премію можливо, якщо при оформленні страхування були порушені ваші права як споживача. Достроково гасити кредит не збираєтеся?

10. Я погасив автокредит достроково банк ВТБ 24. чи можна розраховувати на повернення залишкової вартості срахованія життя?

10.1. Добридень! Для початку напишіть заяву в страхову компанію про розірвання договору страхування дострокове. Швидше за все вони відмовлять - це нормальна практика. Потім пишіть заяву в суд.

10.2. Доброго дня!
Якщо Ви достроково погасили кредит, то можете звернутися в страхову компанію з заявою і просити розірвати договори страхування і повернути частину коштів.

10.3. ГК РФ Стаття 958. Дострокове припинення договору страхування
3. У разі дострокового припинення договору страхування за обставин, зазначених у пункті 1 цієї статті, страховик має право на частину страхової премії пропорційно часу, протягом якого діяло страхування.
При достроковому відмову страхувальника (вигодонабувача) від договору страхування сплачена страховику страхова премія не підлягає поверненню, якщо інше не встановлено договором.

При достроковому відмову страхувальника (вигодонабувача) від договору страхування сплачена страховику страхова премія не підлягає поверненню, якщо інше не встановлено договором

11. Така сітуаціявзял автокредит у банку ВТБ-24 в 2016 р 25 липня з початковим внеском в 155.000 т. Р, прострочення по автокредиту не платив з травня місяця. У банку ВТБ-24 щомісячний платіж-16.600 в червні зміг заплатити тільки 6.000 т. Р а в липні 10.000 Банк каже що відбере машину і ще залишуся повинен. Якраз підходить каска і черговий платіж, як бути і що робити?

11.1. Добридень!
Тільки домовлятися з банко про реструктуризацію кредиту або кредитні канікули, або про продаж предмета застави та погашення кредиту за рахунок цих коштів.

11.2. У вашому випадку ви погашаєте фактично тільки відсотки, основна сума боргу НЕ гаситься, тому ваші платежі не впливають на погашення заборгованості і йде порушення умов договору. Тому можете не платити взагалі і чекати суду.

11.3. У вас питання відсутності грошей, а не юридичний. Ви повинні прекрасно розуміти, що ви зобов'язані виконувати умови договору, якщо не тягніть цю машину, то Продайте і погасіть заборгованість і купите що-небудь простіше.

12. Взяли автокредит в ВТБ 24, потрапили в аварію, виявилося що у нас не повне каско а тільки страховка на повний збиток і викрадення, страхова оплачувати не буде не підходимо за умовами. Тепер питання як мені далі бути машина коштує ремонт великий, кредит Плоче, і чому вони мені не зробили повну каско уіменя немає водійського стажу, чи можу я відмовитися від цієї страховки, взагалі що мені робити?

12.1. Можете чи ні відмовитися - треба дивитися умови договору. Там можливо вказані якісь штрафні санкції за відсутність страховки.

12.2. ДОБРИЙ ЧАС ДОБИ
Напишіть заяву в страхову компанію про відмову від страховки - ВАМ повинні повернути частину грошей
УДАЧІ ВАМ, І ВСЬОГО ДОБРОГО

12.3. Необхідно дивитися ваш поліс і ваші умови, можливо, страховик лукавить, щоб не платити.
КАСКО-добровільне страхування, ви бачили, що підписували, могли попросити інші умови страхування.
Якщо страховик прав-ремонтувати і платити кредит доведеться вам. Каско на наступний рік укладайте на інших умовах.

13. Каско на третій рік обов'язково оформляти? Автокредит в ВТБ 24

13.1. Добрий день. Якщо автомобіль знаходиться в заставі у банку Ви зобов'язані його страхувати протягом усього періоду застави. Всього найкращого.

13.2. Добрий день.
Залежить від умов договору кредитування. Вивчіть договір. Якщо в договором передбачено обов'язок страхувати то доведеться ..

13.3. Оформляти договір страхування по системі каско вам необхідно тільки в тому випадку, якщо це є обов'язковим умовам кредитного договору.

13.4. Це залежить від умов надання вам автокредиту. Якщо за умовами договору Ви повинні страхувати автомобіль протягом всього періоду кредитування вам цього не уникнути.

14. Чотири роки тому я погасила достроково автокредит в ВТБ 24 банку чи можу я зараз подати на Повертаючись переплачених відсотків.

14.1. Можете подати претензію. І позов до суду. Але якщо банк подасть заяву про застосування наслідків пропуску строку позовної давності - 3 роки, ст.196,200 ЦК України, то ВАм відмовлять у позові.

14.2. Добридень! В даному випадку пройшло багато часу, тому малоймовірно що вийти, втратите багато сил, часу і грошей на суд, при сумнівному результаті.

14.3. Добрий день. Банк відмовить в поверненні просто тому, що Ви навіть в судовому порядку нічого не повернете - термін позовної давності пропущено. А крім того швидше за все в договорі є фраза про те, що нічого такого банк не повертає.

15. Взяв автокредит в ВТБ 24 нав'язали страховку, погодився, при уважному прочитанні договору з захворюванням сах. діабет що-б не трапилося компенсації не буде. Чи зможу-ли повернути 5 днів не минуло. Дякуємо.

15.1. Добрий день. Так, можете повернути. Зверніться в страхову компанію з заявою про розірвання договору страхування. Якщо не розірваний то зверніться до суду.

15.2. Добрий вечір. Якщо в договорі є пункт про те, що протягом 5 днів можете розірвати і повернути, то так, без зайвої тяганини можете це зробити. Якщо ж у цій підставі у Вас не вийде, то необхідно визнати договір страхування життя недійсним в судовому порядку. Є позитивна судова практика, справи виграшні. Але, якщо Ви встигнете розірвати протягом 5 днів за договором, то Вам повернуть сплачену суму страхової суми.

16. Питання таке, в банк ВТБ 24 де у мене иммет автокредит прийшов виконавчий лист від приставів про штраф, банк не сплатив цю суму приставам і не включив в погашення боргу, а просто заморозив, і сказав що всі наступні платежі будуть з урахуванням замороженої суми , наскільки це правомірно.

16.1. Добридень! Відповідно до ФЗ Про виконавче провадження судовим приставом може бути винесена постанова про накладення арешту і звернення стягнення на грошові кошти в банку або іншої кредитної організації. В такому випадку, банк зобов'язаний накласти арешт на розрахунковий рахунок боржника до повного погашення заборгованості за виконавчим документом (тобто не робити ніяких операцій за цим рахунком). Якщо на рахунку є кошти, то вони повинні бути спрямовані на погашення заборгованості. Тому дії банку є неправомірними.

17. У мене є автокредит у банку ВТБ 24. За їх наполегливості оформила каско на один рік. Зараз пройшов один рік дзвонить співробітник банку і вимагає надати новий поліс каско. Або вони піднімуть процентну ставку яка збільшить мій платіж на 4000 р. Скажіть будь ласка чи має право на такі дії?

17.1. Добрий день. На що має право банк ВТБ, необхідно дивитися в вашому договорі на автокредит. Всього найкращого. Дякуємо за вибір нашого сайту.

17.2. Вказівки Банку Банку Росії від 20.11.2015 N 3854-У «Про мінімальні (стандартних) вимогах до умов і порядку здійснення окремих видів добровільного страхування». Там весь порядок відмови від страховки. Банк не може примушувати вас, це справа добровільна. Як вони на цій підставі підвищать вам відсоток? Невже таке в договорі прописано?

18. Купили авто в автокредит ВТБ 24, сьогодні був суд на користь банку арес авто і виплачено. Суми. Підкажіть авто можна залишити собі?

18.1. Підкажіть авто можна залишити собі?
Привіт, Олена. Можна, якщо домовитеся з банком і оплатіть всю заборгованість.

18.2. Суд мабуть виніс рішення вилучити автомобіль на користь банку. Тому віддати зобов'язані. Але деякі ховають автомобіль і погашають борг. Вирішувати вам.

19. Не знаю як бути .. Ситуація така: Був автокредит у банку ВТБ 24, також цей кредит був застрахований в ВТБ страхування. Чоловік на роботі отримав серйозну травму і не міг платити за кредит, тк був на лікарняному. Випадок був страховим. Як годиться за договором страхової, ми повідомили компанію про настання страхового випадку. Нам сказали, мовляв коли закриємо лікарняні листи, зібрати пакет документів для страх. Компанії і вони виплатять банку (або нам) гроші. Поки ми розбиралися зі страховою компанією (давали відмову на виплату грошей), банк подав до суду і без нас його, природно, виграв. Чоловік видужавши і продовжив оплачувати кредит, не знаючи того що був суд ... Далі снами зв'язалися співробітники банку, повідомивши нам що був суд і ми по викон. Лісту повинні або закрити всю суму призначену судом, або віддати їм машину. Було багато розмов з ними ... І ми добилися в результаті виплати грошей від страхової, а також ми продовжували вносити гроші на рахунок банку (Вони сумлінно їх списували в
13:34 рахунок ім. боргу, все одно забрали машину без нашої присутності ... навіть речі з машини не віддають .. У підсумку за 5-6 місяців було виплачено банку 500 000 руб., але машину вони не збираються нам віддавати ... Як сказав нам будь то начальник банку ВТБ: Я піду на ПРИНЦИП! ...
Питання в тому що робити в такій ситуації і якими є наші шанси судитися з цим банком.
Фішка в тому ще, що перш ніж вони забрали машину не сказавши нам про це, ми поміняли двигун (тк він був зламаний) і ні де ми не встигли його зафіксувати (у документах), а так само подали на угон машини ...

19.1. Фішка в тому ще, що перш ніж вони забрали машину не сказавши нам про це, ми поміняли двигун (тк він був зламаний) і ні де ми не встигли його зафіксувати (у документах), а так само подали на угон машини ...
а ПИТАННЯ ТО У ВАС ЯКИЙ.

19.2. Привіт, в даному випадку необходімомо розуміти, що зараз ви хочете? Повернути гроші, які заплатили, або повернути машину. Судитися з банком однозначно треба. Однак, щоб говорити конкретно необхідно вивчити всі ваші документи. Без цього давати поради безглуздо. Випадок дуже не простий.
Удачі вам і всього найкращого.

20. У мене автокредит в ВТБ 24 дія кредитного договору закінчується 20 грудня, договір страхування КАСКО закінчується 19 грудня. Чи потрібно укладати новий договір страхування через одного дня за умови що останній внесок уже внесений банку 15 грудня.

20.1. Добридень!
Ні не потрібно. Тим більше договір каско Ви повинні укладати на кредитний автомобіль тільки в перший рік кредитування.

20.2. Ні, не потрібно нічого страхувати, оскільки це ваше право, а не обов'язок, а відсотки все одно не нарахують, оскільки ви практично вже виплатили заборгованість.

21. Автокредит ВТБ 24 2 прострочені. Платити нічим. Потрапив в ДТП віноватсам. З роботи звільнили. Що робити. Желаніедаль продовжувати платити є.
.

21.1. У Вас напевно КАСКО є. Тому, якщо винні в ДТП, то страхова Вашу машину повинна відремонтувати (або виплатити ден. Засоби). Спробуйте з банком домовитися про реструктуризацію боргу.

21.2. Автокредит ВТБ 24 2 прострочення. Платити нічим. Потрапив в ДТП віноватсам. З роботи звільнили. Що робити. Желаніедаль продовжувати платити є.
Доброго дня! Зверніться в банк із заявою на реструктуризацію кредиту. Всіх благ!

22. Автокредит ВТБ 24.імею дві прострочення.

22.1. Доброго дня,
Автокредит ВТБ 24.імею дві прострочення.
У разі прострочення банк може звернутися до суду і стягнути заборгованість з урахуванням неустойки за прострочення внесення платежів.
Успіху і всього самого найкращого.

22.2. Якщо не хочете втратити автомобіля, то краще платити без прострочень і не порушувати графік і розмір платежів. Удачі Вам и Всього самого найкращого.

23. Таке питання подав заявку на автокредит в Москві в автосалон схвалили банк ВТБ-24, але процентна ставка 4.5% РІЧНИХ викликає сумнів може це розлучення.

23.1. Доброго дня!
Дійсно, дуже сумнівна процентна ставка. Вам варто зв'язатися з банком ВТБ 24 по гарячій лінії і уточнити питання, які виникають.

23.2. Природно розлучення.
Вам ще підсунуть передуватиме договір, який взагалі не потрібен і ще прим різні будуть, хай серед це оплата за послуги була, загалом це розлучення 100%, наберіть в інеті "шахрайство автосалонів в Москві і почитайте ... Волосся дибки встануть!

24. У мене автокредит в ВТБ 24. Менеджер в автосалоні ніяким чином не погоджувалася оформити кредит без поліса добровільного страхування життя, премія за який була включена в кредит. У відповідності з умовами страхового поліса протягом п'яти робочих днів я звернувся в ВТБ Страхування з проханням розірвати договір страхування і повернути сплачену страхову премію з метою зменшити основний борг по кредиту. Гроші повернули. Сьогодні пролунав дзвінок з центру автокредитування ВТБ 24, де співробітники поінформували мене про те, що готують документи про підвищення процентної ставки за договором кредитування в зв'язку з моєю відмовою від поліса страхування життя. Автомобіль застрахований по КАСГО і GAP. На моє прохання озвучити пункт договору, на підставі якого здійснюється одностороння зміна процентної ставки вони відповіли що в заявці і анкеті я добровільно вибрав кредит зі зниженою ставкою і страхуванням життя, а в договорі такого пункту немає. Чи правомірні дії співробітників банку? Як вести себе в такій ситуації?

24.1. Доброго часу доби. Потрібно дивитися в договорі умови односторонньої зміни умов договору. У будь-якому випадку можете не погоджуватися на зміни умов договору. Можете звернутися в суд по ЗоЗПП, але продовжувати виплачувати кредит.

25. Оформив автокредит 16.08.16 ВТБ 24 каско 60 т.руб страховка 40 т.руб допоможіть як повернути.

25.1. Добрий день. Уточніть, будь ласка, яку саме страховку Ви хочете повернути.

Уточніть, будь ласка, яку саме страховку Ви хочете повернути

26. Оформив автокредит 16.08.16 ВТБ 24 каско 60 т.руб страховка 40 т.руб допоможіть як повернути Cтраховка.

26.1. Яку саме страховку?

27. У мене машина в автокредиті. Пройшов рік і банк ВТБ 24 вимагає продовжити КАСКО. Чи законно це? ось пункт договору:
"До фактичного надання Кредиту Позичальник зобов'язаний застрахувати ТЗ від ризиків пошкодження, втрати (загибелі), викрадення на страхову суму, що не перевищує розміру оеспеченное запорукою вимоги, в еквіваленті валюти Кредиту за договором страхування, укладеним на один рік (якщо Термін Кредиту менше року на Термін кредиту) зі страховою компанією. Зазначений договір страхування повинен бути укладений із зазначенням Банку в якості вигодонабувача (за ризиком втрати (загибелі), викрадення);
У разі припинення дії договору страхування ТЗ від ризиків повної загибелі (втрати), викрадення, пошкодження до закінчення терміну дії Договору, за винятком випадків втрати (загибелі), викрадення предмета застави. Позичальник зобов'язаний протягом 10 (десяти) робочих днів після дати закінчення дії договору страхування надати Банку копію нового договору страхування, закюченного на умовах, викладених в Договорі. "

27.1. Так, законно.
1) Подивіться в розділі "відповідальність сторін" санкції за невиконання цієї умови
2) Ви страхували КАСКО?

Уточніть будь ласка, чи є у даній боргу рішення суду?
Як зняти це обмеження?
24. Чи потрібна пролонгація КАСКО?
Куди направити копію нового договору страхування?
Питання: чи можу я розірвати договір страхування і повернути страхову премію (або її частина)?
Чи не загрожує чи для мене в цьому випадку підвищення процентних ставок в односторонньому порядку?
Достроково гасити кредит не збираєтеся?
И можна розраховувати на повернення залишкової вартості срахованія життя?
Якраз підходить каска і черговий платіж, як бути і що робити?