Перекази за системою Золота Корона | Переклади і платежі | ПРИВАТНИМ ОСОБАМ | Трансстройбанк

«Золота Корона - Грошові перекази» - сервіс миттєвих грошових переказів без відкриття рахунку, що має понад 49 тис

«Золота Корона - Грошові перекази» - сервіс миттєвих грошових переказів без відкриття рахунку, що має понад 49 тис. Пунктів на території Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя.

  На поточний момент учасниками сервісу є понад 550 банків. В результаті співпраці з роздрібними мережами ( «Зв'язковий», «Евросеть», МТС, «Білайн» і ін.) Сервіс «Золота Корона - Грошові перекази» пропонує своїм клієнтам інфраструктуру відправлення «крокової доступності».

  «Золота Корона - Грошові перекази» - це:

  Швидкість - грошовий переказ можна отримати через кілька секунд після його відправлення.

  Зручність - досить вказати тільки країну і місто, куди відправляється переказ. Одержувач сам зможе вибрати найбільш зручний для нього пункт видачі перекладу.

  контроль - перевірити стан перекладу можна цілодобово в режимі on-line на сайті сервісу «Золота Корона - Грошові перекази» або в безкоштовному мобільному додатку (доступно для скачування в AppStore і Google Play Market).

  Доступність - комісія за здійснення переказу по Росії і СНД - одна з найнижчих. Валюта переказу - рублі, долари, євро, а також національні валюти *.

Спеціальний тариф 0% за перекази в іноземній валюті


  Діє за умови конвертації валюти за курсом платіжної системи «Золота Корона» на момент здійснення переказу.

  При оформленні перекладу в банку РФ відправник вибирає валюту отримання, зручну для одержувача (долари, євро або одну з національних валют *), оплачує переклад в рублях, і при конвертації валюти за курсом Системи комісія складе 0%.

  Тариф діє з 10.06.2015 р

Тарифи на відправку грошових переказів «Золота Корона»

Як відправити переказ:

Для відправлення переказу вам буде потрібно документ, що засвідчує особу, та гроші. Також необхідно знати ПІБ одержувача, країну та місто одержання переказу. Точна адреса проживання одержувача не потрібно - досить вказати тільки місто. Ваш одержувач зможе сам вибрати, в якому пункті і в якій валюті йому зручніше буде отримати гроші.

Щоб отримати грошовий переказ, вам необхідно:

  Мати при собі документ, що засвідчує особу;

  Повідомити оператору банку номер переказу;

  Повідомити суму переказу і валюту, в якій зручніше отримати переклад.

Отримати переклад сервісу «Золота Корона - Грошові перекази» можна в будь-якому зручному пункті в обраному місті. Переклади «Золота Корона» - безадресні, без прив'язки до конкретного пункту отримання. Відправник вибирає тільки країну і місто, де буде видаватися переклад. Знайти найближчі пункти обслуговування Ви можете на сайті сервісу «Золота Корона - Грошові перекази» або в безкоштовному мобільному додатку (доступно для скачування в AppStore і Google Play Market).

Додаткова інформація про сервіс «Золота Корона - Грошові перекази» - на сайті koronapay.com або за телефоном цілодобової служби підтримки +7 (495) 96-00-555 (дзвінки тарифікуються згідно з правилами оператора зв'язку).

* Інформацію про доступні валютах для кожної країни необхідно уточнювати у оператора банку при оформленні перекладу.

Оператор платіжної системи «Золота Корона» - РНКО «Платіжний Центр» (ТОВ), ліцензія ЦБ РФ № 3166-К від 14.04.2014 р, рег. номер 0012 від 20.12.2012 р З повним списком організацій, що надають послугу грошових переказів в сервісі «Золота Корона - Грошові перекази», можна ознайомитися на сайті koronapay.com